Eldőlt rutinos szélsőnk sorsa

A bajnokság vége előtt kirajzolódni látszik jövő évi csapatunk gerince, hiszen a lejáró szerződésű játékosok közül sokkal megszületett már a megegyezés a folytatásról.

Ebbe a sorba illeszkedik Korozmán Kevin is, akivel 1+1 éves hosszabbításban állapodott meg klubunk, így szélsőnk zsinórban már hatodik szezonját kezdi a Haraszti úton.  Játékosunk pályafutását néhány komoly sérülés is hátráltatta, ám elkötelezettségét jól mutatja, hogy rengeteg munkával mindig visszatért a pályára.

Ebben a szezonban eddig 25 mérkőzésen lépett pályára, melyeken 3 gólt szerzett. Bár az előző szezon nagy részét kihagyta, előtte 10 gólig jutott egy év alatt, így joggal várjuk tőle, hogy jövőre vezéregyénisége legyen a Sorinak!

Sérülésmentes mérkőzéseket és közös sikereket kívánunk neki a következő időszakára is!

Megosztás:

További bejegyzéseink

83. perc: Soroksár- Csákvár: 6-0 (3-0)

2026. augusztus 30.

Soroksár- Szentlőrinc összefogalaló

2026. augusztus 24.

Végeredmény: Soroksár- Szentlőrinc: 3-2 (2-2)

2026. augusztus 23.

Nagykanizsa- Soroksár összefoglaó

2026. augusztus 17.

Megszakítás