Végeredmény: Soroksár- Kazincbarcika: 3-1 (2-0)

Merkantil Bank Liga NB2 33. forduló

Utolsó hazai bajnokinkon a Kazincbarcika együttesét fogadjuk a Haraszti úton. Az előző fordulóban mindkét csapat egy gólos vereséget szenvedett és bár látszólag nincs különösebb tétje a mérkőzésnek, Lovrencsics Balázsék mindenképp győzelemmel szeretnének búcsúzni a hazai közönségtől!

Szamosi Mihály Sporttelep, vezeti: Lovas László (Szabó Dániel, Vrbovszki Pál)

Soroksár: Mergl- Króner, Shadiric, Kékesi, Kaján- Vass, Köböl- Varga Z., Korozmán, Gálfi- Lovrencsics

KBSC: Megyeri- Heil, Kártik, Csilus, Süttő, Ternován, Pethő, Vincze, Varga J., Pekár, Dobozi

Vezetőedző: Csábi József

Soroksár SC- Kolorcity Kazincbarcika: 3-1 (2-0)

85. perc: 3-1: Pekár jobbról védhetetlenül bombázott a jobb felső sarokba.

82. perc: Hármas csere a Sorinál. Dragóner, Varga I. és Dobos érkezett Köböl, Vass és Lovrencsics helyére . A vendégeknél Király és Szabó érkezett Megyeri és Dobozi helyére.

76. perc: Németh indítását Gálfi vette le a bal oldalon, majd a középen üresen érkező Korozmánt vette célba, de pontatlan volt, oda lett a nagy helyzet.

71. perc: Németh E. távoli lövése elkerülte a bal alsó sarkot.

68. perc: Kettős csere a vendégeknél. Elhagyta a pályát Csilus és Ternován, helyükre Székely és Kurdics érkeztek.

66. perc: Kékesi helyére Katona érkezett csapatunkba.

65. perc: Lovrencsics adott ziccer labdát Gálfinak, aki kicselezte a kapust, de Csilus becsúszva menteni tudott a gólvonalról.

63. perc: 3-0: Gálfi kapott labdát a bal oldalon. Befelé cselezett, majd 18 méterről a rövid alsó sarokba lőtt.

60. perc: Csillus beadását Pethő fejelte kapu fölé.

59. perc: Varga Z. helyére Németh E. érkezett.

50. perc: Ádám nyert meg a párharcát védőjével szemben, de kecsegtető helyzetben hosszan szöktette a középen kiugró támadót.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés, a szünetben cseréltek a vendégek Ádám érkezett Vincze D. helyére.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

45+2. perc: Heil talpalta le Lovrencsicset, amiért sárga lapot kapott.

44. perc: Heil könyökölte le Lovrencsicset, a játékvezető nem adott sárga lapot.

43. perc: Csillus 17 méterről leadott bombáját Mergl biztosan védte.

38. perc: Vincze D. ment le az alapvonalig a bal oldalon, veszélyesen lőtte középre a labdát, de Mergl még beleért, így a labda nem talált fehér mezes játékost.

35. perc: Pekár távoli lövését Mergl biztosan fogta.

26. perc: 2-0:Króner bedobását Lovrencsics csúsztatta meg. A labdára Köböl csapott rá, aki jobbról laposan a hosszú sarokba lőtt.

24. perc: A játékvezető ivószünetet rendelt el.

22. perc: Varga Z. beadását Korozmán a hossz saroktól centikkel fejelte kapu mellé.

17. perc: Varga Z. szép csellel ment el a jobb oldalon, majd külsővel középre lőtte a labdát, de Korozmán centikkel lemaradt a lehetőségről.

13. perc: Süttő pontosan ívelt középre a bal oldalról. Pethő nagy helyzetben 7 méterről kapu mellé fejelt.

7. perc: 1-0: Gyors támadás végén Gálfi lépett ki ziccerben és ezúttal nem hibázott. A kapus mellett a bal sarokba lőtt.

6. perc: Egy jobb oldali beadást Korozmán csúsztatott meg Gálfinak, aki egy átvétel után ballal centikkel lőtt a bal sarok mellé.

3. perc: Köböl laposan középre lőtt labdáját Lovrencsics becsúszva próbálta lekészíteni, de kinyúlva nem érte el jól a labdát.

1 perc: A mérkőzést a tiszta fehérben játszó vendégek kezdték.