Lejátszottuk első felkészülési mérkőzésünket

Felkészülési mérkőzés

Csapatunk ma délelőtt a Bicske vendégeként lejátszotta első felkészülési mérkőzését.

Lipcsei Péter minden játékosának adott lehetőséget a mai napon, így eddig szokatlan összeállításban léptünk pályára. A játék minőségén látni lehetett, hogy ebben az időszakban még a fizikai felkészülés a hangsúlyos, inkább a küzdelem dominált. Bár helyzetekig, sőt kapufáig is eljutottunk, a mérkőzés egyetlen gólját a hazai csapat szerezte, mellyel megnyerte az összecsapást.

Legközelebb szombaton, 11 órakor a Tatabánya otthonában lépünk pályára.

Bicskei TC- Soroksár SC: 1-0

Soroksár: Apró- Nagy O., Króner, Németh, Donathan- Varga I., Somfalvi- Korozmán, Szabó Sz., Kántor- Halmai

2. félidőben pályára léptek: Vági, Kékesi, Vass, Köböl, Dobos, Varga Z., Lovrencsics, Gálfi, Manner

Megosztás:

További bejegyzéseink

Gyászhír

2026. június 04.

Soroksár – KTE összefoglaló (3-1)

2026. május 18.

Végeredmény: Soroksár – Kecskemét: 3-0 (1-0)

2026. május 17.

Csákvár – Soroksár : 1-0 (1-0)

2026. május 10.

Megszakítás