Végeredmény: Soroksár- Szeged : 1-1 (0-1)

Merkantil Bank Liga NB2.

A Merkantil Bank Liga NB2 13 fordulójában a Szeged-Csanád Grosics Akadámia csapatát fogadjuk a Haraszti úton. A késő őszi időpont ellenére szép idő várja a szurkolókat, így ismét lelkes, hangosan szurkoló tábor várható a Sori pályán!

Szamosi Mihály Sporttelep, vezeti: Zimmermann Márió (Punyi Gyula, Kiss Balázs)

Soroksár: Mergl- Kaján, Króner, Kékesi, Valencsik- Vass, Varga- Gálfi, Katona, Korozmán- Loverencsics

Szeged: Molnár-Farkas- Nagy, Szilágyi, Haris, Prosser, Gajdos, Könczey, Papp, Bíró, Tóth, Márvárt

Vezetőedző: Stevanovic Akeksandar

Soroksár SC – Szeged-Csanád Grosics Akadémia: 1-1 (0-1)

90+3. perc: Tóth kaszálta el Kajánt, amiért sárga lapot kapott.

82. perc: Hármas cserét hajtott végre a Szeged. Gajdos, Könczey és Papp helyére Gera, Palincsár és Nyári érkezett.

81. Dobos adott be jobbról. Középen Dragóner emelkedett a legmagasabbra, de fejesét védte a vendég kapus.

79. perc: Varga Z. bal oldali cselei után Hajdú jutott lövőhelyzethez. 16 méterről méterekkel lőtt kapu fölé.

74. perc: Dobos játszott tisztára magát a jobb oldalon. Beadását Varga Z. készítette le, de Katona távoli lövése elkerülte a kaput.

69. perc: Szilágyi kapott sárga lapot könyöklésért.

66. perc: Varga Z. kapott sárga lapot lerántásért. Közben Bíró helyére Borvető érkezett a vendég csapatba.

63. perc: 1-1: Jobb oldali szabadrúgást követően alakult ki szabadrúgás a vendég kapu előtt. Aminek a végén Drgagóner bevetődve közelről a kapu közepébe lőtt.

58. perc: Könczey kapott sárga lapot könyöklésért.

54. perc: Gajdos fejelte le a labdát a szabadon érkező Bírónak, aki nagy helyzetben 15 méterről Mergl kezébe lőtt.

51. perc: Kaján beadását követően Varga Z. csúsztatott a jobb alsó mellé.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. Szünetben a sérült Lovrencsics, Korozmán és Gálfi helyére Varga Z., Dragóner és Dobos érkeztek.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

41. perc: Lovrencsics sérülése miatt áll a játék. Csapatkapitányunk az ápolást követően remélhetőleg tudja folytatni a játékot.

33. perc: A sérült Varga helyére Hajdú érkezett csapatunkba.

30. perc: 0-1: Haris esett el senkitől sem zavartatva, de a játékvezető büntetőt ítélt a Szeged javára. Bíró magabiztosan lőtt a bal alsó sarokba.

27. perc: Varga kapott sárga lapot buktatásért.

21. perc: Balról beívelt labda után Mergl és Valencsik várt egymásra. Végül kapusunk eszmélt és vetődve oldalra ütötte a labdát.

15. perc: Haris buktatta Korozmánt a tizenhatos előterében, mely 20 méteres szabadrúgást ért. A sértett a sorfal fölött alig tekert a jobb kapufa mellé.

6. perc: Prosser 25 méteres szabadrúgása a bal alsót kereste. Mergl figyelt és vetődve szépen védte a lapos lövést.

2. perc: Kaján jobb oldali beadása veszélyesen csapódott. A vendég kapus jól lépett ki kapujából és megszerezte a labdát az érkező Lovrencsics elől.

1 perc: A mérkőzést a tiszta feketében játszó Sori kezdte.