Végeredmény: Soroksár- Szentlőrinc: 2-0 (0-0)

Merkantil Bank Liga NB2 34. forduló

A hétfői bravúros idegenbeli győzelmet követően máris újra pályára lép csapatunk. Ezúttal a tabella 19. helyén álló Szentlőrinc lesz az ellenfél.

Csapatunk a remek sorozat folytatása érdekében egy percig sem lazíthat, hisz ellenfelünk a bentmaradásért küzd. A mai feladat talán még a hét elejinél nehezebb lesz, ezért várjuk szurkolóink buzdítását a győzelem érdekében!

Szamosi Mihály Sporttelep, vezeti: Farkas Tibor (Baghy Csaba, Ring Kevin)

Soroksár: Kovács- Nagy, Króner, Valencsik, Pintér- Hudák, Németh- Halmai, Köböl, Hajdú- Lovrencsics

Szentlőrinc: Prokop- Nagy, Keresztes, Novák, Török, Kiss-Szemán, Rétyi, Múcska, Kesztyűs, Daróczi, Erdélyi

Vezetőedző: Domján Attila

Soroksár SC – Szentlőrinc SE: 2-0 (0-0)

90+2. perc: 2-0: Nagy O. remek szóló után okosan gurított a hálóba a kapus mellett.

85. perc: Redzic kapott sárga lapot a labda elrúgásáért.

80. perc: Hudák helyére Varga érkezett a csapatunkba.

76. perc: Lovrencsics húzta maga mögé a labdát, amit Hudák 1 pattanás után kapura lőtt. Prokop bravúrral kiütötte a labdát a léc alól.

73. perc: Dobos akadályozta a kapust, amiért sárga lapot kapott. Az akció után Múcska helyére Mervó érkezett a vendég csapatba.

68. perc: Halmai és Hajdú helyére Dobos és Vass érkeztek.

67. perc: Erdélyi életerős lövését Kovács bravúrral ütötte oldalra.

63. perc: Ismét cseréltek a vendégek, Török helyére Papp érkezett.

61. perc: Lovrencsics lépett ki ígéretes helyzetben. Kisodródva a beadást választotta, de Prokop kitalálta a szándékot és kapujából kilépve menteni tudott.

58. perc: Redzic egy 40 méteres szóló után a tizenhatos sarkától a kapus kezébe lőtte a labdát.

54. perc: A gól után cseréltek a vendégek, Novák és Daróczi helyére Grumic és Farkas érkeztek.

53. perc: 1-0: Gyorsan elvégzett szabadrúgás után Lovrencsics passzolta középre a labdát, amit Halmai közelről a hálóba pofozott.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. Szünetben Köböl helyére Redzic érkezett csapatunkba, míg a vendégeknél Kiss-Szemán helyére László érkezett.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

45. perc: Nagy O. indításával Halmai futott el a jobb oldalon, laposan középre adott, de lemaradtak az érkező emberek.

44. perc: Lovrencsics váratlanul egy felpörgő labdát nagy erővel kapásból centikkel rúgott mellé.

40. perc: Halmai talpalása után 19 méterre kapunktól jutott szabadrúgáshoz a vendég csapat. Daróczi lövése 2 méterrel kapu fölé szállt.

33. perc: Oldalforgatás után Kiss-Szemán került ígéretes helyzetbe a bal oldalon, de a kapu előtt csúnyán keresztbe lőtte a labdát.

30. perc: Török is sárga lapot kapott.

28. perc: Kiss-Szemán rántotta vissza Nagy O-t, amiért sárga lapot kapott.

27. perc: Nagy szögletét Keresztes csúsztatta meg a rövid saroknál. Kapusunk már verve volt, de a védők menteni tudtak a kapu torkából.

23. perc: Az ellenfél térfelének közepén szereztünk labdát. Hudák egyet tolt a játékszeren, majd 20 méterről nagy erővel kicsivel a bal kapufa mellé lőtt.

20. perc: Nagy lapos beadását becsúszva szögletre rúgták a védők. A sarokrúgást Hudák a hosszú saroktól középre emelte, de a védők menteni tudtak.

15. perc: Hajdú jó ütemben adott indítása a vizes füvön megcsúszott, így Halmai már becsúszva sem érte el az alapvonal előtt.

6. perc: Nagy indította a védők mögé induló Halmait, aki az alapvonal közelből visszagurított. Németh lövése egy védőről kapu fölé pattant.

3. perc: Nagy tökéletesen lőtte középre a labdát jobbról. A hosszún berobbanó Hajdú becsúszva centikkel maradt le.

1 perc: A mérkőzést a fehér mezes vendégek kezdték. A mieink tiszta feketében léptek pályára.