Végeredmény: Soroksár – Békéscsaba: 0-0 (0-0)

Merkantil Bank Liga NB2 3. forduló

Újra hazai pályán játszik Lipcsei Péter együttese, ezúttal a Békéscsaba együttesét fogadjuk.

Ellenfelünk egy év NB3-as kitérő után remekül kezdte szezont, 2 mérkőzés után 4 ponttal a tabella 3. helyén áll. A Sorinak nem sikerült a rajt, a 3. fordulóra készülve még nincs pont a nevünk mellett. Bár nem ígérkezik könnyű feladatnak, ma hazai pályán javíthatunk az újonc ellen.

Szamosi Mihály Sporttelep, vezeti: Kovács Imre (Máyer Gábor, Topálszki Szabin)

Soroksár: Holczer- Króner, Kékesi, Bolla, Dhonata- Vass, Tóth A.- Szabó Sz., Manner, Halmai- Dragóner

Békéscsaba: Uram- Kovács, Szabó B., Tóth M., Zádori, Kuzma, Viczián, Csató, Kóródi, Czékus, Kővári

Vezetőedző: Csató Sándor

Soroksár SC – Békéscsaba 1912 Előre: 0-0 (0-0)

90+4. perc: Vólent kapta meg második sárga lapját műesésért.

A játékvezető 4 percet hosszabbít.

89. perc: Egy lecsorgó labda a most beállt Varga I. elé került, de hatalmas helyzetben a jobb sarok mellé gurított.

87. perc: Halmai helyére Varga I. érkezett.

84. perc: Korozmán kapott sárga lapot reklamálásért.

82. perc: Kóródi helyére Gyenti érkezett a vendég csapatba.

81. perc: Vólent kapott sárga lapot talpalásért.

79. perc: Vass adott tökéletes labdát Dobosnak, de ő a kimozduló kapus fölött mellé emelte a labdát. Az akció után Vass helyére Köböl érkezett.

72. perc: Sármány, Pintér, Vólent érkezett Tóth M., Czékus és Zádori helyére.

71. perc: Donathan bal alsóba tartó lövését Uram tolta szögletre.

65. perc: Szabó B. helyére Hodoniczki érkezett a vendég csapatba.

61. perc: Közben hármas csere a Sorinál. Manner, Dragóner és Szabó Sz. helyére Korozmán, Lovrencsics és Dobos érkeztek.

60. perc: Tóth A. jobb oldali beadását Halmai fejelte le Dragónernek, aki túl közel került a kapushoz, így nem tudta ellőni mellette.

52. perc: Vass lába akadt össze a Kőváriéval, amiért a játékvezető tizenegyest ítélt. Zádori középre tartó büntetőjét Holczer lábbal védte.

51. perc: Bolla keresztlabdája után Szabó Sz, centerezett. Dragóner átlépte, így lett tökéletes Mannernek, aki egy átvétel után 14 méterről lőtt. Uram lábbal hatalmasat védett.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés, a csapatok nem cseréltek a szünetben.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

A játékvezető 1 percet hosszabbít.

45. perc: Szabó B. kapott sárga lapot Donathan lerántásáért.

43. perc: Szabó Sz. szöglete középről Halmai elé pattant, aki éles szögből a kapusba lőtt.

41. perc: Szép vendég akció végén Viczián beadásába Kékesi lépett bele, szöglettel jöhetett a Békéscsaba.

37. perc: Halmai bal oldali beadása Dragónert kereste a hosszú saroknál, de támadónk 2 ember között nem fért hozzá a labdához.

34. perc: Bolla kapott sárga lapot lerántásért.

26. perc: Kővári lövése pattant meg a becsúszó Halmain, szögletet lőhetett a vendég csapat.

22. perc: Csató kapott sárga lapot Szabó Sz. buktatásáért. A sértett szabadrúgását Króner csúsztatta meg, de a labda egy védő lábáról kifelé pattant.

20. perc: Donathan tökéletesen adott be balról, Szabó Sz. közelről fejelt, de Uram ismét hatalmas bravúrt mutatott be.

18. perc: Zádori vitte le a labdát az alapvonalig, de a visszazáró Vass szögletre mentett.

14. perc: Szabó Sz. bal oldali szabadrúgását Bolla 3 védő közül kapu fölé fejelte.

8. perc: Dragóner hozta helyzetbe Halmait, aki ballal lőtt. Uram ezúttal is jól zárta a szöget és szögletre ütötte a labdát.

5. perc: Labdaszerzés után Donathan játszotta meg Szabó Sz-t, aki éles szögből lőtt. Uram jól zárta a szöget és védeni tudott.

4. perc: Szabó Sz. jobb oldali szögletét Kovács csúsztatta ki az érkező Kékesi elől.

1 perc: A mérkőzést a tiszta fehérben játszó Sori kezdte.