Végeredmény: KBSC – Soroksár 3-1 (2-1)

Merkantil Bank Liga NB2 16. forduló

Idei utolsó idegenbeli mérkőzésünkön Kanzincbarcikán lépünk pályára a Merkantil Bank Liga NB2 16. fordulójában. A két csapat azonos pontszámmal a 8. és 9. helyen áll, a győztes 3 pontos előnyre tehet szert riválisával szemben és zárkózhat a mezőny első feléhez!

Kolorcity Aréna, vezeti: Hanyecz Bence (ifj Varga Gábor , Dobos Dávid)

KBSC: Tóth- Szekszárdi, Heil, Kártik, Csatári, Székely, Süttő, Kurdics, Papp, Pekár, Pinte

Vezetőedző: Csábi József

Soroksár: Mergl- Kaján, Kékesi, Valencsik, Pintér- Vass, Katona- Vogyicska, Dragóner, Hajdú- Lovrencsics

KBSC – Soroksár: 3-1 (2-1)

90+3. perc: Korozmán kapott sárga lapot buktatásért.

88. perc: Csatári helyére Ádám érkezett a KBSC csapatába.

84. perc: Mindkét csapat cserél. Katona helyére Hegyi, a hazaiaknál Kurdics helyére Vincze érkezett.

83. perc: Szekszárdi kapott sárga lapot visszarántásért. A szabadrúgás után Hajdú játszotta tisztára magát, lövése egy védő fejéről szögletre pattant.

75. perc: Vass és Dragóner helyére Németh és Sipos érkeztek csapatunkba.

71. perc: Székely helyére Kotula érkezett a hazai csapatba.

65. perc: Korozmán balról a kapus elé lőtte a labdát. A védők nem tudtak menteni, de a Tóth kapujából kilépve megelőzte a hosszún érkező Lovrencsicset.

58. perc: Vogyicska helyére Korozmán érkezett csapatunkba.

51. perc: Vass kapott sárga lapot buktatásért.

49. perc: 3-1: Eladott labdával Kurdics indult meg, Pintét indította, aki a kimozduló Mergl mellett a hálóba lőtt.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. A szünetben cseréltek a hazaiak, Csilus és Szemere érkezett Papp és Pekár helyére.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

36. perc: Hajdú cselezte tisztára magát a bal oldalon, éles szögből leadott lövését Tóth oldalra ütötte. Egyből jött az ismétlés Kajántól, aki a bal kapufát találta el.

35. perc: Szépen felépített akció végén Vogyicska adott be jobbról. A megcsúszó labdát Dragóner nem találta el jól az ötösön, a kapus védeni tudott.

31. perc: Vogyicska tört be balról a tizenhatoson belülre, de védője szorításában súlytalannak bizonyult, ígéretes helyzetben elvesztette a labdát.

27. perc: Egy kipattanót labdát Vass pattanás után ballal bombázott kapura. Tóth bravúrral oldalra ütötte a labdát.

21. perc: Kaján beadását Lovrencsics fejelte középre a hosszú saroktól. Vogyicska a védők szorításában lemaradt a labdáról.

14. perc: 2-1: Bal oldali beadásra Pinte érkezett jól és közelről védhetetlenül fejelt a kapu jobb oldalába.

9. perc: 1-1: Katona remek passzával Hajdú került helyzetbe, aki laposan éles szögből a jobb alsó sarokba lőtt.

6. perc: 1-0: Kurdics18 méterről lőtt. A földön megcsúszó labda becsapta Merglt és elcsúszott a kezei között.

4. perc: Pekár próbálkozhatott 18 méterről. Lövését Valencsik blokkolta.

1 perc: A mérkőzést a fehér mezes Sori kezdte.