Végeredmény: Kisvárda – Soroksár: 2-1 (1-1)

A válogatott szünet előtt Kisvárdára látogat a együttesünk.

Ellenfelünk tavaly még az NB1-es mezőny tagja volt, játékosállománya nem alakult át túlságosan, így egy rendkívül erős csapatra számíthatunk. A rajt nem sikerült számukra, túl vannak egy edzőváltáson, ennek ellenére hullámzó a számos légióssal felálló szabolcsi gárda teljesítménye.

Csapatunk gyenge rajt után előző héten meggyőző játékkal magabiztosan verte meg a Honvéd együttesét. Ma ugyan arra a megalkuvást nem ismerő, mindvégig küzdő játékra lesz szükség, ha megnyugtató eredménnyel szeretnénk elmenni a 3 hetes szünetre.

Kisvárdai Várkerti Stadion, vezeti: Lovas László (Berényi Ákos, Vrbovszki Pál)

Kisvárda: Kovács M.- Jovicic, Camaj, Soltész D., Molnár, Cipetic, Mesanovic, Bíró, Stefan, Ponomarenko, Szőr

Vezetőedző: Révész Attila

Soroksár: Holczer- Kaján, Kékesi, Bolla, Dhonata- Németh, Tóth A.- Szabó Sz., Korozmán, Halmai- Lovrencsics

Kisvárda Master Good – Soroksár SC: 2-1 (1-1)

90+4. perc: Kapu előtt kavarodásból hatalmas helyzetünk volt. A lövés az egyik védőről pattant ki.

90+2. perc 2-1: Kaján kapott piros lapot, mert utolsó emberként megállította a ziccerben kilépő Pasicot. A megítélt 17 méteres szabadrúgást Molnár a jobb felső sarokba bombázta.

A játékvezető 4 percet hosszabbít.

89. perc: Jó beadás érkezett balról, de Jovicic számára kicsit magas volt, nem érte el.

88. perc: Holczer kapott sárga lapot időhúzásért.

87. perc: Mi is cseréltünk, Halmai helyére Dragóner érkezett.

85. perc: Szabadrúgás után Halmai becsúszva az alapvonalnál elérte a labdát, de kapura már nem tudta irányítani. Az akció után újabb hazai csere, Mesanovic helyére Gyurkó érkezett.

81. perc: Szőr helyére Babjak és Ponomarenko helyére Körmendi érkezett a hazai csapatba.

79. perc: Dobos szép cselek után lefordult védőjéről, majd középre lőtte a labdát. A visszaguruló labdát Dhonata kapásból a védőkbe lőtte.

76. perc: Dobos és Köböl érkezett Korozmán és Szabó Sz. helyére.

69. perc: Jobb oldali szögletet követően Spasic előzte meg védőjét és 8 méterről centikkel pörgetett a jobb alsó sarok mellé.

68. perc: Cipetic kapott sárga lapot visszarántásért.

65. perc: Mesanovic hátulról buktatta Dhonatat, amiért sárga lapot kapott.

61. perc: Soltész D. helyére Spasic érkezett a pályára.

54. perc: Camaj kapott sárga lapot reklamálásért.

49. perc: Cipetic ívelt középre jobbról egy szabadrúgást, melyet Mesanovic szépen fejelt kapura a hosszú saroknál. Holczer vetődve oldalra ütötte a labdát a jobb alsó sarok elől.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. Szünetben cseréltek a hazaiak, Bíró helyére Soltész I. érkezett.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

A játékvezető 2 percet hosszabbít.

42. perc: Halmai gondolt egyet és a bal oldali oldalvonal közeléből a hosszú felső sarkot vette célba. Kovács hatalmasat vetődve szögletre ütötte a labdát.

39. perc: Soltész beadását Molnár nagy helyzetben hosszan vette át, Holczeré lett a játékszer.

36. perc: Lipcsei Péter kapott sárga lapot reklamálásért.

34. perc: Mesanovic kapott jó indítást a leshatáron. A labdát csak kisodródva tudta átvenni, így Kékesinek volt ideje visszazárni és megakadályozni a beadást.

29. perc: Korozmán távoli lövése középre tartott, Kovácsnak nem okozott gondot.

28. perc: Jobb oldali beadást Camaj vett le a hosszú saroknál. Kaján szorításában azonban nem tudta leszorítani a labdát és az ötös sarkától kapu fölé lőtt.

22. perc: 1-1: Végletekig kijátszott akció végén Szabó Sz. passzolta középre jobbról a labdát. A hosszú saroknál Halmai érkezett, aki közelről az üres kapuba lőtt.

17. perc: Bolla 30 méterről elvégzett szabadrúgását biztosan védte a vendég kapus.

14. perc: 1-0: Camaj bal oldali beadását a Molnár fejelte középre a hosszú saroktól. Mesanovic üresen érkezett és közelről a hálóba lőtt.

10. perc: Gyorsan elvégzett szabadrúgás után Németh került helyzetbe, de sokat várt és szerelni tudták.

8. perc: Molnár került helyzetbe, de a cselnél a kezére pattant a labda, így a játékvezető megállította az akciót.

6. perc: Jobb oldali akció végén Mesanovic elé pattant a labda, aki rövid sarkot vette célba. Holczer biztosan védett.

1 perc: A mérkőzést a sárga mezes Sori kezdte.