Végeredmény: Soroksár- Haladás: 1-1 (0-0)

Merkantil Bank Liga NB2. 26. forduló

Két hét pihenő után a Haladás együttesét látjuk vendégül a Haraszti úton.

A pihenőt kihasználva meggyógyultak, felépültek hiányzóink, így teljes kerettel várjuk a mérkőzést. Bízunk benne, hogy hazai pályán győzelemnek örülhetünk és továbbra is harcban maradunk az 5-6. helyért vívott csatában.

Szamosi Mihály Sporttelep, vezeti: Lovas László (Punyi Gyula, Dobos Dávid)

Soroksár: Megl- Kaján, Kékesi, Chyreme, Vági- Vass, Katona- Varga Z., Köböl, Korozmán- Lovrencsics

Haladás: Pálfi- Zvekanov, Mohos, Ene, Csonka, Horváth, Jagodics, Nyíri, Kelemen, Jancsó, Beronja

Vezetőedző: Jovic Aleksandar

Soroksár SC – Szombathelyi Haladás: 1-1 (0-0)

90+2. perc: Króner beadását Dragóner fejelte kapura, de erőtlen volt, így Pálfi könnyedén védett.

87. perc: Cseréltünk. Vass helyére Dragóner érkezett.

85. perc: 1-1: Egy előreívelt labda a tizenhatosunkon belül pattogott. Pintér eszmélt leggyorsabban és 10 méterről a bal alsó sarokba gurított.

84. perc: Gyors akció végén Hajdú kapott indítást a bal oldalon, de centerezés helyett cselezni próbált. A visszazáró védők menteni tudtak.

83. perc: Mohos helyére Pintér érkezett a vendég csapatba.

78. perc: 1-0: Gálfi csapta be védőjét, majd jobbról tökéletesen emelt középre. Lovrencsics közelről a kapu jobb sarkába fejelt.

77. perc: Gálfi harcolt meg 2 védővel a labdáért. A kiharcolt lövőhelyzet után jobbal vette célba a kaput, de egy becsúszó védőről szögletre pattant a labda.

75. perc: A vendégek is cseréltek. Zvekanov helyére Szíjjártó érkezett.

73. perc: Hármas csere a Sorinál. Köböl, Varga és Chyreme helyére Hajdú, Gálfi és Króner érkeztek.

71. perc: Eladott labda után került helyzetbe a Haladás. Mohos lövését Mergl bravúrral kispárgázta.

68. perc: Az ellenfél eladott labdájával iramodtunk meg. Lovrencsics a jobbján felfutó Vargát hozta játékba, majd visszakapta a labdát. Nagy helyzetben az ötös vonaláról védőjétől szorongatva nem talált kaput.

66. perc: Vendég akció bontakozott ki a tizenhatosunkon belül, amikor Chyreme nehéz helyzetben remek ütemű szerelést mutatott be.

62. perc: Németh adott remek labdát a védők között meginduló Lovrencsicsnek. Csapatkapitányunk átvétele nem sikerült, oda lett a helyzet.

56. perc: Németh és Jancsó fejelt össze, mindkét játékost ápolni kellett, de szerencsére tudják folytatni a játékot.

53. perc: Nyíri végzett le szabadrúgást 22 méterre a kapunktól. A sorfal fölött veszélyen lőtt kapura, de Mergl a levegőben úszva léc fölé ütötte a labdát.

49. perc: Kelemen 17 méterről kevéssel tekert a jobb felső sarok mellé.

48. perc: Rögtön a vendég csere is. A sérült Csonka helyére Bolla érkezett.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. Szünetben Katona helyére Németh érkezett a csapatunkba.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

37. perc: Mohos talpalta le Vágit, ezúttal elmaradt a sárga.

31. perc: Varga Z testéről Nyíri elé pattant a labda, aki 15 méterről a kapu előtt keresztbe rúgta azt.

27. perc: Nyíri 30 méterről kapura lőtte a szabadrúgást. Bár Mergl vetődött, nem kellett közbeavatkozni, kapu fölé szállt a labda.

20. perc: Nyíri tolta meg a labdát védője mellett, majd kisodródott helyzetből a rövid alsót vette célba. Mergl számított a lövésre és vetődve szögletre ütötte a labdát.

14. perc: Kaján beadása a hosszú saroknál érkező Korozmán számára kicsit magas volt, így szélsőnk már nem tudta irányítani a labdát és közelről kapu fölé fejelt.

9. perc: Zvekanov csúnyán megrúgta Korozmánt, amiért sárga lapot kapott.

7. perc: Bal oldali szöglet után Ene fejelt a hosszú saroknál. A labda Kékesiről lepattant, amire Katona reagált leggyorsabban és felszabadított.

3. perc: Varga Z. centerezett életveszélyesen a jobb oldalról. Középen Köböl jó ütemben érkezett, de nagy helyzetben a hosszú sarok mellé csúsztatott.

1 perc: A mérkőzést a zöld mezben játszó vendégek kezdték.