Végeredmény: ETO FC Győr- Soroksár: 2-0 (0-0)

Merkantil Bank Liga NB2 27. forduló

A feljutásért hatalmas harcban lévő ETO FC vendégeiként lépünk ma pályára. Pár ellenfelünk magabiztosan tartotta feljutó helyét, egy tavaszi rossz sorozat következtében a Vasas beérte pontszámban. Az edzőváltást követően néhány meccs után újra győzelmeknek örülhettek szurkolóik. Csapatunk tavasszal alapvetően kiegyensúlyozott teljesítményt nyújt. Bebizonyítottuk, hogy idegenben is egyenrangú ellenfelei tudunk lenni a legjobb csapatoknak is.

ETO Stadion, vezeti: Sipos Tamás (Szécsényi István, Mohos Milán)

ETO: Ruisz- Tóth, Diarra, Bumba, Vianna, Csontos, Szépe, Boldor, Kröhn, Kiss, Skvarka

Vezetőedző: Kuznyecov Szergej

Soroksár: Mergl- Króner, Chyreme, Kékesi, Kaján- Németh, Tóth A.- Gálfi, Köböl, Korozmán- Lovrencsics

ETO FC Győr – Soroksár SC: 2-0  (0-0)

A játékvezető 4 percet hosszabbít.

90. perc: 2-0: Visszagurított labdát Skvarka lőtt 16 méterről a jobb alsó sarokba.

86. perc: Csere a győrieknél. Boschilia és Huszár érkezett Kröhn és Bumba helyére.

83. perc: Varga Z a tizenhatos sarkától a rövid felsőt vette célba. A hazai kapus szépen védett.

82. perc: Gyors hazai kontra végén Diarra lőtt kapura a lábak között. Mergl szépen védett.

81. perc: Újabb Sori csere, Korozmán helyére Borbély érkezett.

77. perc: Egy előrevágott labdát Chyreme vétett el és Kröhn ziccerbe került. Lapos lövését Mergl lábbal védte, a kipattanót Bumba fölé emelte.

75. perc: Németh kapott sárga lapot egy rosszütemű becsúszást követően.

74. perc: Varga Z. forgatta meg védőjét a jobb oldalon, de beadása Lovrencsics mögé érkezett.

67. perc: Kettős csere a Sorinál. Gálfi és Köböl helyére Dragóner és Varga Z. érkeztek.

66. perc: Vianna kapott sárga lapot.

65. perc: A győriek a jobb oldalon bontották meg a védelmünket. Az alapvonal közeléből középre lőtt labdára senki nem érkezett középen, kimaradt a lehetőség.

58. perc: Cseréltek a hazaiak, Boldor helyére Szujó érkezett.

56. perc: 1-0: Diarra lövése Chyreme kezére pattant, amiért a játékvezető büntetőt ítélt. Bumba a jobb alsó sarokba lőtt.

53. perc: Bal oldali beadást követően Bumbahoz jutott el a labda a hosszú saroknál. A támadó kapásból nem találta el a kaput.

49. perc: Korozmán cselezett befele a bal oldalról, majd laposan visszahúzta a labdát a rövid sarok irányába. Ruisz figyelt és vetődve menteni tudott.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés, szünetben egyik csapat sem cserélt.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

43. perc: Mergl a tizenhatoson kívül fejjel mentett. A labdát Kröhn vette át, majd kapu mellé ívelte azt.

40. perc: Korozmán fejelt le egy felívelt labdát. Lovrencsics 16 méterről kapásból kapu fölé lőtt.

39. perc: Mergl futott ki kapujából, de elvétette a magasra pattanó labdát. Szerencsénkre Chyreme visszazárt és oldalra rúgta a labdát a támadók elől.

36. perc: Gálfi lőtt laposan 20 méterről. Ruisz vetődve ujjheggyel tolta szögletre a labdát.

30. perc: Chyreme fedezte a labdát és várt Merglre. Végül vetődve megérkezett kapusunk és magához ölelte a labdát.

24. perc: Kröhn csapott le egy eladott labdára, de lesen volt, így oda lett a lehetőség.

21. perc: Jobb oldali szöglet után Korozmán elé pattant a labda, aki 16 méterről kapásból lőtt. A labda a jobb kapufáról Ruisz kezébe pattant.

15. perc: Vianna vágta fel Gálfit, de a sárga lap a játékvezető zsebében maradt.

10. perc: A hosszú sarok irányába beemelt oldalszabadrúgásunkat Króner emelte középre, Németh lövését azonban blokkolták a védők.

6. perc: Kröhn húzott el a bal oldalon, de Chyreme szépen keresztezett és szabályosan szerelte a támadót.

1 perc:  Mintegy 800 néző előtt elkezdődött a mérkőzés.