Végeredmény: Csákvár- Soroksár: 1-2 (1-1)

Merkantil Bank Liga NB2 21 forduló

Négy nappal az Ajka elleni mérkőzést követően ismét pályára lép csapatunk, ezúttal a Csákvár vendgégeként gyűjthetünk pontokat.

Ősszel szoros mérkőzésen Sori győzelem született. A 3 pontra mindkét 24 pontos együttesnek szüksége lenne, mert az előző fordulók nem sikerültek jól!

Tersztyánszki Ödön Sportközpont, vezeti: Hanyecz Bence (Király Zsolt, Vrbovszky Pál)

Csákvár: Zelizi- Babós, Karacs, Tamás, Karacs, Mészáros, Nagy, Murka, Baracskai, Gazdag, Fejős

Vezetőedző: Tóth Balázs

Soroksár: Mergl- Kaján, Chyreme, Kékesi, Vági- Tóth A., Vass- Köböl, Varga Z., Korozmán- Dragóner

AQVITAL FC Csákvár – Soroksár SC: 1-2 (1-1)

A játékvezető 5 percet hosszabbít.

88. perc: Nagy közeli fejesét Mergl a levegőben úszva ütötte szögletre. Közben vezetőedzőnket kiállította a játékvezető.

86. perc: Ominger léc alá tartó lövését Mergl szögletre ütötte.

83. perc: Kettős csere nálunk is. Korozmán és Varga Z. helyére Borbély és Varga I. érkezett.

80. perc: Szakály szögletét Nagy közelről kicsivel kapu mellé fejelte.

76. perc: Köböl helyére Hajdú érkezett csapatunkba.

73. perc: A hazaiak kihasználták az összes cseréjüket, Juhász helyére Gregor érkezett.

71. perc: Vincze adott be laposan balról. A védők röviden mentettek, Köböl 14 méterről nagy erővel kapu mellé lőtt.

65. perc: Chyreme kapott sárga lapot.

63. perc: Lovrencsics lövő helyzetből a jobbján felfutó Varga Z-t hozta játékba, aki jobbal kapu mellé lőtt.

62. perc: Mi is cseréltünk, Vági és Dragóner helyére Vincze és Lovrencsics érkeztek.

59. perc: Újabb hazai cserék, Gazdag és Farkas helyére Ominger és Szakály érkeztek.

55. perc: 1-2: Varga Z. jobb oldali beadását Korozmán fél fordulatból a jobb alsóba lőtte.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés, szünetben Juhász és Dusinszky érkezett Tamás és Fejős helyére.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

A játékvezető 2 percet hosszabbít.

44. perc: Nagy fejesét Mergl könnyedén védte.

40. perc: Gazdag 25 méteres bombáját Mergl bravúrral tolta oldalra.

38. perc: 1-1: Kékesi keresztlabdáját Varga Z. vette át a jobb oldalon. Befele cselezett majd 16 méterről védhetetlenül lőtte ki a jobb felső sarkot.

33. perc: Nagy kapott sárga lapot lerántásért.

28. perc: Köböl jobb oldali szöglete után Varga Z. elé csorgott le a labda, aki nagy erővel 13 méterről kapu fölé lőtt.

25. perc: Baracskai könyökölte le Varga Zétényt, de a játékvezető még sárga lapot sem adott a hazai játékosnak.

23. perc: Kaján adott be jobbról. A hosszú saroknál Köböl testéről kapu mellé pattant a labda.

21. perc: Szép labdakihozatal után Dragóner az alapvonal közeléből emelt középre. Baracskai fejjel mentett az érkező Köböl elől.

16. perc: A kapott gól után nem forogtak veszélyben a kapuk. A csapatok a mezőnyben gyűrik egymást.

4. perc: Tamás kapott sárga lapot talpalásért.

2. perc: 1-0: Jobb oldali beadást követően a védők fején megcsúszott a labda. A hosszú saroknál Fejős vette át szabadon, majd közelről a bal sarokba lőtt.

1 perc: A mérkőzést a fehér mezes Csákvár kezdte.