Vége: Soroksár- Csákvár: 0-1   (0-0)

Vége: Soroksár- Csákvár: 0-1 (0-0)

Két hetes bajnoki szünet után a Csákvár vendégszereplésével folytatódik csapatunk számára Merkantil Bank Liga. Mai ellenfelünk a tabella 3 helyén áll, 7 győzelemmel és mindössze 3 vereséggel. Visinka Ede nyáron átalakított kerete sokat fejlődött az előző évhez képest, már egyértelműen nem csak a kiesés ellenkerülése a cél! Lipcsei Péter csapatának legjobb arcát kell mutatnia, ha szeretné itthon tartani a 3 pontot!

Szamosi Mihály Sporttelep,   vezeti: Kovács Gergely  (Lémon Oszkár, Kulman Tamás)

Soroksár SC: Varga- Gárdos, Gyömbér, Valencsik, Pászka- Misic, Csonka- Orosz, Huszák, Farkas- Pölöskei

AQVITAL FC Csákvár: Marek- Csató, Albert, Tányéros- Major, Mim, Mészáros, Madarász, Deutsch- Sejben, Baracskai

Vezetőedző: Visinka Ede

Soroksár- Csákvár:  0-1  (0-0)

A hosszabbítás perceiben nem esett több gól, a játékvezető lefújta a mérkőzést.

90. perc: Gárdos beadását Markek öklözte a rövidre érkező Korozmán elől.

88. perc: Korozmán szögletét követően Orosz fejesénél már verve volt Markek, de a gólvonalról menteni tudtak a védők.

85. perc: Sejben kapott sárga lapot labdaelrúgásért.

82. perc: Sejben ápolása miatt áll a játék.

80. perc: Gárdos kapott sárga lapot Kocsis lerántásáért.

78. perc: Farkas szögletét Gyömbér fejelte mellé. Kihasználva a játékmegszakítást cseréltek a vendégek, Baracskai helyére Farkas Aurél érkezett.

73. perc: Kihasználtuk 3. cserénket is, Misic helyére Frőhlich érkezett.

72. perc: Baracskai elé csorgott le egy labda, aki nagy helyzetben 16 méterről kapu mellé lőtt.

69. perc: 0-1: Sejben rázta le magáról védőjét, középre adott, majd Madarász közvetlen közelről a kapu helyezte a labdát.

65. perc: A vendégek is kettőt cseréltek, Mészáros és Deutsch helyére Nándori és Kocsis érkeztek.

62. perc: Kettős cserét hajtunk végre, Csonka és Pölöskei helyükre Pócsik és Korozmán érkeztek.

59. perc: Orosz egyedül ugrott ki, majd jobbal Farkas elé tálalt. Támadónk közel került Marek, így már nem tudta elrúgni mellette. Nagy helyzet maradt ki.

55. perc: Csató kapott sárga lapot Farkas elleni szabálytalansága miatt.

53. perc: Szép adogatással vittük végig a labdát a bal oldalon, Pászka lapos beadását a védők becsúszva szögletre rúgták.

50. perc: Deutsch egy csel után jobbal 16 méterről kapu fölé lőtt.

49. perc: Farkas beadását Gyömbér jobb belsővel 11 méterről kapásból kapu mellé lőtte.

46. perc: Elkezdődött a második félidő. Szünetben egyik csapat sem cserélt.

40. perc: Madarász szögletét Tányéros fejelte a léc alá. Varga hatalmas bravúrral szögletre mentett.

39. perc: Sejben lépett ki helyzetben, de Gyömbér és Valencsik beérte, szabályosan szerelni tudták.

37. perc: Orosz cselezett a bal lábára, 18 méteres lövése centikkel ment a jobb kapufa mellé.

35. perc: Farkas oldalszabadrúgását Baracskai fejelte ki Gyömbér elől.

30. perc: Mészáros kapott sárga lapot egy rossz ütemű becsúszást követően.

25. perc: Farkas szögletét Gyömbér 10 méterről kapu fölé fejelte.

23. perc: Pászka kapott sárga lapot talpalásért.

22. perc: Veszélyes kontrát vezetett a vendég csapat, az akció végén Deutsch tizenegyesre játszott, de ő kapott sárga lapot műesésért.

18. perc: Orosz játszott össze Pölöskeivel, aki a felfutó Gárdost indította. Védőnk beadása nem volt pontos, nem jelentett veszélyt.

10. perc: Pászka beadása üresen találta Csonkát az ellenfél ötösén. A labdaátvétel hosszú lett, így fiatal középpályásunk nem tudott kapura lőni.

8. perc: Pontos jobb oldali beadás Baracskait találta üresen, de Csonka időben zárt vissza és megakadályozta a vendég csatárt a gólszerzésben.

4. perc: Orosz futott el a jobb oldalon, remekül gurított középre, de a támadók lemaradtak labdájáról.

2. perc: Csató hátulról durván felrúgta Farkast, de a játékvezető nem látott szabálytalanságot.

1. perc: Sárga-fekete csíkos szerelésben csapatunk kezdte a mérkőzést!