Végeredmény: Soroksár – Budafok: 3-1 (3-1)

Merkantil Bank Liga NB2 29. forduló

Az előző heti Siófok elleni győzelmet követően újra hazai pályán láthatjuk csapatunkat, ezúttal a Budafok együttesét látjuk vendégül. Ellenfelünk az edzőváltás óta jobb formába lendült és sorra gyűjtögeti a pontokat, így már elmozdult a kieső helyekről.

A formajavulás ellenére hazai pályán nem lehet más célunk, mint itthon tartani a 3 pontot és zárkózni a középmezőny elejére!

Szamosi Mihály Sporttelep, vezeti: Molnár Attila (Országh Péter, Vörös Dániel)

Soroksár: Mergl- Króner, Chyreme, Kékesi, Kaján- Tóth A., Németh- Varga Z., Korozmán, Gálfi- Lovrencsics

BMTE: Gundel-Takács – Oláh, Csonka, Kovács, Horváth, Vasvári, Soltész, Lorentz, Kalmár, Fekete, Zsóri

Vezetőedző: Dajka László

Soroksár SC – Budafoki MTE: 3-1 (3-1)

88. perc: Köböl beadását Borbély vette le a hosszú saroknál, majd visszagurított Gálfihoz. Szélsőnk egyből lőtt, de bevetődő védőről lepattant a labda.

87. perc: Lovrencsics helyére Dragóner érkezett.

85. perc: Merényi középre tartó lövését védte kapusunk.

83. perc: Mergl kapott sárga lapot időhúzásért.

80. perc: Újabb Sori csere, Korozmán helyére Borbély érkezett.

75. perc: Gálfi kapott labdát a jobb oldalon, éles szögből lőtt. Ezúttal a vendég kapus oldalra ütötte a labdát.

71. perc: Mi is cseréltünk, Varga Z és Tóth A helyére Köböl és Vass érkeztek.

69. perc: Újabb kettős csere a vendégeknél. Vasvári és Soltész helyére Merényi és Elek érkeztek.

66. perc: Vasvári lépte át a labdát, ami így lett tökéletes Németh M.-nek. Éles szögből ballal lőtt, kapusunk szépen védett.

65. perc: Lovrencsics indítása után Varga Z. lépett ki helyzetben, de a játékvezető megállította az akciót Korozmán szabálytalansága miatt.

61. perc: Szerető lőtte keresztbe veszélyesen a labdát, de a támadók középen lemaradtok az akcióról.

58. perc: Egy visszagurított labdát Németh M. lőtt 16 méterről Mergl kezébe.

56. perc: Fekete és Zsóri helyére Németh M. és Pintér érkeztek a vendég csapatba.

53. perc: Gálfi vezette a védelemre a labdát 3 a 2-ben. Passz helyett lövést választott, de ezt blokkolni tudták a védők.

47. perc: Oláh kapott sárga lapot egy rosszütemű belépőt követően.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés, szünetben cseréltek a vendégek. Szerető érkezett Kovács helyére.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

44. perc: Tóth A rántotta vissza Zsórit, amiért sárga lapot kapott.

40. perc: Szabadrúgás variáció végén Kaján adott be balról, de Varga Z. nagy helyzetben fejjel nem találta el a kaput.

35. perc: 3-1: Gálfi kapott labdát a tizenhatos sarkánál, tolt egy befelé majd védhetetlenül kilőtte a jobb felső sarkot.

30. perc: 2-1: Gálfi szerzett labdát, majd közelről a kapus alatt a hálóba gurított.

29. perc: 1-1: Nagy bedobást követően a vendégek visszakészítették lövésre a labdát. Oláh 16 méterről belsővel okosan jobb alsóba lőtt.

27. perc: Oláh szépen kanyarította középre a labdát a bal oldalról. A hosszú saroknál Zsóri még beletette a lábát a labdába, de irányítani nem tudta, így Mergl könnyedén védett.

22. perc: Korozmán kapott sárga lapot visszarántásért.

20. perc: Kaján eladott labdája után Horváth indult meg saját térfeléről, a tizenhatosig vezette a labdát, majd lőtt. A lapos lövést Mergl vetődve oldalra ütötte.

18. perc: Kovács kapott sárga lapot lerántásért.

17. perc: 1-0: Jobb oldali szögletet Lovrencsics a hosszú saroktól a jobb alsó sarokba fejelt.

16. perc: Kaján beadását Kalmár csúsztatta szögletre a hosszú érkező támadók elől.

12. perc: Korozmán 16 méterről estében kapu fölé lőtt.

9. perc: Kalmár ütötte el Varga Z-t a tizenhatos előterében, a játékvezető sípja néma maradt.

6. perc: Gálfi bal oldali beadását követően Varga Z. érkezett középen. Egy ütemmel lekésett labdáról, így a vendég kapus kezeiben halt el az akció.

1 perc: Mérkőzést a piros szerelésben játszó vendégek kezdték.