Elkezdtük a felkészülést

Elkezdődött a Sori felkészülése

A mai napon újra benépesedett a Szamosi Mihály Sporttelep felnőtt öltözője.

A játékosok az előző hetek egyéni edzésmunkáját követően ismét együtt gyakorolnak. A program fizikai felmérőkkel indult, majd egymás elleni játékot vezényelt Lipcsei Péter vezetőedző. A pályán felfedezhettünk új és régiúj arcokat is. A játékosmozgásokról hamarosan tájékoztatjuk szurkolóinkat.

Az első hét programjában még nem szerepel felkészülési mérkőzés, először július 03-án a Bicske vendégeként lépünk pályára.

Megosztás:

További bejegyzéseink

Gyászhír

2026. június 04.

Soroksár – KTE összefoglaló (3-1)

2026. május 18.

Végeredmény: Soroksár – Kecskemét: 3-0 (1-0)

2026. május 17.

Csákvár – Soroksár : 1-0 (1-0)

2026. május 10.

Megszakítás