A Merkantil Bank Liga NB2 5. fordulójában a Vác csapatát látjuk vendégül. Mivel a rajt nem sikerült jól csapatunk számára, vasárnap kötelező a 3 pont megszerzése a fiatal játékosokkal felálló vendégek ellen.
Szamosi Mihály Sporttelep, vezeti: Nazsa Tamás (Szilágyi Norbert, Tőkés Róbert)
Soroksár SC: Varga- Gárdos, Takács, Valencsik, Pászka- Gyömbér, Huszák- Pócsik, Lőrinczy, Korozmán- Pál
Vezetőedző: Lipcsei Péter
Vác FC: Halasi- Szűcs, Dulló, Hajnal, Juhász- Zámbó, Géringer, Lassú, Szalánszki, Magos- Szenes
Vezetőedző: Bánföldi Zoltán
Soroksár- Vác: 1-0 (1-0)
A játékvezető lefújta a mérkőzést.
90+3. perc: Szép kontra végén Pölöskei labdáját Gyömbér átlépte helyzetben, így oda lett a lehetőség.
A játékvezető 3 percet hosszabbít.
85. perc: Gyors kontra végén Molnár beadása mindenki előtt elcsúszott.
82. perc: A vendégek kihasználják 3. cseréjüket Szalánszki helyére Sárosi érkezett. Csapatunkba Pócsik helyére Pölöskei érkezett.
80. perc: Géringer helyére Filipovic érkezett a vendég csapatba.
79. perc: Korozmán lőtt a hálóba, ám játékvezető les miatt jogosan nem adta meg a találatot.
77. perc: Huszák vette észre, hogy kint áll a kapus. 40 méteres ívelését Halasi a kapufával ütközve szögletre ütötte.
74. perc: Pócsik labdájával Korozmán lépett ki. A menteni igyekvő Halasiról Lőrinczy elé pattant a labda, aki egy csel után a blokkoló lábakba lőtt.
71. perc: Szenes vitte rá a védelemre a labdát. 16 méteres lapos lövését Varga vetődve védte.
69. perc: Ismét cserélt Lipcsei Péter, Pál helyére Misic érkezett.
68. perc: Lőrinczy középre tartó bombáját védte Halasi.
66. perc: Lőrinczy szép csellel játszotta tisztára magát. Bal oldali beadását Gyömbér visszafele vetődve a kapus kezébe fejelte.
65. perc: Cserélt a vendég csapat, Lassú helyére Lefler érkezett.
63. perc: Korozmán 30 méterről leadott megpattanó lövését Halasi magabiztosan védte.
60. perc: Magos indult meg veszélyesen labdával, de Huszák egy taktikai szabálytalansággal megállította.
54. perc: Pászka lapos beadását Dulló szögletre rúgta az érkező Korozmán elől.
53. perc: Lassú került helyzetbe, lövését Varga a mezőnybe ütötte. Szenes már lecsapni készült a labdára, amikor Molnár megelőzve őt fejjel menteni tudott.
52. perc: Pászka 26 méteres lövése szállt messze kapu fölé.
50. perc: Juhász nagy bedobását Huszák vágta ki az érkező vendég támadók elől.
46. perc: A szünetben Gárdos helyére Molnár érkezett csapatunkba. A vendégek változatlan összeállításban folytatják a játékot.
A játékvezető lefújta az 1. félidőt.
45+1. perc: Géringer vitte le a labdát az alapvonalig, beadását Lassú kapu mellé ollózta.
A játékvezető 1 percet hosszabbít.
42. perc: Gárdos futott el a jobb oldalon, lapos beadását Dulló becsúszva kirúgta Korozmán elől. A szögletet Takács fejelte a léc alá, de Halasi reflex mozdulattal védeni tudott.
40. perc: Takács szabálytalansága után megítélt szabadrúgást, Szenes 20 méterről a sorfalba bombázta.
36. perc: Szép csel után Huszák 24 méterről ballal lőtt kapura, Halasi bravúrral kiütötte a labdát. A kipattanót Lőrinczy lőtte rá ismét, de a vendég kapus másodjára is hárítani tudott.
33. perc: Hazai oldalszabadrúgás után felpörgött a labda. Pócsik csapott le rá, de kapáslövése centikkel elkerülte a kaput.
32. perc: Géringer ment le az alapvonalig, majd Szalánszki felé lőtte a labdát. A vendég játékos nagy helyzetben becsúszva kapu fölé vágta a labdát.
26. perc: Szenes révén kontrázott a vendég csapat. 10 méterről leadott lövését Valencsik és Pászka közös erővel blokkolta.
22. perc: Lőrinczy szabadrúgása Szenes kezéről pattant le, amiért a játékvezető tizenegyest ítélt. A büntetőt Huszák kapu fölé lőtte.
21. perc: Dulló kapott sárga lapot talpalásért.
19. perc: 1-0: Pál beadását Korozmán kapásból a kapuba vágta.
18. perc: Magos vezetett kontrát a jobb oldalon. Beadását Szalánszki 16 méterről Varga kezébe lőtte.
15. perc: Lőrinczy cselezgetett az ellenfél tizenhatosának előterében, majd ballal 17 méterről centikkel kapu fölé lőtt.
13. perc: Lőrinczy szabadrúgását kiszorított helyzetből Pál fejelte kapura. Halasi magabiztosan védett a rövid saroknál.
10. perc: Szalánszki lövése csapattársáról, Szenesről pattant Varga kezébe.
7. perc: Szenes bal oldalról éles szögből kicsivel lőtt a hosszú sarok mellé.
3. perc: Gyömbér 25 méterről kapu fölé lőtt.
1. perc: A játékot tiszta fehér szerelésben a hazai csapat kezdte.