Végeredmény: Szeged- Soroksár: 0-0 (0-0)

Merkantil Bank Liga NB2 30. forduló

Az előző hetek győzelmeinek köszönhetően mai házigazdánk a Vasas és a Győr kihívója lett a feljutásért vívott harcban. Idegenben is képesek voltak 3 pontot szerezni az ETO ellen, így hazai pályán esélyesként lépnek pályára.

Azonban Gálfi Norberték is egyre jobb formát mutatnak, az előző 2 meccsen szerzett 6 ponttal stabilizálták helyüket a középmezőny elején. Izgalmas, nagy csatát hozó mérkőzés várható, ahol mindkét csapat képes a maga javára fordítani az eseményeket!

Szent Gellért Fórum, vezeti: Farkas Tibor (Belicza Bence Péter, Vad Anita)

Szeged: Molnár F.- Szilágyi, Haris, Könczey, Horváth, Papp, Borvető, Bíró, Zuigéber, Tóth, Mákvárt

Vezetőedző: Stevanovic Aleksandar

Soroksár: Mergl- Króner, Chyreme, Kékesi, Kaján- Vass, Németh- Varga, Köböl, Gálfi- Lovrencsics

Szeged-Csanád GA – Soroksár SC: 0-0 (0-0)

A játékvezető lefújta a mérkőzést!

90+3. perc: Újabb csere, Gálfi helyére Hajdú érkezett.

90+1. perc: Könczey is sárga lapot kapott.

A játékvezető 4 percet hosszabbít.

88. perc: Újabb Sori cserék, Köböl és Varga Z. helyére Varga I. és Borbély érkeztek.

84. perc: Megtörtént az első vendég csere, Lovrencsics helyére Dragóner érkezett.

83. perc: Továbbra is őrizzük a döntetlent! Érdekesség, hogy a hajrához közeledve még egyet sem cserélt Lipcsei Péter!

78. perc: Bíró helyére Palincsár érkezett a hazai csapatba.

73. perc: Ezúttal ivószünet miatt állt a játék.

67. perc: Hármas cserét hajtott végre a Szeged. A pályát elhagyta Papp, Borvető és Haris, helyükre Klausz, Óvári és Magyar érkeztek.

63. perc: Több mint egy órát kellett várni az első soroksári akcióra. Gálfi cselezett befelé a bal oldalról, ám lövése egy védőn megpattanva elkerülte a kapu bal oldalát.

60 perc: Zuigéber kapta a mérkőzés első sárga lapját.

57. perc: Zuigéber lövését is biztosan védte Mergl.

53. perc: Bíró ért még bele egy lövésbe a tizenegyes pont környékén. Mergl már verve volt, de a labda szerencsénkre elkerülte a kaput.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés, szünetben egyik csapat sem cserélt.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

45+1. perc: Haris távoli szabadrúgását védte kapusunk.

42. perc: Szöglet után alakult ki újabb hazai helyzet. Könczey az elé pattanó labdát csúnyán kapu fölé vágta.

40. perc: Tóth lépett fel a soroksári kapu közelébe. Közel 25 méterről lőtt, ám Mergl biztosan védett.

27. perc: Chyreme sérülése miatt áll a játék. Reméljük védőnk tudja folytatni a játékot!

19. perc: A csapatok mezőnyben gyűrik egymást. A labda többet van a hazaiaknál, de a kapuk nem forognak veszélyben.

9. perc: Újabb szegedi szöglet hozott veszélyt! Zuigéber beadását Szilágyi fejelte a felső lécre.

2. perc: Hazai szöglet után Bíró 11 méterről belsővel kapu mellé lőtt.

1 perc: A mérkőzést a sötét mezes hazaiak kezdték.