Végeredmény: Soroksár- Kozármisleny: 2-1 (1-0)

Merkantil Bank Liga NB2 22. forduló

Megfiatalított csapatunk előző héten remek játékkal szerezte meg idegenben a 3 pontot. Egyre megbízhatóbb formát mutat csapatunk, így még akkor is győzelmi célokkal lépünk pályára, ha ellenfelünk a remek idényt futó Kozármisleny lesz és vezetőedzőnk nem ülhet le a kispadra. A baranyai együttes 4 nyeretlen mérkőzés után előző héten hazai pályán legyőzte a feljutó helyen álló Győrt, ami szintén mutatja, hogy komoly erőpróba vár Lovrencsics Balázsékra.

Szamosi Mihály Sporttelep, vezeti: Kovács Imre (Szilágyi Norbert, Tőkés Róbert)

Soroksár: Mergl- Kaján, Kékesi, Chyreme, Vági- Vass, Katona- Korozmán, Köböl, Varga- Lovrencsics

Kozármisleny: Lékai- Gajág, Kirchner, Beke, Major, Nagy E., Füredi, Hegedűs, Daru, Nagy M., Horváth

Vezetőedző: Aczél Zoltán

Soroksár SC – HR-Rent Kozármisleny: 2-1  (1-0)

90+1. perc: Kaján lépett be a játékba az elalvó védők között. Egy átvétel után éles szögből alig lőtt kapu mellé.

A játékvezető 4 percet hosszabbít.

85. perc: Borbély futotta le Bekét, de beadása pontatlan volt és a védők szögletre mentettek.

82. perc: Hármas csere nálunk is, Lovrencsics, Katona és Korozmán helyére Dragóner, Borbély és Króner érkeztek.

79. perc: Vass szépen emelte be a védők mögé a labdát. Lovrencsics kapásból nem tudta levenni a háta mögül érkező labdát.

74. perc: Mi is cserélünk, Köböl helyére Németh E. érkezett.

72. perc: Kaján kapott sárga lapot buktatásért.

71. perc: Molnár beadását Horváth a bal alsó irányába fejelte, de nem talált kaput.

69. perc: 2-1: Baloldali beadást követően visszafejelték a labdát a támadók. Tóth Z. közelről a jobb sarokba emelte a labdát.

67. perc: Gajág helyére Vogyicska érkezett a vendég csapatba.

66. perc: Bor beadását Molnár közelről a földre pattintva kapu fölé lőtte.

64. perc: Cseréltünk, Vági helyére Pintér érkezett.

62. perc: Varga Z. esett el ismét, a játékvezető műesésnek ítélte és második sárga lappal kiállította a fiatal szélsőt.

60. perc: Tóth Z. érkezett Daru helyére a vendég csapatba.

56. perc: Köböl balról lőtte középre a labdát. Gajág becsúszva szépen mentett az érkező támadók elől.

52. perc: 2-0: Bor kezezése miatt jutottunk tizenegyeshez. A büntetőt Köböl az ellentétes sarokba vetődő kapus mellett a bal alsóba gurította.

51. perc: Rövid idő alatt 3 lövést blokkoltak védőink. Végül Horváth lövése száll fölé.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. A szünetben Bor, Horváth és Molnár érkezett Füredi, Hegedűs és Nagy M. helyére.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

A játékvezető 1 percet hosszabbít.

44. perc: Vági bedobása után a védők fejjel mentettek. A kipattanót Katona nagy erővel kapásból centikkel lőtte a kapu fölé.

38. perc: Korozmán hámozta át a labdát védőjén, majd a tizenhatos vonalán érkező Köbölhöz passzolt. Középpályásunk kapásból a bal alsót vette célba, de Lékai szépen zárta a szöget.

34. perc: 1-0: Vass indításával Korozmán futott el a jobb oldalon, majd középre adott. A védők által kifejelt labdát Köböl szerezte meg és remekül passzolt a hosszún üresen érkező Lovrencsics elé, aki közelről a hálóba lőtt.

30. perc: Horváth ápolása miatt áll a játék.

22. perc: Varga Z. egy csellel két védőt vett le, majd a jobbján induló Lovrencsicset hozta helyzetbe. Csapatkapitányunk labdája egy hazai fejről kapufára pattant, majd elhagyta a játékteret.

18. perc: Gajág kapott sárga lapot Katona felrúgásáért. A megítélt szabadrúgást Köböl a sorfal fölött kicsivel kapu fölé lőtte.

15. perc: Korozmán szépen kapta vissza a labdát Vágitól a bal oldalon. Az alapvonalig vitte, de sokat várt így nem jutott beadáshoz.

9. perc: Varga Z. esett el a tizenhatoson belül, de büntető helyett ő kapott sárga lapot műesésért.

5. perc: Hegedűs beadása jobbról átszállt a hosszú sarokig, ahol Nagy M. hatalmas erővel kapásból kapu fölé lőtt.

3. perc: Megl a tizenhatos vonaláról remekül indította Korozmánt, aki helyzetbe került, de a játékvezető les miatt megállította az akciót.

1 perc: A mérkőzést a sárga mezben játszó Sori kezdte.