Végeredmény: Kazincbarcika- Soroksár: 1-3 (0-1)

A hétvégéi győzelem után néhány nappal ismét pályára lép csapatunk. Ezúttal a Kazincbarcika vendégeként kell helyt állnunk a Merkantil Bank Liga 31. fordulójában.

Kolorcity Aréna,   vezeti: Hanyecz Bence  (Horváth Róbert, Varga Gábor)

Kazincbarcika: Megyeri- Szemere, Heil, Szekszárdi, Ádám, Pálinkás, Csatári, Süttő, Bacsa, Ur, Lippai

Vezetőedző: Csábi József

Soroksár: Kovács- Nagy, Króner, Kékesi, Pintér- Németh, Hudák- Halmai, Köböl, Hajdú- Lovrencsics

Kazincbarcika- Soroksár: 1-3  (0-1)

A játékvezető lefújta a mérkőzést!

90+2. perc: 1-3Halmai egyéni akció végén talált a hálóba, ezzel bebiztosítva győzelmünket!

90+1. perc: Elhagyta a pályát az 1. gólunk szerzője, Lovrencsics, helyére Erdélyi érkezett.

A játékvezető 4 percet hosszabbít.

85. perc: Kovács is sárga lapot kapott időhúzásért.

84. perc: Ternován is sárga lapot kapott.

82. perc: Kettőt cserélt a hazai szakvezető, Ádám és Süttő helyére Szabó és Székely érkeztek.

81. perc: 1-2: Szabadrúgásvariáció után Hudák- Pintér- Króner volt a labda útja. Utóbbi közelről a hálóba lőtt.

77. perc: Mi is cserélünk, Köböl helyére Varga érkezett.

73. perc: Ádám kapott sárga lapot. Ezután cserélt a hazai csapat, Bacsa helyére Kurdics érkezett.

71. perc: A hazaiak Ádám révén vezettek gyors akciót. Beadását követően Szemere lőtt kapu fölé.

69. perc: Lipcsei P. kapott sárga lapot reklamálásért.

67. perc: Süttő szöglete után ismét Pálinkás került helyzetbe. Kovács bravúrral védett.

66. perc: A hazaiak rúghattak szabadrúgást. A középre ívelt labdáról centikkel maradt le a KBSC játékosa.

61. perc: 1-1: Csatári szögletét Pálinkás fejelte közelről Kovács kapujába.

60. perc: Redzic kapta a mérkőzés 2. sárga lapját.

59. perc: Sütő szögletét Bacsa fejelte kapura. Kovács már verve volt, de a védők kisegítették és mentettek a gólvonalról.

55. perc: Szemere verte meg védőjét, majd jobbról középre ívelt. Kovács kapujából kimozdulva menteni tudott az érkező támadók előtt.

53. perc: Hazai nagy bedobást követően Bacsa centikkel marad le a labdáról.

47. perc: Csatári került helyzetbe, de Kovács jó ütemben lépett ki kapujából és hárítani tudott.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. Szünetben kettőt cseréltünk, Nagy és Hajdú helyére Ternován és Redzic érkeztek.

A játékvezető 2 percet hosszabbít.

44. perc: Halmai került ziccerbe, de rossz megoldást választott, kimaradt a helyzet.

41. perc: Próbálkozik a hazai csapat, de Csatári lövése nem találta el a kaput.

34. perc: Pálinkást rántották le a tizenhatoson belül. Süttő végezte el büntetőt, de Kovács hatalmas bravúrral védeni tudott.

29. perc: Süttő kapott sárga lapot.

27. perc: Köböl távoli lövését Megyeri szögletre ütötte. A sarokrúgást követően Halmai lőhetett, de nem találta el a kaput.

24. perc: Hazai kis szöglet után Ur került helyzetbe, de fejese elkerülte a kaput.

16. perc: 0-1Lovrencsics csapott rá egy eladott labdára és higgadtan a jobb alsó sarokba lőtt.

15. perc: Továbbra is a küzdelem dominál. A csapatok sok hibával játszanak, helyzetet még egyik félnek sem sikerült kialakítani.

7. perc: Ádám távoli lövését Kovács biztosan védte!

5. perc: Mezőnyjáték folyik, a csapatok felmérik egymás erejét. A kapuk eddig nem forogtak veszélyben.

1. perc: A kék-sárgában játszó Kazincbarcika kezdte a mérkőzést.