Végeredmény: Tiszakécske- Soroksár: 1-0 (1-0)

Merkantil Bank Liga NB2 7. forduló

A Merkantil Bank Liga 7. fordulójában a Tiszakécske otthonában lép pályára csapatunk.

Egyik csapatnak sem sikerültek jól az előző fordulók, a hazaiak utolsó 3, míg a Sori utolsó 2 mérkőzését veszítette el. A 3 pont megszerzése minkét csapat számára égetően fontos lenne! Lipcsei Péter dolgát nehezíti, hogy eltiltás miatt nem számíthat Gálfi Norbertre.

Tiszakécske Városi Sportcentrum, vezeti: Jakab Árpád (Baghy Csaba, Vrbovszki Pál)

Tiszakécske: Kiss- Erdei, Balázs, Fodor, Szekér, Kocsis, Torvund, Bencze, Viczián, Cipf, Kiss B.

Vezetőedző: Vas László

Soroksár: Holczer- Kaján, Króner, Valencsik, Vincze- Németh, Katona- Dragóner, Köböl, Hajdú- Lovrencsics

Tiszakécskei LC- Soroksár SC: 1-0

90+6. perc: Vincze beadása után Valencsik fejelhetett, de nem talált kaput.

90+4. perc: Loverencsics lefejelt labdája után Sipos került helyzetbe. Öt méterről a kapusba lőtt.

90+3. perc: Az elől maradó Króner lőhetett 7 méterről. Kiss ezúttal bravúrt mutatott be és menteni tudott.

A játékvezető 4 percet hosszabbít.

89. perc: Kocsis is sárga lapot kapott visszarántásért.

88. perc: Erdei kapott sárga lapot labda elrúgásért.

87. perc: Korozmán futott el a bal oldalon, laposan középre lőtte a labdát. Kaján érkezett a hosszú oldalon, kapáslövése elkerülte a kaput.

85. perc: Szekér nem adta vissza sípszó után a labdát, ezért sárga lapot kapott.

80. perc: Cserélt a hazai csapat. Zamostny és Polyák érkezett Bencze és Viczián helyére. Végül mi is cseréltünk, Katona helyére Hegyi érkezett.

77. perc: Sipos sorfalon megpattanó szabadrúgását Kiss hihetetlen bravúrral a felső lécre ütötte.

69. perc: Mindkét csapat cserél. Torvund helyére Winkler a hazai és Hajdú illetve Dragóner helyére Vogyicska illetve Korozmán a vendég csapatba.

65. perc: Erdei jobb oldali szögletét Holczer magabiztosan húzta le a támadók feje elől.

59. perc: Torvund jobbról szépen játszotta meg Gyurjánt, aki ígéretes helyzetből keresztbe lőtte a labdát a kapu előtt.

54. perc: Cipf helyére Gyurján érkezett a hazai csapatba.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. Szünetben kettőt cseréltünk, Sipos és Varga érkeztek Köböl és Németh helyére.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

44. perc: Króner kapott sárga lapot reklamálásért.

42. perc: Katona szépen emelte át balról a labdát a hosszú sarok irányába. Lovrencsics érkezett, de közel volt hozzá a kapus, nem tudta ellőni mellette.

38. perc: Viczián kapott sárga lapot lerántásért.

33. perc: Köböl pontosan játszotta le Vinczével az emberfölényes szituációt. Utóbbi beadása Dragónert találta meg a hosszú saroknál, aki 10 méterről centikkel fejelt a jobb sarok fölé.

25. perc: A tizenhatos sarkától végezhettünk el szabadrúgást. Köböl rövid sarokba tartó lövését biztosan védte a hazai kapus.

21. perc: Vincze 25 méteres bombáját Kiss hatalmas bravúrral szögletre ütötte.

11. perc: Vincze beadását Köböl Lovrencsics irányába fejelte, de csatárunk már csak előrevetődve érte el a labdát, nem tudta irányítani.

8. perc: 1-0: Kiss B. jobb oldali beadását Torvund közelről a kapuba helyezte.

6. perc: Kaján beadását Dragóner kapunak háttal lőtte meg. A labda lecsúszott a lábáról, nem talált kaput.

4. perc: Kocsis lőtt 16 méterről. A labda Németh lábáról felpörgött, de Kaján figyelt és oldalra fejelte a játékszert.

1 perc: A mérkőzést a kék mezes hazaiak kezdték.