Végeredmény: Soroksár- Nyíregyháza: 1-2 (0-0)

Merkantil Bank Liga NB2 6. forduló

A Merkantil Bank Liga 6. fordulójában a még veretlen Nyíregyházát fogadjuk. Ellenfelünk az előző fordulóban az addig még 100%-os Győr ellen győzött, így remek hangulatban készülhetett a Sori ellen. Lovrencsics Balázsék 1 hete veszítették el április eleje óta tartó veretlenségüket. Egy jó ellenfél ellen javíthatnak hazai pályán!

Szamosi Mihály Sporttelep, vezeti: Görög Márió (Horváth Zoltán, Punyi Gyula)

Soroksár: Holczer- Kaján, Króner, Valencsik, Vincze- Németh, Katona- Gálfi, Sipos, Hajdú- Lovrencsics

Nyíregyháza: Fejér- Toma, Novák, Herjeczki, Gengeliczki, Nagy, Gresó, Rjaskó, Nagy B., Farkas, Kesztyűs

Vezetőedző: Tímár Krisztián

Soroksár SC – Nyíregyháza Spartacus: 1-2 (0-0)

90+4. perc: Dragóner kapott sárga lapot talpalásért.

A játékvezető 4 percet hosszabbít.

88. perc: Kaján lövését kiejtette a kapus, Lovrencsics csapott rá, de a játékvezető támadónkat látta szabálytalannak.  Csapatkapitányunk sárga lapot kapott.

85. perc: Vincze eladott labdája után Ramos került helyzetbe, de Valencsik remekül lépett közbe a lövés pillanatában.

82. perc: Kesztyűs balról leadott lövése alig kerülte el a bal felső sarkot.

80. perc: 1-2: Vincze gyors bedobása után Köböl adott be. Lovrencsics a hosszú saroknál a kapuba fejelt.

79. perc: Pataki és Sigér érkezett Nagy B és Herjeczki helyére. A csere előtt Herjeczki még sárgát kapott lökdösődésért.

77. perc: Szép kombináció végén Loverencsics futott el a jobb oldalon. Laposan középre lőtte a labdát, de a bevetődő Dragóner centikkel lekésett róla.

75. perc: Vincze 25 méteres bombája alig kerülte el Fejér kapuját.

71. perc: Németh helyett Varga érkezett csapatunkba.

69. perc: 0-2: Nagy D. cselezte magát szabadra, majd kapufás gólt lőtt a jobb alsó sarokba.

66. perc: Loverencsics visszafejelt labdáját Valencsik dropliból kapu fölé vágta.

65. perc: Toma is sárga lapot kapott utánrúgásért.

62. perc: Gálfi ütközte le védőjét, amiért megkapta második sárga lapját. Emberhátrányban folytatjuk a mérkőzést.

59. perc: Kettős cserét hajtottunk végre. Hajdú és Sipos helyére Dragóner és Köböl érkeztek.

58. perc: Vincze vitte le a labdát az alapvonalig, majd visszagurított Siposhoz. Játékosunk jobbal centikkel lőtt a bal alsó sarok mellé.

56. perc: Sipos jobb oldali szögletét Lovrencsics fejelte kapu fölé.

53. perc: Gengeliczki kapott sárga lapot egy rossz ütemű becsúszást követően.

52. perc: Németh kapott sárga lapot buktatásért.

51. perc: Holczer indítására Gálfi indult el, de az 50 méteres indítás átvétele nem sikerült, oda lett a helyzet.

47. perc: 0-1: Egy kapu előtt kavarodás után Ramos vette át a labdát a tizenhatos vonalán, majd védhetetlenül lőtt a bal alsó sarokba.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés, szünetben egyik csapat sem cserélt.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

43. perc: Ismét cserélnek a vendégek, a sérült Novák helyére Ramos érkezett.

41. perc: Szürreális jelent a kapunk előtt. Egy pörgő pattanó labda kicsúszott Holczer kezei közül, de Novák a Kajánnal való birkózással volt elfoglalva, így a játékszer szabadon elpattogott a kapu előtt.

39. perc: Novák elé pattant egy blokkolt labda, de sokat várt és Króner az utolsó pillanatban szerelni tudta.

29. perc: Gresó helyére Alaxai érkezett a vendég csapatba.

27. perc: Herjeczki kapott pontos indítást a védők mögé. Éles szögből a jobb alsó vette célba, de Holczer ezúttal is védeni tudott.

22. perc:  Németh 30 méteres bombáját Fejér bravúrral ütötte ki a jobb alsó sarok elől.

20. perc: Vincze kapott remek labdát a bal oldalon. A beadása pontos volt, de Gálfi elől menteni tudtak a védők.

18. perc: Kesztyűs csúszott rá Siposra a vendég tizenhatoson belül. Gyanús szituáció volt,  a játékvezető nem látott szabálytalanságot.

12. perc: Kaján jobb oldali beadását Lovrencsics a rövid saroknál védőjétől szorongatva centikkel fejelte mellé.

10. perc: Gálfi kapott sárga lapot talpalásért.

7. perc: Szép akció végén Sipos került helyzetbe, de lapos lövését Fejér lábbal védte. Az akció végén Rjaskó kapott sárga lapot egy korábbi buktatásért.

6. perc: Loverencsics húzta maga mögé a labdát, mely tökéletes volt Hajdú számára. Szélsőnk egy pattanás után lőtt, Fejér vetődve szögletre ütötte a labdát.

3. perc: Herjeczki rázta le magáról védőjét, majd nagy helyzetben 10 méterről lőtt. Holczer hihetetlen bravúrral lábbal védett.

1 perc: A mérkőzést a tiszta feketében játszó Sori kezdte.