Vége: Soroksár- Budaörs: 0-3 (0-1)

A Merkantil Bank Liga NB2 14. fordulójában a Budaörs csapatát fogadjuk. Előző héten mindkét csapat vereséget szenvedett, így csak a 3 pont lenne elfogadható az együttesek számára. Előző hetek eredményei alapján a Soroksár számít esélyesebbnek, de biztosan nehéz mérkőzés vár együttesünkre.

Szamosi Mihály Sporttelep,    vezeti: Veizer Roland  (Márkus Tamás, Garai Péter)

Soroksár: Varga- Takács, Gyömbér, Valencsik, Pászka- Misic, Huszák- Korozmán, Lőrinczy, Farkas- Orosz

Budaörs: Szabó- Menyhárt, Fényes, Kékesi, Ódé, Molnár Cs., Szabó, Stieber, Molnár T., Horváth, Marques-Airosa

Szakmai igazgató: Bognár György

Soroksár- Budaörs:  0-3  (0-1)

A játékvezető 2 percet hosszabbít.

89. perc: Takács kapott sárga lapot Halmai visszarántásáért.

86. perc: Farkas laposan belőtt labdáját Szabó vetődve fogta a rövid érkező Pölöskei előtt.

84. perc: A vendég Budaörs is kihasználta 3. cseréjét. Szabó Bálint helyére Fehér- Kaplár érkezett.

83. perc: Farkas kapott sárga lapot Menyhárt szabálytalan szereléséért.

80. perc: Huszák helyére Derekas érkezett, ezzel kihasználtuk mindhárom cserénket.

77. perc: 0-3: Hátul eladott labda után Halmai 10 méterről átemelte a kimozduló Vargát.

76. perc: Farkas beadását Pölöskei fejelte kapu fölé.

74. perc: Orosz helyére Pölöskei érkezett csapatunkba.

73. perc: 0-2: Egy rövid hazaadás után Varga ütközött Halmaival és csak röviden tudta előre rúgni a labdát. Amíg a földön volt Stieber 30 méterről az üres kapuba emelte a labdát.

69. perc: Stieber sípszó után rúgta el a labdát, amiért sárga lapot kapott.

64. perc: Csapatunkba Misic helyére Csernik érkezett, míg a vendégekhez Molnár helyére Gyurácz.

63. perc: Szinte hihetetlen, Orosz lövése a kapufa belső feléről is kifele pattant.

60. perc: Cseréltek a vendégek, Horváth helyére Halmai érkezett.

58. perc: Orosz készítette le a labdát Farkasnak, aki 16 méterről kapura fordult. A megpattanó labdát Szabó szögletre ütötte.

56. perc: Fényes rúgta fel Farkast, amiért sárga lapot kapott.

54. perc: Lőrinczy 22 méteres szabadrúgása lepattant a sorfalról, több volt benne...

50. perc: Farkas szögletét Gyömbér fejelte középre a hosszú sarok irányából. Huszák kapásból leadott lövését Szabó szögletre ütötte.

49. perc: Orosz húzta meg a jobb oldalon. Jobb külsővel Korozmán elé tálalt, aki éles szögben rosszul találta el a labdát.

47. perc: Kékesi kapott sárga lapot Korozmán megrúgásáért.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés, szünetben egyik csapat sem cserélt.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

41. perc: Huszák 16 méterről leadott lövését Kékesi becsúszva blokkolta.

37. perc: 0-1: Stieber 18 méteres lövése ezúttal elsuhant a lábak között és Varga sem tudta védeni a jobb alsóba tartó labdát.

35. perc: Stieber 16 méterről leadott lövését védte Varga.

32. perc: Szép összjáték végén Molnár jutott lövéshez. 10 méteres bal lába lövését Varga hatalmas bravúrral oldalra tenyerelte.

31. perc: Szabó Bálint cselezett középre a bal oldalról, középre lőtt labdája centikkel suhant el Molnár lába előtt.

26. perc: Huszák indításával Korozmán lépett ki a jobb oldalon, lapos beadásáról lemaradtak a támadók.

24. perc: Farkas szögletét Korozmán fejelte kapura. Szabó ismét hatalmasat védett.

21. perc: Újabb hatalmas ziccer maradt ki. Korozmán gurított középre, Orosz átlépte, amivel Farkast hozta hatalmas helyzetbe. Támadónk 14 méterről a középen álló kapusba lőtte a labdát.

18. perc: Pászka beadását Huszák 15 méterről centikel fejelte a bal kapufa mellé.

16. perc: A kezdeti hazai helyzeteket követően többet birtokolja a labdát a Budaörs. Letámadásukat kevés sikerrel játszák át Lipcsei Péter tanítványai.

10. perc: Stieber jobb oldali szögletét követően Kékesi szakadt el védőjétől és nagy helyzetben 5 méterről kapu mellé fejelt.

7. perc: Stieber gyorsan elvégzett szögletét végül Ódé kanyarította középre. Molnár fejese 2 méterrel kapu fölé szállt.

3. perc: Korozmán lépett ki ziccerben a lesre játszó védők között, de lövését Szabó ezúttal is védeni tudta.

1. perc: Sárga-fekete csíkos mezben csapatunk kezdte a mérkőzést. A középkezdést követően Lőrinczy ugratta ki Farkast, aki nagy helyzetben a kimozduló Szabóba lőtte a labdát.