Végeredmény: Soroksár- Mosonmagyaróvár: 3-4 (1-2)

Merkantil Bank Liga NB2 31 forduló

Utolsó előtti hazai mérkőzésünkön a már kiesett Mosonmagyaróvár együttesét fogadjuk. Kötelező győzelemnek tűnik, de mint tudjuk ezek a legnehezebb mérkőzések!

Szamosi Mihály Sporttelep vezeti: Kovács J. Zoltán (Tőkés Róbert, Dobos Dávid)

Soroksár: Mergl- Kaján, Shadirac, Kékesi, Vincze- Vass, Németh- Varga, Köböl, Gálfi- Lovrencsics

Mosonmagyaróvár: Slakta- Czingráber, Szabó, Pukhtieiev, Horváth, Illés, Kapornai, Végső, Radics, Deák, Csóka

Vezetőedző: Nagy Ádám

Soroksár SC – Credobus Mosonmagyaróvár: 3-4 (1-2)

A játékvezető 4 percet hosszabbít.

88. perc: 3-4: Loverencsics harcolt ki büntetőt, amit a sértett a bal alsóba lőtt.

86. perc: 2-4: Shadirac sérülése alatt Szabó kapott jó labdát bal kötőben és nem hibázott. Laposan a kapunkba lőtt. Shadirac helyére közben Borbély érkezett.

82. perc: Gálfi helyére Dobos érkezett.

81. perc: 2-3: Egy hatalmas lövés után a kapufáról Kékesi lábára pattant a labda, majd saját hálójába gurult.

79. perc: Kettős csere a vendégeknél. Pukhtieiev és Horváth helyére Gáncs és Simita érkeztek.

75. perc: Korozmán csúszott rá a vendég kapusra, amiért sárga lapot kapott.

72. perc: Varga Z. helyére Varga I. érkezett csapatunkba.

71. perc: Korozmán révén vezettünk kontrát, aki Gálfit hozta játékba. Szélsőnk Dragóner elé készített, aki a kapus kezébe lőtt.

67. perc: Varga ellen szabálytalankodtak, ennek ellenére ő kapott sárga lapot műesésért.

66. perc: Szépen járt köbe a labda. Végül Varga a emelt középre, amit Vincze visszafejelt. Középen Dragóner alig maradt le.

65. perc: Horváth kapott sárga lapot miután páros lábbal beleszállt Kékesibe.

62. perc: Vendég csere, Illés helyére Szendeff érkezett.

58. perc: Gálfi húzott befelé a bal oldalról, majd a hosszú sarkot vette célba. A kapus vetődve védte a lövést.

56. perc: 2-2: Kaján saját 16-osáról indulva végigvezette a pályán a labdát, majd a bal alsó sarokba lőtt.

51. perc: Varga vezette rá a védelemre, majd 17 méterről laposan kicsivel lőtt a jobb sarok mellé.

48. perc: Korozmán 25 méteres bal lábas lövését Slakta biztosan védte.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. Szünetben Dragóner és Korozmán érkeztek Németh és Köböl helyére.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

A játékvezető 1 percet hosszabbít.

39. perc: 1-2: Illés kapott sárga lapot Kaján lerántásáért. A szabadrúgást Kékesi fejelte le Gálfi elé, aki közelről a hálóba lőtt.

36. perc: Varga jobb oldali beadása mindenki számára magas volt, érintés nélkül hagyta el a játékteret.

28. perc: Jobb oldali szöglet után Németh fejelt a jobb alsó irányába. A kapufáról kipattanót végül eltakarították a védők.

24. perc: Újra Varga próbálkozott átlövéssel, de Slakta ezúttal is a helyén volt.

19. perc: Szép akció végén Lovrencsics emelte a labdát Gálfihoz, aki egy átvétel után lőtt. A megpattanó labdát Slakta nagyot vetődve ütötte ki a léc alól.

13. perc: Vincze kapott sárga lapot, miután megrúgta ellenfelét.

9. perc: Varga szépen kapott le a levegőből egy labdát. Sarokkal megcsinált egy cselt, majd jobbal éles szögből keresztbe lőtte a labdát.

7. perc: Jobb oldali beadást Varga fejelt vissza a hosszú saroktól, majd Kékes nagy helyzetben 8 méterről kapu fölé lőtt.

5. perc: 0-2: Vendég szöglet után Kaján a gólvonalról röviden mentett és egy vendég lábról a hálóba pattant a labda.

4. perc: Varga maradt talpon a vendég védők között. 17 méteres lövését könnyedén védte a vendég kapus.

2. perc: 0-1: Egy vendég kontra végén Illés került helyzetbe a kapus mellett a bal alsó sarokba lőtt.

1 perc: A mérkőzést a sárga mezes Sori kezdte.