Végeredmény: Soroksár – PMFC : 2-0 (0-0)

A Pécs csapatát látjuk vendégül a Merkantil Bank Liga NB2 30. fordulójában.  Ellenfelünk bravúros őszi szezon után tavasszal változó formát mutat, így itt a remek lehetőség a visszavágásra az őszi vereségért!

A Pécs csapatát látjuk vendégül a Merkantil Bank Liga NB2 30. fordulójában.

Ellenfelünk bravúros őszi szezon után tavasszal változó formát mutat, így itt a remek lehetőség a visszavágásra az őszi vereségért! Ellenfelünk utolsó 5 mérkőzéséből mindössze egyszer hagyta el győztesen a pályát, de együttesünk is hullámzó formát mutat. A mai napon két hasonló képességű csapat szoros mérkőzésére lehet számítani!

Szamosi Mihály Sporttelep,    vezeti: Csonka Bence  (Kovács Gábor, Vörös Dániel)

Soroksár: Kovács- Nagy, Kékesi, Valencsik, Vincze- Vass, Varga- Köböl, Hudák, Halmai- Lovrencsics

PMFC: Helsesfay- Pejovic, Katona, Major, Harsányi, Tóth-Gábor, Takács, Gera, Krausz, Terbe, Kocsis

Vezetőedző: Weitner Ádám

Soroksár SC – Pécs MFC: 2-0  (0-0)

90+1. perc: Ternován kapott sárga lapot lerántásért.

90. perc: Kettős cserét hajtottunk végre. Halmai és Lovrencsics helyére Ternován és Erdélyi érkezett.

87. perc: Kocsis távoli lövését Kovács biztosan védte.

83. perc: Kovács kapott sárga lapot időhúzásért.

80. perc: Gera szabadrúgása veszélyesen szállt át a sorfal fölött. Kovács magabiztosan védett.

75. perc: Katona óriási lövése a bal oldali kapufáról oldalra pattant.

70. perc: Lovrencsics révén vezettünk kontrát. Ziccer labdát adott Redzicnek, de szélsőnk lövését védte a jó ütemben kimozduló vendég kapus.

68. perc: Terbe helyére Kártik érkezett a vendég csapatba.

65. perc: A kiállítást követően cserélnünk kellett, Köböl helyére Króner érkezett.

63. perc: Egy dulakodást követően Valencsik megkapta második sárga lapját, amiért kiállította a játékvezető.

62. perc: 2-0: Bal oldali szögletet Lovrencsics csúsztatta meg, majd Halmai közelről a hálóba fejelt.

61. perc: Vass helyére Németh érkezett csapatunkba.

58. perc: Tóth- Gábor helyére Szabó érkezett a PMFC csapatába.

54. perc: 1-0: Lovrencsics sarokkal készítette le a labdát Halmainak, aki 7 méterről a bal sarokba lőtt.

53. perc: Vincze keresztbe lőtt labdáját Halmai lőtte kapura kapásból.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés, szünetben Varga helyére Redzic érkezett.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

41. perc: Nagy remek indításával Halmai lépett ki. Középre lőtt labdáját kirúgták a védők.

34. perc: Gera nem engedte elvégezni a kirúgást, ezért sárga lapot kapott.

32. perc: Hosszú indítás után Gera megpattanó lövése elkerülhetetlen a kaput.

29. perc: Valencsik kapott sárga lapot.

22. perc: Bal oldali szöglet után Lovrencsics verekedett meg védőivel a labdáért. Finom emelés után éles szögből az oldalhálóba lőtt.

17. perc: Vendég szöglet után Takács robbant be a hosszú saroknál. Közeli lövését Kovács maga elé ütötte, majd Nagy felszabadított.

13. perc: Köböl bal oldali szögletét Hudák csúsztatta a hosszú sarok irányába. Helsfay nagyot vetődve oldalra ütötte a labdát.

12. perc: Katona kapott sárga lapot Halmai lerántásáért.

6. perc: Nagy indításával Lovrencsics ezúttal a jobb oldalon indult el, a keresztező Pejovic becsúszva szerelt.

3. perc: Halmai révén vezettünk kontrát. Szélsőnk Lovrencsicset indította a bal oldalon, de Helesfay élt a játékkal és kapujából kifutva lábbal mentett.

1. perc: A mérkőzést a fekete mezben játszó Sori kezdte.