Végeredmény: Nyíregyháza- Soroksár: 1-1 (0-0)

A bajnoki legnehezebb feladata vár ma csapatunkra, hiszen a tabellát toronymagasan vezető Nyíregyháza (ideiglenes) otthonában lépünk pályára. A házigazdák hetek óta magabiztos játékot mutatnak és sorra nyerik a rangadókat.

Együttesünk is egyre jobb formába kerül, a győzelmek mellé jó játék is társul. Azonban a játék a mai napon várhatóan kevés lesz, játékosainknak a párharcokban is fel kell venniük a kesztyűt a remek felépítésű nyírségi játékosokkal!

Balmazújvárosi Városi Stadion, vezeti: Zimmermann Márió (Becséri Gergely, Ring Kevin)

Nyíregyháza: Dala- Alaxai, Toma, Novák, Gengeliczki, Nagy D., Baki, Nagy B., Farkas, Kesztyűs, Beke

Vezetőedző: Tímár Krisztián

Soroksár: Mergl- Kaján, Kékesi, Chyreme, Vági- Tóth A., Vass- Borbély, Köböl, Korozmán- Dragóner

Nyíregyháza Spartacus – Soroksár SC: 1-1 (0-0)

A játékvezető 4 percet hosszabbít.

88. perc: 1-1: Mergl röviden ütötte ki a labdát, amit Temesvári kapásból a bal alsó sarokba lőtt.

84. perc: Németh érkezett Köböl helyére.

81. perc: Vági kapott sárga lapot talpalásért.

80. perc: Csere  a hazaiaknál, Gengeliczki helyére Temesvári érkezett.

79. perc: A sérült Dragóner helyére Gálfi érkezett.

71. perc: 0-1: Dala ejtette ki a labdát, amit Dragóner szerzett meg, de a kapus elütötte. A büntetőt Köböl a jobb sarokba lőtte, míg Dala balra vetődött.

68. perc: Kovácsréti 30 méteres szabadrúgása megcsúszott a talajon Mergl előtt, kapusunk ennek ellenére biztosan fogta a lövést.

65. perc: Sigér 17 méteres lövését Króner jó ütemben blokkolta.

62. perc: Borbély helyére Hajdú érkezett csapatunkba.

60. perc: Toma és Beke helyére Sigér és Kovácsréti érkezett a hazai csapatba.

57. perc: Gyors Sori kontra végén Korozmán került helyzetbe, de Kesztyűs jól zárt vissza vele és megakadályozta játékosunkat a kapura lövésben.

55. perc: Novák közeli fejesét Mergl bravúrral oldalra ütötte, majd Baki ismétlését is szépen védte.

54. perc: Beke pörgette fel magának a labdát a tizenhatos vonalán. Fél fordulatból rosszul találta el a labdát, ami kapu fölé szállt.

51. perc: Borbély kapott sárga lapot miután elkésett a szerelési kísérlete.

50. perc: Éles szögből Nagy D. kapura lőtte a szabadrúgást. Mergl vetődve szépen védett.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. Szünetben a sárga lapos Chyreme helyére Króner érkezett csapatunkba.

Véget ért az 1. félidő.

A játékvezető 1 percet hosszabbít.

45. perc: Beke lábak alatt elsuhanó erőtlen lövését védte Mergl.

42. perc: Kesztyűs beadását követően Novák Kékesitől szorongatva kapu fölé fejelt.

40. perc: Chyreme és Novák párharca után a hazai játékos ápolása miatt áll a játék.

38. perc: Jól jött középre Kaján jobb oldali beadása. Korozmán harcolt meg a labdáért Bakival, a játékvezető szélsőnket látta szabálytalannak.

32. perc: Korozmán ütközött a kapujából kifutó Dalával. Szerencsére egyikük sem sérült meg.

24. perc: A játékvezető érthetetlen módon büntetőt ítélt a hazai csapat javára és Chyreme sárga lapot kapott. Novák tizenegyesét Mergl hatalmas bravúrral kapufára ütötte, marad a gól nélküli döntetlen!

20. perc: Kesztyűs beadását követően Novák csúsztatott kapu mellé.

11. perc: Gengeliczki is utolsó emberként rántotta le játékosunkat, a játékvezető ismét csak sárga lapot mutatott fel. A tizenhatos vonala elől Dragóner a sorfal fölött túlságosan magasan lőtt.

5. perc: Eladott labda után Toma rántotta le a gólhelyzetben lévő Köbölt, de a játékvezető csak a sárga lapot mutatta fel. A szabadrúgást 18 méterről Köböl nagyjából 1 méterrel rúgta a jobb kapufa mellé.

3. perc: Beke lépett ki a védők közül, de a játékvezető les miatt megállította az akciót.

1 perc: A mérkőzést a tiszta fehérben pályára lépő Sori kezdte.