Végeredmény: Vasas- Soroksár 4-0 (3-0)

Merkantil Bank Liga NBII. 34. forduló

Az idei szezon utolsó mérkőzésén a Vasas vendégeként lépünk pályára.

Ellenfelünk számára csak győzelem esetén marad meg az esély a feljutásra, így várhatóan az ő vállukon lesz nagyobb teher. Csapatunk felszabadultan, különösebb nyomás nélkül léphet pályára, így akár még egy bravúros pontszerzés sem elképzelhetetlen a mai mérkőzésen!

Illovszky Rudolf Stadion, vezeti: Karakó Ferenc (Buzás Balázs, Horváth Róbert)

Vasas: Jova- Pávkovics, Bakti, Berecz, Doktorics, Hidi M., Deutsch, Otigba, Baráth, Radó, Tóth M.

Vezetőedző: Gera Zoltán

Soroksár: Mergl- Króner, Shadirac, Kékesi, Kaján- Vass, Németh- Korozmán, Köböl, Gálfi- Lovrencsics

Vasas FC – Soroksár SC: 4-0 (3-0)

A játékvezető 2 percet hosszabbít.

86. perc: Baráth kapott sárga lapot könyöklésért.

82. perc: Kettős csere a hazaiaknál. Szalay és Ódor érkezett Hidi M és Pávkovics helyére.

80. perc: Sportszerűtlenségért Vinczét is kiállította a játékvezető.

78. perc: Tóth M lőtt 17 méterről, Mergl vetődve kiütötte a labdát.

75. perc: Kihasználjuk utolsó cserelehetőségünket, Lovrencsics helyére Dragóner érkezett.

68. perc: 4-0: Lábról- lábra járt a labda a tizenhatosunk előtt. Végül Doktorics lépett ki ziccerben és higgadtan a bal sarokba lőtt.

67. perc: Cserélt a Vasas is. Bakti helyére Girsik érkezett.

66. perc: Újabb Sori csere, Korozmán helyére Vincze érkezett.

62. perc: Deutsch és Radó helyére Bukta és Zimonyi érkeztek a hazai csapatba.

58. perc: Tóth M. cselezgetett az ötös sarkánál, majd éles szögből lőtt. Mergl ezúttal szépen védett.

52. perc: Tóth M. futott el a bal oldalon, nagy helyzetben a még jobb pozícióban lévő Bereczhez passzolt, aki a léc alá vágta a labdát. A játékvezető a partjelző intésére les miatt nem adta meg a gólt.

50. perc: A megítélt szabadrúgást alig több mint 16 méterről Berecz a sorfalba bombázta.

48. perc: Gyorsan elvégzett szabadrúgás után Radó esett el Króner szorításában. A játékvezető sípjába fújt és kiállította védőnket.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. Szünetben 3-at cseréltünk, Katona, Varga Z. és Varga I. érkezett Köböl, Vass és Shadirac helyére.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

A játékvezető 1 percet hosszabbít.

44. perc: 3-0: Shadirac szerelte Radót, amit a játékvezető szabálytalannak ítélt és sárga lapot adott védőnknek. A szabadrúgást kifejeltük, de Hidi M mellre vette a labdát és 16 méterről a bal sarokba lőtt.

41. perc: Radó jobb oldali szögletét Otingba berobbanva 6 méterről kapu fölé felelte.

39. perc: Radó kapott sárga lapot.

36. perc: Tóth M. kapott sárga lapot kakaskodásért.

33. perc: Köböl jobb oldali szöglete után Chadirac fejelt. Jova már verve volt, de a kapufánál álló Baráth menteni tudott.

30. perc: Köböl lőtt középre egy oldalszabadrúgást. Veszélyesen kanyarodott, de végül érintés nélkül lehagyta a játékteret.

27. perc: Kaján 25 méteres lövését Jova biztosan fogta.

25. perc: Korozmán buktatta Tóth M.- t, amiért sárga lapot kapott.

18. perc: 2-0: Tóth M. remek sarkazással fordult le védőjéről, majd jobbal a bal alsó sarokba tekert.

12. perc: Lovrencsics eladott labdája után 3 Vasas támadó vezette rá a labdát 2 védőnkre. Bererecz- Tóth M. összjáték után utóbbi lőtt 14 méterről, de Kékesi remek ütemben belecsúszott a labda útjába.

8. perc: Króner keresztlabdáját Lovrencsics vette mellre a hosszú saroknál, majd középre emelt. A labda magas volt Korozmán számára, így nem tudta kapura irányítani.

4. perc: 1-0: Jobb oldali akció végén Radó hozta helyzetbe Bereczet, aki közelről a bal felső sarokba emelt.

3. perc: Radó kapott egy jó ütemű indítást, de Chadirac remekül vette fel a támadó mozgását és szerelni tudta.

1 perc: A mérkőzést a piros kékben játszó hazai csapat kezdte.