Végeredmény: Budafok- Soroksár : 0-0 (0-0)

Merkantil Bank Liga NB2 37. forduló

A bajnokság utolsó előtti fordulójában Budafokra látogat csapatunk. Ellenfelünk biztos bentmaradóként már elérte célját és a MOL Magyar Kupa döntőjébe jutással hatalmas bravúrt ért el. Mindezek alapján a hazaiak tét nélkül léphetnek ma pályára, míg Halmai Ádámék győzelem esetén egy helyet előrelépve, a szezon legjobb helyezésével várhatnák az utolsó fordulót. Szurkoljunk együtt az újabb Sori sikerért!

Budafoki MTE Sportelep, vezeti: Móri Tamás (Ország Péter, Tőkés Róbert)

Budafok: Gundel-Takács- Beke, Adorján, Bíró, Bakti, Soltész, Jagodics, Kalmár, Fekete,

Fótyik, Oláh

Vezetőedző: Mátyus János

Soroksár: Kovács- Króner, Kékesi, Valencsik, Pintér- Vass, Németh- Halmai, Hudák, Hajdú- Lovrencsics

Budafoki MTE – Soroksár SC: 0-0  (0-0)

A játékvezető 2 percet hosszabbít.

89. perc: Nagy bedobás után Köböl elé csorgott le a labda, aki éles szögből az oldalhálóba lőtt.

87. perc: Oláh vágta fel Dobost, amiért sárga lapot kapott. Közben cseréltünk, Halmai helyére Hegyi, Hudák helyére Varga érkezett.

83. perc: Dobos szépen bökte be a labdát a védők mögé. Az a vizes fűvön megcsúszott, így Halmai nem érhette el.

82. perc: Adorján helyére Németh és Kalmár helyére Horváth érkeztek a BMTE csapatába.

75. perc: Kalmár kapott sárga lapot talpalásért.

71. perc: Mi is cseréltünk. Hajdú és Németh helyére Dobos és Köböl érkeztek.

69. perc: Beke indította Csonkát, aki szépen lőtte el a labdát Kovács mellett, azonban a kapu előtt összegyűlt vízben megállt a játékszer és Vass menteni tudott.

67. perc: Beke 28 méteres szabadrúgását Kovács hatalmas bravúrral tolta szögletre a bal felső sarok elől.

66. perc: Soltész szánta el lövésre magát 30 méterre a kaputól. Jobb lábas lövése a levegőben úszó Kovács keze mellett a felső lécen csattant.

65. perc: Ismét cserélnek a hazaiak. Bakti helyére Vasvári érkezett.

54. perc: Hudák indítását Halmai vette le a tizenhatos vonalán. Egy csel után lőtt, de Fótyik lábáról szögletre pattant a labda.

50. perc: Soltész vehette át szabadon a labdát. 19 méterről senkitől sem zavartatva csúnyán fölé durrantott.

47. perc: Hajdú jobb oldali szögletét Valencsik fejelte kapura. A labda elcsúszott a kapus keze alatt, de a testében elakadt, így nem született gól.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. Szünetben cserélt a hazai csapat, Bíró helyére Csonka  érkezett.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

41. perc: Halmai futotta le Bírót a bal oldalon, aki felrúgta. Ezért sárga lapot kapott.

39. perc: Beke jobb oldali beadását Kovács elpaskolta a középen érkező Soltész elől, majd rávetődött a labdára.

30. perc: Oláh futott el a jobb oldalon, lapos beadását Valencsik az ötös sarkáról a mezőnybe emelte.

25. perc: Hajdú cselezett befelé a bal oldalról. Jobb lábas lövését fekete jó ütemben blokkolta.

17. perc: Bal oldali hazai beadást követően Kékesi fejjel mentett. A felpörgő labdát Beke ollózva lőtte el, de nem talált kaput.

15. perc: A csapatok a mezőnyben gyűrik egymást. A hazaiaknál van többet a labda, a nehéz talajon nem könnyű helyzetig jutni.

6. perc: Bakti vehette át szabadon a labdát a jobb oldalon. Élesen középre lőtt labdáját Kovács kivetődve szögletre ütötte.

3. perc: Beke bal oldali szöglete után Soltész fejelhetett közelről, de a kaput nem találta el.

1 perc: A mérkőzést a fekete-piros csíkos mezben játszó hazaiak kezdték. Csapatunk tiszta fehérben lépett pályára.