Szlovák ellenfelet győztünk le

FC Petrzalka – Soroksár SC: 0-4

Kezdőcsapat: 1 Lengyel Krisztina- 11 Ascher Dóra, 15 Győrik Alexandra (c), 21 Váradi Ráhel, 20 Nyúl Petra, 6 Bozsik Linett, 8 Jákri Dóra, 10 Szőke Flóra, 19 Patkós Viktória, 5 Molnár Adelina, 9 Skultéty Tamara

A Szlovák női első osztályban szereplő FC Petrzalka együttesével találkoztunk felkészülési mérkőzésen. A mérkőzés az esős időjárás ellenére  jó ütemben zajlott. Az első félidőben az ellenfél próbálkozott folyamatos letámadással, de a labdát a Soroksár birtokolta többet. Az első félidő közepén szereztük meg az első gólt, amit több kisebb-nagyobb gólhelyzet követett, de kimaradtak. Félidőben 0:1 volt az eredmény. A második játékrészben mindjárt az elején megszereztük a második találatot is. A lányok nagyon ügyes és szervezett játékkal kényszerítették rá akaratukat a hazaiakra, aminek meg is lett az eredménye. További két gólt is szereztünk, és megannyi helyzet is kidolgoztak. Végül egy a Soroksárnak ítélt büntetőt hárított a Petrzalka kapusa is. Végeredmény: 0:4

Jó iramú és látványos megoldásokkal teli sportszerű mérkőzés volt!