Végeredmény: Soroksár – Gyirmót : 1-0 (1-0)

Merkantil Bank Liga NB2 2. forduló

Első hazai mérkőzésünkön a Gyirmót FC Győr csapatát fogadjuk a Merkantil Bank Liga NB2 2. fordulójában. Ellenfelünk városi rangadón szenvedett 1 gólos vereséget a légiósokkal megerősített ETO-tól az 1. fordulóban, melyben messze menő következtetéseket nem szabad levonni. Lovrencsics Balázséknak legjobb formájukat kell nyújtaniuk, ha otthon akarják tartani a 3 pontot.

Szamosi Mihály Sporttelep, vezeti: Nazsa Tamás (Márkus Tamás, Tőkés Róbert)

Soroksár: Holczer- Kaján, Króner, Valencsik, Pintér- Vass, Katona- Gálfi, Köböl, Vogyicska- Lovrencsics

Gyirmót: Hársfalvi- Lányi, Szőke, Soltész, Adamcsek, Helembai, Hudák, Csörgő, Medgyes, Madarász, Kovács

Vezetőedző: Csizmadia Csaba

Soroksár SC – Gyirmót FC Győr: 1-0 (1-0)

90+2. perc: Soltész tarolta le Katonát, amiért sárga lapot kapott.

88. perc: Takács közeli lövését Holczer ütötte kapu fölé.

86. perc: Soltész 16 méterről a kapufát találta el. Majd cseréltünk, Vass és Lovrencsics helyére Németh és Dragóner érkeztek.

84. perc: Elhagyta a pályát Medgyes, helyére Kicsun érkezett a vendég csapatba.

82. perc: Dobos kapott remek labdát, lerázta védőjét, de nagy helyzetben kapus kezébe lőtte a labdát.

78. perc: Kaján kapott sárga lapot talpalásért.

77. perc: Króner kapott sárga lapot buktatásért.

76. perc: Kovács jobb oldali beadása után Medgyes bújt ki a védők közül és 5 méterről nagy helyzetben kapu fölé lőtt. .

75. perc: Kettős cserét hajtottunk vége. Hajdú és Varga érkezett Gálfi és Köböl helyére.

72. perc: Újabb vendég csere, Adamcsek helyére Takács érkezett.

Ugyanebben a percben Dobos éles szögből nagy erővel a jobb kapufát találta el.

68. perc: Cseréltünk, Vogyicska helyére Dobos érkezett.

63. perc: Lovrencsics lefejelt labdájára Gálfi csapott rá. 16 méteres lövése a védőkről szögletre pattant. A pontrúgást Lovrencsics csúsztatta meg, majd Valencsik közelről a hálóba talált. A játékvezető les miatt érvénytelenítette a gólt.

61. perc: Ezúttal a Sori vezetett kontrát, melynek végén Vogyicska balról adott be. Hársfalvi vetődve magához ölelte a középre tartó labdát.

60. perc: Madarász helyére Pethő érkezett a vendég csapatba.

52. perc: Medgyes kapott remek labdát, megverte védőjét majd ziccerben laposan a bal sarok mellé lőtt.

48. perc: A vendégek 2 az 1-ben vezették a labdát Kajánra, de védőnk remekül olvasta a játékot és belelépett a keresztpasszba!

46. perc: Folytatódik a mérkőzés, szünetben egyik csapat sem cserélt.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

A játékvezető 1 percet hosszabbít.

41. perc: Valencsik 40 méteres indítására Köböl indult el, de Szőke szépen zárt vissza és az utolsó pillanatban menteni tudott.

38. perc: Kovács adott forintos labdát a védők lábai között, de Adamcsek nem számított a váratlan megoldásra, így szalasztotta a lehetőséget.

37. perc: Lovrencsics állított meg egy vendég kontrát, amiért sárga lapot kapott.

28. perc: Lovrencsics estében indította Köbölt, aki éles szögből nagy erővel a rövid sarok fölé lőtt.

24. perc: Vogyicska futotta le a bal oldalon a vendég védelmet. Beadása pontos volt Köböl számára, de a kivetődő kapus mellett nem találta el a kaput.

21. perc: Króner indítása után Köböl centerezett jobbról, de a vendég kapus kivetődve menteni tudott az érkező Lovrencsics elől.

19. perc: Helembai tarolta le Gálfit utolsó emberként, a játékvezető csak sárga lapot adott a megmozdulásért.

18. perc: Tetszetős szögletvariáció végén Adamcsek jutott lövéshez. Közeli lapos labdáját Holczer lábbal védte.

10. perc: Kovács 18 méterről leadott lapos lövését Holczer vetődve védte.

8. perc: Köböl kapott sárga lapot műesésért.

5. perc: 1-0: Lovrencsics labdaszerzése után Gálfi 20 méteres megpattanó lövése Hársfalvi fölött a kapuba hullt.

4. perc: Medgyes kapott jó indítást a bal oldalon. Éles szögből leadott lövését Holczer biztosan fogta a rövid saroknál.

1 perc: A mérkőzést a tiszta feketében játszó Sori kezdte.