Végeredmény: Dorog – Soroksár: 0-3 (0-1)

Merkantil Bank Liga NB2. 35. forduló

Ezen a héten 3. mérkőzésére készül Lipcsei Péter csapata, ezúttal a sereghajtó Dorog vendégeként lépünk pályára. Az előző mérkőzés is bizonyította, hogy az életükért küzdő alsóházi csapatok ellen legalább annyira nehezek a mérkőzések, mint a dobogósok ellen. Halmai Ádáméknak ma is maximumot kell nyújtani a győzelem érdekében!

Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion, vezeti: Berényi Tamás (Rózsa Dávid, Ring Kevin)

Dorog: Borsos- Bersó, Preklet, Szedlár, Kopornai, Vígh, Papp, Sztojka, Barna, Szalai, Lénárt

Vezetőedző: Sluka Marián

Soroksár: Kovács- Nagy, Króner, Valencsik, Vincze- Vass, Hudák- Redzic, Sipos, Halmai- Lovrencsics

Dorogi FC – Soroksár SC: 0-3  (0-1)

A játékvezető lefújta a mérkőzést

90+1. perc: 0-3: Hegyi gyorsan elvégzett szabadrúgása után Dobos került ziccerbe, aki higgadtan a kapuba emelt.

90. perc: Lustyik kapott pontos labdát az ötös sarkához. Kapáslövését Kovács védte a rövid saroknál.

86. perc: Kihasználtuk utolsó cserelehetőségünket is, Lovrencsics helyére Erdélyi érkezett.

83. perc: Lustyik 17 méteres lövését Kovács könnyedén fogta.

75. perc: Cserélünk: Halmai helyére Dobos, Redzic helyére Hegyi érkeztek.

72. perc: Vass kapott sárga lapot lerántásért.

71. perc: Ismét két dorogi csere. Szalai és Kopornai helyére Krunc és Papp M. érkeztek.

65. perc: Mi is kettőt cseréltünk. Hudák helyére Köböl, míg Sipos helyére Németh érkezett.

61. perc: Szalai játszott össze Magyarival, majd nagy helyzetben 8 méterről kicsivel kapu mellé lőtt.

59. perc: Preklet helyére Lustyik érkezett a Dorog csapatába.

57. perc: Szépen végigjátszott akció végén lőhettek a hazaiak. Kovács már verve volt, de Nagy visszalépve a gólvonal előtt menteni tudott.

54. perc: 0-2: Halmai kényszerítőzött Sipossal, majd laposan a középen érkező Lovrencsics elé passzolt, aki közelről a hálóba lőtt.

51. perc: Preklet rántotta le Lovrencsicset, amiért ő is sárga lapot kapott.

49. perc: Valencsik indításával Redzic került helyzetbe, de jobbal nem találta el a kaput.

48. perc: Magyari indításával Szedlár került helyzetbe. Króner becsúszva ismét menteni tudott.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. Szünetben kettőt cseréltek a hazaiak Magyari és Szerencsi érkezetek Vígh és Barna helyére.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

45. perc: Sipos beadását Halmai ollózva próbálta kapura lőni, nem találta el jól a  labdát. Nagy helyzet maradt ki!

44. perc: Vígh rántotta le Nagyot, amiért sárga lapot kapott.

40. perc: Szalai indult be a védők mögé ívelt labdára. Jól vette át a labdát, de a lövés pillanatában Króner beérte és szerelte.

36. perc: Hudák 17 méterről ballal Borsos kezébe lőtte a labdát.

33. perc: Lovrencsics kapott remek labdát Vinczétől. Csapatkapitányunk kissé kisodródva a lövés helyett a beadást választotta, de a becsúszó Preklet lábában elakadt a labda.

28. perc: Jobb oldali beadást Kovács röviden ütött el. Az érkező Papp közelről az oldalhálóba fejelt.

26. perc: 0-1: Labdaszerzés után szép bal oldali akció végén Redzic emelte a labdát Siposhoz, aki a kapust megelőzve közelről a hálóba emelt.

21 perc: Lovrencsics lőtt 16 méterről. A megpattanó labdát Borsos vetődve oldalra ütötte.

20. perc: Hudák próbálkozott távolról. Labdája egy védőről szögletre pattant.

14. perc: Redzic és Sipos játszott össze a bal oldalon. Utóbbi beadását Halmai bevetődve sem érte el hosszú saroknál.

11. perc: Hudák labdájával Halmai lépett ki a védők közül, azonban lövés előtt a játékvezető les miatt megállította az akciót.

8. perc: Labdavesztésünk után a beinduló Szedlár kapott remek labdát a bal oldalon, de lövés előtt Króner hatalmas sprint után utolérte a támadót és becsúszva blokkolni tudott.

5. perc: A hazaiak mélyen visszaálltak, míg csapatunk egyenlőre nem találja a zárt védekezés ellenszerét.

1 perc: A mérkőzést a fekete-piros csíkos mezben játszó hazaiak kezdték. Csapatunk tiszta fehérben lépett pályára.