Remek siker után, újabb kihívás előtt

Simple Női Liga

A legutóbbi fordulóban a tavasz egyik legfontosabb mérkőzését játszotta női csapatunk. Lányaink azt a Budaörsöt fogadták, akik négy ponttal mögöttünk, már kieső helyen álltak, a télen viszont több külföldi játékossal is erősítettek. Csapatunk tagjai remekül reagáltak a feladatra, kiváló játékkal 4-1 arányú győzelmet aratta. Vezetőedzőnk, Dukon Béla értékelése:

„Még nincs semmi lefutva, de nagyon nagy lépést tettünk a tabellán ezzel a sikerrel és ez a mérkőzés nagy pozitív töltetet jelent a hátralévő időszakra. Az első félidőben is uraltuk a játékot, helyzeteket dolgoztunk ki és nem hagytuk az ellenfelet kibontakozni. A második félidőben még jobban játszottunk és ez gólokban is megmutatkozott.

Simple Női Liga NB1 17.forduló

Soroksár SC – Budaörs 4:1 (2:1)

Soroksár SC: Ascher (Major, 86.p.), Mucsi (Rosie, 46.p.), Nyul, Rugovics, Győrik, Hanász, Molnár (Ranyhóczki, 86.p.), Kern (Rapp, 79.p.), Szőke (Hodászi, 79.p.), Patkós, Nagy

Gólszerzőink: Győrik (19.p.), Molnár (36.p.), Nagy (67.p.), Kern (74.p.)

A szezon azonban nem ér véget, a válogatott szünet után most vasárnap az Astra ellen lépünk pályára. Az őszi mérkőzésen szoros, és némiképp peches mérkőzésen 1-0-ás vereséget szenvedtünk, itt a lehetőség a visszavágásra! További motiváció, hogy egy jó eredmény elérése után akár a 8.helyen is zárhatjuk a hetet.