Vége: Soroksár- Ajka: 1-0 (1-0)

Az NB2 18. fordulójában az újonc Ajka látogat a Haraszti útra. Az elmúlt hetekben mindkét csapat gyengélkedett, nem sikerült megszerezni a betervezett pontokat, így 13 órakor egy "6 pontos" mérkőzés kerül megrendezésre.

Lipcsei Péter csapatában néhányan kisebb sérüléssel bajlódnak, így kérdéses Pölöskei és Farkas játéka is. Jó hír, hogy Huszák letöltötte 1 meccses eltiltását, újra a csapat rendelkezésére áll!

Szamosi Mihály Sporttelep,   vezeti: Zám Zsolt (Punyi Gyula, Márkus Péter)

Soroksár: Varga- Molnár,Takács, Gyömbér, Pászka- Csonka, Huszák- Gárdos, Lőrinczy, Cserink- Korozmán

Ajka: Horváth- Kovács, Heffler, Görgényi, Csemer- Nagy, Lengyel, Kenderes , Horváth P.- Soltész, Csizmadia

Vezetőedző: Kis Károly

Soroksár- Ajka:  1-0   (1-0)

A játékvezető lefújta a mérkőzést!

90+4. perc: Görgényi kapott sárga lapot reklamálásért.

90+2. perc: Heffler szögletét Kenderes fejelte kapu fölé.

A játékvezető 4 percet hosszabbít.

87. perc: Kapu előtt kavarodás után Oláh lőtt tisztán, Abu védeni tudott.

83. perc: A vendégek nagy bedobása után veszélyes ívben hullt le a labda, de Abu vetődve szépen védett.

82. perc: Csemer helyére Oláh érkezett, csapatunkba pedig Csernik helyére Misic állt be.

78. perc: Korozmán 18 méteres lövése centikkel ment kapu mellé.

77. perc: Gyors kontra végén Orosz passzolt Gárdoshoz, aki 16 méterről kapásból lőtt, a kapus védeni tudott.

74. perc: Csonka kapott sárga lapot.

72. perc: Csonka hozta ki a labdát, majd Gárdos indította. Szélsőnk éles szögből leadott lövését Hotváth  védte.

66. perc: A pályát elhagyta a vendég csapatból Horváth és Soltész, helyükre Illés és Nagy Barnabás érkeztek. Illetve mi is cseréltünk, sérülés miatt Varga helyére Abu érkezett a kapunkba.

65. perc: Gárdos fordult le védőjéről, laposan középre lőtt labdáját a védők kiemelték az ötösről.

63. perc: Lőrinczy helyére Orosz érkezett.

62. perc: Soltész középre tartó lövését Varga fogta.

60. perc: Heffler oldalvonal közeléből elvégzett szabadrúgását Molnár fejelte ki a kapu torkából.

57. perc: Soltész ezúttal jobbról adott be. Csizmadia méterekkel kapu fölé fejelt.

55. perc: Soltész bal oldali szögletét Pászka 2 emberrel a nyakában csúsztatta ki.

48. perc: Görgényi ápolása miatt áll a játék. A vendég játékos a térdét fájlalja, de valószínűleg folytatni tudja a játékot.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés, szünetben egyik csapat sem cserélt.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

A játékvezető 1 percet hosszabbít.

43. perc: 1-0: Molnár remek beadását Korozmán 8 méterről védhetetlenül fejelte a kapuba!

42. perc: Gárdost labda nélkül megütötték, a játékvezető lefújta, de lapot nem adott érte. Érthetetlen...

37. perc: Tűzijáték a vendég kapu előtt, azonban a betömörülő védőkre mindegyik kísérlet lepattant.

35. perc: Lengyel kapott sárga lapot.

34. perc: Csernik szerelni próbálta Kovácsot, de a labda visszapattant a vendég szélső elé. Labda mindenki fölött veszélytelenül szállt el.

28. perc: Ismét egy Lőrinczy- Korozmán összjáték után alakult ki veszély, de a keresztező Görgényi becsúszva szerelni tudott.

24. perc: Molnár jobb oldali beadása veszélyesen kanyarodott középre, de Heffler volt a légtér ura, menteni tudott.

20. perc: A vendégek jobb oldali beadása elcsorgott Gyömbér mellett, de a visszazáró Csonka menteni tudott.

15. perc: Gárdos beadása Cserniket kereste, de Kovács jól zárt vissza támadónkkal, blokkolni tudta a kapura tartó labdát.

7. perc: Lőrinczy fordult le védőjéről, majd rávezette a labdát a védelemre. A tizenhatos vonalán Korozmánt szöktette, aki éles szögből védőjébe lőtt.

3. perc: Huszák indításával Gárdos lépett ki, de középen nem kísértük elég gyorsan a támadást. Várnia kellett a beadással, a visszaérő védők szerelni tudták.

2. perc: Huszák indítása Korozmán előtt pattant túlságosan magasra, így Horváth védeni tudott.

1. perc: Csapatunk kezdte a mérkőzést.