Végeredmény: Kozármisleny- Soroksár 1-1 (0-0)

Két hét szünet után a remekül teljesítő Kozármisleny otthonában lépünk pályára. Csapatunk eddig nem vitézkedett az idegenbeli mérkőzéseken, reméljük ma megszakad ez a rossz sorozatunk!

Kozármisleny, vezeti: Bana Gergely (Kiss Balázs, Mohos Milán)

Kozármisleny: Lékai- Gajág, Kirchner, Major, Horváth, Cipf, Schuszter, Kócs, Vajda, Horváth D., Turi

Vezetőedző: Pinezits Máté

Soroksár: Holczer- Kaján, Króner, Kékesi, Bolla- Vass, Tóth A.- Szabó Sz., Korozmán, Halmai- Lovrencsics

HR-RENT Kozármisleny-Soroksár SC: 1-1 (0-0)

90+1. perc: Gyors kontra végén Kirchner ugratta ki Bekét, aki éles szögből lőtt. Egy blokkoló lábon megpattant a labda, alig kerülte el a kapufát.

86. perc: Szögletünk után kontrázhatott a hazai csapat, de az utolsó passz pontatlan volt, így nem alakult ki helyzet.

80. perc: Hármas csere a Sorinál is. Szabó Sz., Halmai és Króner helyére Gálfi, Manner és Dobos érkeztek.

73. perc: Hármas csere a Kozármislenynél. Cipf, Kócs és Schuszter helyére Koszovscsuk, Beke és Kiss B. érkeztek.

72. perc: Újabb Sori próbálkozás, Korozmán lövését védte a hazai kapus.

71. perc: Halmai fél fordulatból leadott lövése elkerülte Lékai kapuját.

61. perc: Hazai csere, Horváth P. helyére Barkóczi érkezett.

54. perc: Bolla vette észre, hogy kint áll a hazai kapus. A saját térfelünkről kapura emelte a szabadrúgást, de az a kapufáról Lékai kezébe pattant.

49. perc: 1-1: Rögtön jött a válasz! A hazai védők hibáját kihasználva Lovrencsics lőtt 15 méterről a jobb alsó sarokba.

47. perc: 1-0: Kócs futotta le védőjét, majd a kapujából kilépő Holczer mellett a hálóba lőtt.

46. Folytatódik a mérkőzés, a szünetben egyik csapat sem cserélt.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

45. perc: Króner kapott sárga lapot visszarántásért.

43. perc: Horváth P. labdájával Cipf lépett ki ziccerben. Holczerrel szemben állt, de a lövés pillanatában egy becsúszó láb megakadályozta a gólszerzésben.

30. perc: Szabó Sz. 26 méteres szabadrúgása alig kerülte el a vendégkaput.

29. perc: Vajda R. kapott sárga lapot buktatásért.

25. perc: Cipf lőhetett ígéretes helyről, labdája nem talált kaput.

20. perc: Korozmán kapás lövését Lékai védte.

13. perc: Kirchner megpattanó lövését Holczer bravúrral védte.

5. perc: Schuszter a jobb oldali beadását Kékesi fejelte ki az érkezō támadó elől.

1 perc: Elkeződött a mérkőzés.