Végeredmény: Soroksár- Csákvár: 2-0 (0-0)

Merkantil Bank Liga 4. forduló

Hétközi fordulóra kerül sor a Merkantil Bank Liga NB2-ben. A 4. forduló párosításában Soroksár- Csákvár mérkőzésre került sor a Haraszti úton.

Ellenfelünk 1 győzelem mellett 2 vereséggel rajtolt, míg Lipcsei Péter tanítványai 7 pontot szerezve remek eredményekkel vágtak neki az új szezonnak. Hazai pályán várjuk szurkolóinkat a veretlenségünk megtartása érdekében!

Szamosi Mihály Sporttelep vezeti: Bana Gergely (Bertalan Dávid, Kiss Balázs)

Soroksár: Holczer- Kaján, Króner, Valencsik, Vincze- Németh, Katona- Dobos, Sipos, Hajdú- Lovrencsics

Csákvár: Pécsi- Karacs, Tamás, Szakály, Farkas, Papucsek, Mészáros, Simon, Murka, László, Fe*jős

Vezetőedző: Tóth Balázs

Soroksár SC – AQVITAL FC Csákvár: 2-0 (0-0)

A játékvezető 4 percet hosszabbít.

89. perc: Vincze tört be balról a tizenhatoson belülre, pontosan passzolt Vogyicskához, aki közelről a védőkbe lőtte a labdát.

85. perc: 2-0: Dragóner rázta le magáról Papucseket, majd 15 méterről a jobb alsó sarokba lőtt.

84. perc: Gyors kontra végén Vogyicska passzolt Vincze elé, aki nagy helyzetbe kapu fölé lőtt.

83. perc: Nagy közeli fejese után Holczer hihetetlen bravúrral ért le és ütötte oldalra a labdát. Az akciót követően Lovrencsics helyére Dragóner érkezett.

80. perc: Gálfi éles szögből leadott lapos lövését Pécsi vetődve szépen védte.

79. perc: Farkas helyére Major érkezett a Csákvár csapatába.

77. perc: Lovrencsics kapott sárga lapot talpalásért.

76. perc: Ismét kettőt cseréltünk, Katona és Hajdú helyére Varga és Vogyicska érkeztek.

72. perc: Juhász jobb oldali beadását Simon Krónertől szorongatva 6 méterről kapu fölé fejelte.

69. perc: Farkas kapott sárga lapot buktatásért.

67. perc: Mindkét csapat cserélt. Dobos és Sipos helyére Köböl és Gálfi érkeztek csapatunkba. A vendégeknél Nagy és Gazdag érkeztek László és Mészáros helyére.

64. perc: Dobos szépen fordult le védőjéről, betört a tizenhatoson belülre, de passza pontatlan volt a középen érkezők számára.

57. perc: Dobos kapott sárga lapot visszarántásért.

55. perc: Kettőt cserélt a vendég csapat. Tamás és Fejős helyére Juhász és Baracskai érkezett.

52. perc: 1-0: Króner indítását Lovrencsics vette mellre, majd a jobbján induló Hajdút hozta játékba. Szélsőnk befelé cselezett, majd 15 méterről védhetetlenül lőtt a bal felső sarokba.

49. perc: Tamás kapott remek labdát Szakálytól a bal oldalon. A tizenhatos sarkától a hosszú sarkot vette célba, de Holczer biztosan fogta a lövést.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés, szünetben egyik csapat sem cserélt.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

A játékvezető 1 percet hosszabbít.

43. perc: Valencsik 30 méteres lövése lelassult a védőnk, könnyedén védett a hazai kapus.

39. perc: Hajdú lőtte középre laposan a labdát, ami veszélyesen elsuhant a kapu előtt, de a támadók lekéste róla.

36. perc: Lovrencsics- Dobos összjáték után utóbbi adott be jobbról. Pécsi kapujából kivetődve magához ölelte a labdát.

34. perc: Bal oldali beadás után Farkas 6 méterről kapu fölé fejelt.

29. perc: Katona felpassza után Lovrencsicstől kapta vissza a labdát, majd a jobb oldalon meginduló Kaján elé passzolt. Védőnk lapos beadása hosszú volt a középen érkező Lovrencsics számára, a védők szögletre mentettek.

28. perc: László jobb oldali szöglete mindenki mellett elszállt. A hosszú saroknál Farkas előre vetődve kapu fölé fejelt.

24. perc: A játékvezető a melegre való tekintettel ivószünetet rendelt el.

23. perc: Németh kapott sárga lapot egy durva belépőt követően.

13. perc: Vincze indítása kicsit megcsúszott a füvön, így Katona ígéretes helyzetben csak az alapvonal mögött érte utol a játékszert.

8. perc: Jobb oldali beadást követően Farkas visszafele mozogva kapu fölé fejelt.

2. perc: Dobos játszotta tisztára magát a jobb oldalon, majd szépen játszotta meg a bal oldalon felzárkózó Hajdút. Szélsőnk átvétel után 16 méterről kevéssel a bal felső sarok fölé lőtt.

1 A mérkőzést a fehér mezes vendégek kezdték.