Végeredmény: MTK- Soroksár: 1-2 (1-1)

Merkantil Bank Liga 33. forduló

A feljutó helyen álló MTK vendégei leszünk a mai mérkőzésen. Az őszi forduló alkalmával gólgazdag mérkőzésen vendég siker született. Reméljük folytatjuk sorozatunkat és ezúttal mi örülhetünk a vendég csapat győzelmének!

Új Hidgkuti Nándor Stadion, vezeti: Zimmermann Márió (Szabó Dániel, Vörös Dániel)

MTK: Rácz- Varjú, Bobál, Kata, Stieber, Bognár, Zuigéber, Horváth, Kocsis, Vadnai, Miknyóczki

Vezetőedző: Horváth Dávid

Soroksár: Kovács- Nagy, Króner, Valencsik, Vincze- Vass, Hudák- Redzic, Halmai, Hajdú- Lovrencsics

MTK- Soroksár SC: 1-2 (1-1)

90+1. perc: Kocsis ütötte el Ternovánt, amiért megkapta második sárga lapját, amiért el kellett hagynia a pályát.

89. perc: Köböl 29 méteres szabadrúgását Rácz vetődve védte.

85. perc: Köböl kapott sárga lapot egy rossz ütemű becsúszást követően.

82. perc: Halmai helyére Ternován érkezett.

78. perc: 1-2: Lovrencsics labdájával Dobos indult meg a jobb oldalon. Egy passz után Köböl lövését Rácz védte lábbal, de Halmai jó helyen állt és reflex mozdulattal a kapuba fejelt.

76. perc: Bognár helyére Mezei érkezett.

73. perc: Zuigéber jobb oldali beadása mindenki előtt elsuhant a kapu előterében.

70. perc: Hajdú és Redzic helyére Köböl és Dobos érkeztek csapatunkba.

64. perc: Stieber távoli lövését Kovács vetődve oldalra ütötte.

62. perc: Lovrencsics taposta meg Bobált, amiért sárga lapot kapott.

61. perc: Vincze lövése a blokkról Lovrencsics elé csorgott, de közeli lövését a kivetődő Rácz védte. Az akció után Miknyóczki helyére Futács érkezett.

59. perc: Halmai kapott remek labdát a védők mögé, lapos beadását Bobál becsúszva rúgta ki a Redzic elől.

58. perc: Redzic beadását Halmai becsúszva érte el a hosszú saroknál, de Rácz védte az éles szögből leadott lövést.

51. perc: Stieber oldalszabadrúgása után Vass mentett a kapu torkából.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés, a szünetben egyik csapat sem cserélt.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

43. perc: Bognár vezette rá a labdát a védelemre. 18 méterről leadott lövése Valencsik blokkjáról szögletre pattant.

37. perc: Nagy jobb oldali beadásába Rácz még beleért a hosszú saroknál, így Halmai számára már nem volt elérhető a labda.

35. perc: Kocsis rúgta meg Lovrencsicset, amiért sárga lapot kapott.

25. perc: Vincze indításával Halmai indult meg a bal oldalon, Hajdú elé passzolt, aki kapu fölé lőtt.

18. perc: 1-1: Jobb oldali szögletre remekül érkezett Lovrencsics és védőjét megelőzve a hálóba fejelt.

17. perc: Redzic tört kapura Bobál szorításában, éles szögből laposan Ráczba lőtte a labdát.

16. perc: Zuigéber kapott remek indítást a védők mögé. Mellel hosszan vette maga elé, így Króner menteni tudott.

10. perc: Kezezés miatt lőhettünk szabadrúgást 17 méterre a kaputól. Hudák bal lába lövése elakadt a sorfalban.

4. perc: Redzic viharzott el a jobb oldalon, lapos beadását Hajdú a rövid saroknál nem tudta kapura pörgetni.

1 perc: 1-0: A mérkőzést a tiszta feketében játszó Sori kezdte. Az elvesztett labdát Stieber vitte el a bal oldalon, pontos beadását Miknyóczki fejelte Kovács kapujába.