Soroksár – Békéscsaba 1-0 (0-0)

Merkantil Bank Liga NB2 36. forduló

A bajnokság végére remek formába lendülő csapatunk a kiesés ellen küzdő Békéscsabát fogadja a Haraszti úton. Ősszel több nagy hibát is elkövetett a Sori, így törvényszerű volt, hogy pont nélkül távoztunk a Viharsarokból . A mai győzelem esetén viszont a 4. hely megszerzésére is reális esélyünk marad, így Lovrencsics Balázséknak a revanson kívül ez a cél is erőt fog adni a küzdelemhez!

Szamosi Mihály Sporttelep, vezeti: Pillók Ádám (Szalai Dániel, Berényi Ákos)

Soroksár: Kovács- Nagy, Króner, Valencsik, Vincze- Vass, Hudák- Redzic, Sipos, Halmai- Lovrencsics

Békéscsaba: Kráncs- Kitl, Zvara, Ilyés, Mikló, Fazekas, Albert, Czékus, Bora, Horváth, Puskás

Vezetőedző: Pásztor József

Soroksár SC – Békéscsaba 1912 Előre : 1-0 (0-0)

A játékvezető lefújta a mérkőzést!

90+2. perc: 1-0:  Lovrencsics 25 méterről laposan a bal sarokba lőtt.

90. perc: Horváth helyére Hamed és Puskás helyére Szalai érkeztek.

87. perc: Ígéretes helyről lőhetett szabadrúgást a vendég csapat. Horváth labdája messze elkerülte a kaput.

84. perc: Czékus és Zvara helyére Lukács és Mágocsi érkeztek a Békéscsaba csapatába.

77. perc: Halmai verte meg védőjét a jobb oldalon, de hosszúra tartó beadását senki sem érte el.

74. perc: Kettőt cseréltünk. Sipos és Hudák helyére  Dobos és Németh érkeztek.

71. perc: Vincze kapott sárga lapot.

68. perc: Ternován kapott sárga lapot buktatásért.

64. perc: Cseréltek a vendégek, Ilyés helyére Máris érkezett.

63. perc: Halmai támadta a kapus, aki így röviden rúgta ki a labdát. Hudák egy átvétel után Sipost hozta helyzetbe, de még a lövés előtt les miatt emelkedett a partjelző zászlója.

58. perc: Czékus kapott sárga lapot reklamálásért.

56. perc: Kitl 24 méterről lőhetett szabadrúgást, de labda messze elkerülte a felső lécet.

54. perc:  Eladott labda után kontrázott a vendég csapat. Ilyés esett el védője szorításában, de a játékvezető sípja néma maradt.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. Szünetben egyik csapat sem cserélt.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

45+2. perc: Sipos szöglete után Valencsik fejesét a gólvonalról vágták ki a védők.

A játékvezető 2 percet hosszabbít.

41. perc: Halmai gyönyörű átvétellel verte meg védőjét, majd Lovrencsicset dobta játékba. Csapatkapitányunk tovább passzolt az üresen érkező Hudáknak, aki 17 méterről nagy erővel kapu fölé lőtt.

34. perc: Bal oldali szögletünk után Vass fejelte a labdát Halmai elé, aki kapásból lőtt. A labda a védők testéről lepattant, nem jutott el a kapuig.

30. perc: Redzic is megsérült, a helyére Hajdú érkezett.

27. perc: Zvara torkánál fogva rántotta le játékosunkat, de helyette vezetőedzőnk kapott sárga lapot.

25. perc: A sérült Nagy helyére Ternován érkezett.

19. perc: A vendégek nagy bedobása után Borához került a lepattanó, aki 17 méterről ballal Kovács kezébe lőtt.

16. perc: Króner indításával Halmai lépett ki ziccerben. Egy csel után védője szorításában estében a kapusba lőtte a labdát.

11. perc: Vass kapott sárga lapot talpalásért.

9. perc: Horváth becsúszva tartotta meg a labdát Naggyal szemben, majd 20 méterről lőtt. A labda Króner testéről a mezőnybe pattant.

6. perc: Redzic iramodott meg a jobb oldalon. Bal külsővel Lovrencsicshez passzolt, aki egy átvétel után lőtt. Krnács leért a lapos lövésre és hatalmas bravúrral védeni tudott.

4. perc: Valencsik labdavesztése után Ilyés adhatott be, de védőnk javított és veszélyes szituációban szögletre mentett.

1 perc:  Elkezdődött a mérkőzés, a vendégek fehér mezben, a mieink feketében léptek pályára