Végeredmény: Soroksár – ETO : 1-3 (0-2)

Merkantil Bank Liga NB2 10. forduló

A Merkantil Bank Liga NB2 10. fordulójában az éllovas Győr látogat Soroksárra. Csapatunk egy hosszúra nyúló nyeretlenségi sorozat végére tehet pontot a mai mérkőzésen. De legjobbunkat kell nyújtanunk, ha pontokat akarunk szerezni a légiósokkal megtűzdelt ETO ellen.

Szamosi Mihály Sporttelep vezeti: Nagy Róbert (Márkus Tamás, Berényi Ákos)

Soroksár: Holczer- Kaján, Kékesi, Valencsik, Vincze- Vass, Varga I.- Varga Z.,Katona, Hajdú- Lovrencsics

ETO FC: Ruisz- Vera, Anton, Bumba, Vingler, Csontos, Szépe, Keresztes, Boldor, Skvarka, Huszár

Vezetőedző: Munoz Guzman

Soroksár SC – ETO FC Győr: 1-3 (0-2)

90+1. perc: Lovrencsics kapott jó labdát, de 16 méteres fejese nem jelentett gondot a vendég kapusnak.

A játékvezető 4 percet hosszabbít.

90. perc: Varga I. helyére Hegyi érkezett.

82. perc: Csontos és Kröhn helyére Vianna és Csóka érkeztek.

80. perc: Vera jobbról laposan belőtt labdája Lacza számára volt pontos. Közeli lövéség Holczer vetődve védte.

77. perc: Valencsik helyére Króner érkezett.

75. perc: Kröhn vezethette rá a labdát a védőkre, de megállt. Miután a visszazártak a védők, 18 méterről Holczer kezébe lőtt.

71. perc: Vincze öklelte fel Verat, amiért sárga lapot kapott.

68. perc: 1-3: Gálfi jobbról eltört lövésére Dragóner érkezett a hosszú saroknál és 5 méterről a jobb sarokba lőtt.

65. perc: Vendég csere, Huszár helyére Kröhn érkezett.

63. perc: Cseréltünk, Vass helyére Gálfi érkezett.

62. perc: Dulakodás után Huszár és Valencsik is sárga lapot kapott.

60. perc: 0-3: Anton kapu felé csavarodó oldalszabadrúgása mindenki előtt elsuhant és érintés nélkül a bal sarokba csapódott.

58. perc: Cserélnek a vendégek, Keresztes helyére Szujó érkezett.

56. perc: Korozmán fordult meg a labdával, majd 18 méterről lőtt. Ruisz vetődve szögletre ütötte a jobb sarokba tartó labdát.

52. perc: Lovrencsics került ziccerbe, a jobb lábára megtolta a labdát a kapus mellett, de a lövése nem találta el a kaput.

49. perc: Kaján kapott sárga lapot lerántásért.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés, szünetben minkét csapat cserélt. Hajdú és Varga Z. helyére Korozmán és Dragóner, míg Bumba helyére Lacza érkezett.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

45. perc: 0-2: Jobb oldali akció végén Skvarka kapott remek labdát, melyet 6 méterről a kapu jobb oldalába lőtt.

44. perc: Vezetőedzőnk kapott sárga lapot reklamálásért.

35. perc: Kaján 32 méterről hatalmas bombát indított el. A labda a felső lécről a gólvonal elé pattant.

31. perc: Keresztes vitte be a labdát a tizenhatoson belülre. Rövid passzal Csontost hozta játékba, aki ballal a bal felsőt vette célba, de nem találta el.

27. perc: Csontos lapos beadása a tizenhatosig pattant a védőkről, ahol Bumba átvétel nélkül kicsivel kapu fölé lőtt.

24. perc: Anton oldalszabadrúgását követően Szépe 5 méterről előrevetődve kapu mellé fejelt.

23. perc: Keresztes kapott sárga lapot egy rossz ütemű becsúszást követően.

17. perc: 0-1: Bumba vette át a labdát a tizenhatos előterében, majd a balján induló Huszárhoz passzolt, aki higgadtan a kapu bal sarkába gurított.

14. perc: Labdavesztés után Huszár került nagy helyzetbe. Egy csellel elfektette védőjét, majd kapu mellé lőtt. Az akció után a játékvezető lest ítélt.

10. perc: Vera jobb oldali beadását Skvarka fejelte kapura a hosszú saroknál. Valencsik szépen zárt vissza és kiemelte a labdát a veszélyes területről.

6. perc: Varga beadását Szépe csúsztatta tovább a középen érkező Lovrencsics elől.

3. perc: Jobb oldali beadást követően Skvarka elé fejelték le a labdát, aki kapásból 5 méterről nagy erővel Kékesibe lőtt.

1 perc: A mérkőzést a fehér mezes vendégek kezdték.