Végeredmény: BVSC – Soroksár: 1-2 (0-0)

Merkantil Bank Liga NB 3. forduló

A Merkantil Bank Liga NB2 3. fordulójában az újonc BVSC otthonába látogatunk. Ellenfelünk 1 győzelemmel és 1 vereséggel rajtolt a bajnokságban. A zuglói együttes nyáron rutinos, NB1-es és nemzetközi rutinnal rendelkező játékossokkal erősített, így várhatóan nehéz dolga lesz a csapatunknak, ha győzelemmel szeretne távozni a Szőnyi útról!

BVSC- Zugló Stadion, vezeti: Hanyecz Bence (Albert István, Csatári Tibor)

BVSC: Kovács- Szalánszki, Horváth, Kelemen, Lénárt, Benkő-Bíró, Csősz, Mitrovic, Vinicius, Király, Hidi

Vezetőedző: Urbán Flórián

Soroksár: Holczer- Kaján, Króner, Valencsik, Pintér- Vass, Katona- Gálfi, Köböl, Dobos- Lovrencsics

BVSC-Zugló – Soroksár SC: 1-2 (0-0)

90+2. perc: Hidi 28 méteres bombáját Holczer a levegőben úszva ütötte szögletre. Közben Németh kapott sárga lapot kakaskodásért.

85. perc: A tétovázó védők között Vernes csapott rá a labdára. Holczer jól zárta a sarkot és menteni tudott a közeli lövésnél.

83. perc: Szilágyi jobbról belőtt labdájára Balogh érkezett a rövid saroknál, de a testéről kapu fölé pattant a labda.

81. perc: Utolsó cserelehetőségünket is kihasználjuk. Lovrencsics helyére Dragóner érkezett. A hazai csapatba Horváth és Lénárt helyére Balogh és Májer érkeztek.

78. perc: 1-2: Németh pontos keresztlabdáját Lovrencsics vette le mellel és szépen készített le a balján felfutó Hajdúnak. Szélsőnk egy csel után védhetetlenül lőtte ki a bal alsó sarkot.

73. perc: Cseréltünk Vass helyére Németh, a vendégeknél Csősz helyére Szilágyi érkezett.

72. perc: 1-1: Egy baloldalunkon eladott labda után Mitrovic került helyzetbe, aki 15 méterről laposan pontosan lőtt a jobb alsó sarokba.

67. perc: Vernes fordult le védőjéről, majd Horváthot hozta helyzetbe. Króner remek ütemben lépett vissza és becsúszva blokkolta a támadó lövését.

64. perc: Cseréltek a hazaiak is. Kelemen és Szalánszki helyére Vernes és Mészáros érkeztek.

62. perc: 0-1: A most beállt játékosok máris meghálálták a bizalmat! Hajdú szép cselek után Sipost hozta játékba, aki 6 méterről laposan a bal sarokba lőtt.

60. perc: Kettős cserét hajtottunk végre, Gálfi és Köböl helyére Hajdú és Sipos érkeztek.

54. perc: Króner kapott sárga lapot egy rossz ütemű becsúszást követően.

53. perc: Horváth kapott jónak tűnő indítást, ám Holczer élt a játékkal és kapujából kifutva megszerezte a labdát.

50. perc: Vinicius akaratlanul beleütött Vogyicska arcába, a játékvezető közvetlen közelről sem vette észre.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. Szünetben cseréltünk, Vogyicska érkezett Dobos helyére.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

45+1. perc: Gálfi kapott sárga lapot visszarántásért. A szabadrúgást Horváth fejelte a kapunkba, de a játékvezető lökés miatt érvénytelenítette a találatot.

A játékvezető 1 percet hosszabbít.

45. perc: Gálfi bal oldali beadása centikkel csúszott el Lovrencsics feje fölött.

40. perc: Szalánszki révén vezetett kontrát a hazai csapat, de Valencsik szépen szorította ki a támadót, majd nehéz szituációban szabályosan tudott szerelni.

37. perc: Köböl szabadrúgását Lovrencsics fejelte középre a hosszú sarok közeléből. Valencsik 10 méterről nagy ívben kapu fölé fejelte a labdát.

36. perc: Király kapott sárga lapot lerántásért.

32. perc: Lénárt derekánál fogva rántotta le Gálfit, de a játékvezető megkegyelmezett neki és nem mutatta fel a 2. sárga lapot is.

29. perc: Gálfi pörgette a védők mögé a labdát, melyre Lovrencsics csapott le. Támadónk visszacselezett a jobb lábára, majd a kapus kezébe lőtte a labdát.

27. perc: Lénárt buktatta a kiugró Pintért, amiért sárga lapot kapott a hazai játékos.

22. perc: Horváth került ígéretes helyzetbe, de lövés helyett pontatlanul indított. Az akciót követően a játékvezető ivó szünetet rendelt el.

13. perc: Kelemen lódult meg a bal oldalon, éles szögből a rövidet záró Holczer kezébe lőtt.

12. perc: Katona törtbe jobbról a tizenhatoson belülre, lapos beadását Vinicius vágta ki a rövid saroktól. A labda Kajánhoz került, aki pontosan adott be. Dobos a hosszú saroknál Kovács kezébe fejelte a labdát.

9. perc: Dobos verte meg védőjét a bal oldalon. Beadását Vinicius kiemelte a kapu előteréből.

6. perc: Mitrovic bal oldalról elvégzett szabadrúgását Hidi a tizenhatos vonaláról kapásból lőtte kapura. Holczer megnyúlva a felső lécre ütötte a labdát.

1 perc: A mérkőzést a kék mezes hazaiak kezdték. A Sori tiszta fehérben lépett pályára.