Végeredmény: Szentlőrinc- Soroksár: 3-1 (1-1)

Merkantil Bank Liga NB2 2. forduló

A Merkantil Bank Liga NB2 2. fordulójában a feljutó Szentlőrinc otthonába látogatunk.

Ellenfelünk remekül kezdte a bajnokságot, idegenben győzte le az Ajkát. Ezzel szemben mi hazai pályán 1 gólos vezetés után szenvedtünk vereséget a Gyirmót ellen.

Szentlőrinc SE Sporttelep, vezeti: Sipos Tamás (Mohos Milán, Bertalan Dávid)

Szentlőrinc: Gyurján- Szekszárdi T., Medgyes, Tóth-Gábor, Rab, Helesh, Szeszárdi M., Dinnyés, Kesztyűs, Papp, Nagy R.

Vezetőedző: Waltner Róbert

Soroksár: Megl- Kaján, Shadirac, Króner, Bolla- Vass, Németh- Szabó, Köböl, Halmai- Lovrencsics

A mérkőzés videós közvetítése:

Szentlőrinc SE- Soroksár SC: 3-1 (1-1)

90+2. perc: Hajdú kapott sárga lapot buktatásért.

87. perc: Kesztyűs kapott sárga lapot visszarántásért. Közben Helesh helyére Nagy M. érkezett.

81. perc: Hazai csere, Nagy R. helyére Hleba érkezett.

78. perc: Korozmán keresztbe lőtt labdájáról a becsúszó Dragóner alig maradt le.

76. perc: Kihasználtuk utolsó cserénket is, Dragóner érkezett Lovrencsics helyére.

75. perc: Nagy R. beadása Shadirac lábán veszélyesen pörgött fel. Szerencsére csak a háló tetejére esett rá.

72. perc: Újabb kettős csere. Dobos és Korozmán érkezett Szabó Sz. és Halmai helyére.

71. perc: Jobb oldali beadás után Tóth-Gábor csúsztatott. Mergl előbb kiejtette a labdát, de utána javítani tudott.

67. perc: 3-1: Labdaszerzés után Tóth-Gábor kapott remek labdát Rabtól. A támadó ziccerben nem hibázott, Mergl mellett a bal alsó sarokba gurított.

64. perc: 2-1: Kaján buktatta Helesht, amiért a játékvezető büntetőt ítélt. Tóth-Gábor tizenegyese Mergl alatt csúszott be a hálóba.

63. perc: Kettős csere a Sorinál, Vass és Bolla helyére Manner és Nagy O. érkeztek.

61. perc: Cseréltek a vendégek, Medgyes helyére Hajdú érkezett.

57. perc: Szép labdajáratás végén Bolla beadása túlságosan mélyre sikerült.

50. perc: Bolla szerelését a partjelző intésére szabálytalannak ítélte a játékvezető. A tizenhatos és az alapvonal sarkától középre ívelt labdát Shadirac fejelte ki a kapu előteréből.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

A játékvezető 1 percet hosszabbít.

40. perc: Bolla kapott sárga lapot buktatásért.

38. perc: Mergl ütött a labda mellé, de szerencsére nem figyeltek a támadók, így menteni tudtunk.

36. perc: Halmai lépett ki helyzetben, de a játékvezető le miatt megállította az akciót.

26. perc: Újabb jobb oldali beadás, melyet Lovrencsics csúsztatott a hosszú sarok mellé.

24. perc: 1-1: Jobbról érkező lapos beadásra Halmai reagált a leggyorsabban és a hosszú saroktól a hálóba gurította a labdát.

22. perc: Köböl fejelt össze egy hazai játékossal. Az ápolás miatt állt a játék, de szerencsére tudta folytatni a játékot.

18. perc: Egy nem túl pontos hazaadás borzolta a Sori kispad idegeit, de Mergl figyelt és az alapvonal elől a mezőnybe emelte a labdát.

13. perc: Bolla szerzett labdát, majd Halmait indította a balján. Szélsőnk laposan adott középre, ahol Szabó Sz. nagy helyzetben 10 méterről kapu fölé lőtt.

9. perc: Jobb oldali szöglet után a visszafele mozgó Lovrencsics fejelt kapu mellé.

7. perc: Újabb Nagy R. beadás, de ezúttal Bolla fejjel szépen mentett.

2. perc: 1-0: Nagy R. bal oldali beadását Tóth-Gábor fejelte közelről a léc alá.

1 perc: A mérkőzést a piros-fekete mezben játszó hazaiak kezdték.