Végeredmény: Soroksár- Tiszakécske: 1-0 (0-0)

Merkantil Bank Liga NB2. 24. forduló

A hétfői bravúros listavezető ellen nyújtott teljesítmény után a 24. fordulóban a Tiszakécskét látjuk vendégül a Haraszti úton. Ellenfelünk fordulók óta nem tudott nyerni, így visszacsúszott a kieső helyek egyikére. A Sori jó passzban van, győzelmek után pont csentünk a listavezető otthonában. Ennek ellenére nagyon nehéz mérkőzés vár csapatunkra, hisz egy zárt, masszív védekezést kell feltörnünk! Lipcsei Péter csapatába 1 meccses eltiltását követően visszatér Varga Zétény.

Szamosi Mihály Sporttelep, vezeti: Gaál Ákos (Nagy Viktor, Országh Péter)

Soroksár: Megl- Kaján, Kékesi, Chyreme, Vági- Vass, Tóth A.- Varga Z., Köböl, Korozmán- Lovrencsics

Tiszakécske: Kiss- Grünvald, Zamostny, Balász, Fodor, Szekér, Kocsis, Bencze, Viczián, Czékus, Vajda

Vezetőedző: Kis Károly

Soroksár SC – Tiszakécskei LC: 1-0  (0-0)

90+4. perc: Grünvald kapott sárga lapot Gálfi lerántásáért.

90+1. perc: Cseréltünk, Korozmán helyére Varga I. érkezett.

A játékvezető 4 percet hosszabbít.

89. perc: Zamostny került ziccerbe, de 8 méteres lövésébe Kékesi bravúrosan lépett bele.

85. perc: Német és Borbély érkezetek Vass és Varga Z. helyére.

84. perc: Lovrencsics lövése Gálfi elé csorgott egy blokkoló lábról. Játékosunk kapásból a hálóba lőtt, de a játékvezető les miatt nem adta meg a találatot.

83. perc: Szép kontra végén Korozmán tolta a labdát Varga Z. elé, aki éles szögből a bal felsőt vette célba. Kiss hatalmas bravúrral szögletre mentett.

79. perc: Cserél a Sori is, Köböl helyére Gálfi érkezett.

77. perc: Ismét kettős csere a vendégeknél. Kocsis és Vajda helyére Cipf és Takács érkeztek.

73. perc: Varga Z. vitte le a labdát az alapvonalig, majd középre gurított. Korozmán sarokkal húzta kapura a labdát, de az erőtlen volt, így nem okozott gondot.

67. perc: Jobb oldali szöglet után Fodor 4 méterről centikkel csúsztatott kapu mellé.

63. perc: Kettős csere a vendégeknél. Bencze és Czékus helyére Bertus és Kovács K. érkeztek.

60. perc: Köböl jobb oldali szabadrúgását Kékesi csúsztatta a hosszú sarok mellé.

58. perc: Varga Z. lövése veszélyesen csapódott a léc alá. Kiss észlelte a veszély és kapu fölé tolt a labdát.

51. perc: 1-0: Kékesi 50 méteres átadását Varga Z. vette át szépen, visszacselezett a balra lábára majd laposan a bal alsó sarokba lőtt.

47. perc: Viczián kapott sárga lapot.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. Szünetben Pintér érkezett Vági helyére. A vendégeknél Szekér helyére Lehoczky érkezett.

A játékvezető lefújta az 1. játékrészt.

45+1. perc: Vajda kapott sárga lapot rosszütemű becsúszásért.

A játékvezető 1 percet hosszabbít.

45. perc: Vági kapott sárga lapot buktatásért.

44. perc: Czékus ugrott ki ziccerben, de Mergl lábbal szépen védett.

39. perc: Varga Z. vezette rá a védelemre a labdát, majd megjátszotta a jobbján érkező Kajánt. Védőnk laposan Lovrencsicset hozta játékba, aki közelről a kapus kezébe pörgette a labdát.

37. perc: Köböl vitte el a labdát a bal oldalon, majd laposan visszalőtte azt a tizenhatos vonalára. Az érkező Kaján kapásból 17 méterről laposan kapu mellé lőtt.

29. perc: Korozmán adott be balról, amire tökéletesen érkezett középen Tóth A. Nagy helyzetben 7 méterről a kapus kezébe fejelte a labdát.

19. perc: Oldalszabadrúgás Tóth A. indult a hosszú sarok irányába, de Zamostny visszazárva a levegőbe emelte a labdát. A felpörgő játékszert Korozmán 5 méterről 2 védő között a kapus kezébe fejelte.

16. perc: Eladott labda után Czékus fordult kapura és 16 méterről laposan kapu mellé lőtt.

10. perc: Fodor ütötte el Lovrencsicset, amiért sárga lapot kapott. A megítélt szabadrúgással Köböl a bel felső sarkot vette célba, de Kiss nem mozdult el és biztosan védett.

7. perc: Czékus éles szögből jobb belsővel lőtt. Mergl vetődve magabiztosan védett.

2. perc: Bencze szögletét Zamostny fejelte kapura. Vági a gólvonalról a rövid kapufa mellől fejelte ki a labdát.

1 perc: A mérkőzést a fehér mezes vendégek kezdték.