Vége: Soroksár- Kazincbarcika 1-1 (0-0)

Vasárnap késő délután rajtolnak a Merkantil Bank Liga NB2 felnőtt labdarúgó bajnokság 2019-20-as évi küzdelmei. Az első fordulóban a Kazincbarcika csapata látogat majd a Haraszti útra.

Több új fiú is bemutatkozhat tét mérkőzésen, hisz nyári igazolásaink közül Farkas kivételével mindenki bevethető. Az már most biztos, hogy kapuban új hálóőr mutatkozik be, hisz Kovács Dávid és Steer Bence helyére Varga Ádám, Abu Attila és Oroszi István érkezett.

Szamosi Mihály Sporttelep , vezeti: Lovas László (Csatári Tibor, Szalai Dániel)

Soroksár: Varga- Molnár, Gyömbér, Takács, Valencsik- Huszák, Csonka- Orosz, Lőrinczy, Korozmán- Erdélyi

Kazincbarcika: Horváth- Harangozó, Fótyik, Lukács, Oldal, Berki, Krausz, Oltean, Géringer, Toma, Farkas

Vezetőedző: Gálhidi György

Soroksár - Kazincbarcika  1-1  (0-0)

90+3. perc: 1-1: Egy hosszúra ívelt labdát még sikerült középre fejelni, melyet Lukács közvetlen közelről a kapuba helyezett.

A játékvezető 5 percet hosszabbít.

90. perc: Lukács kapott sárga lapot reklamálásért.

88. perc: Pál hosszú felsőbe tartó lövését Horváth bravúrral szögletre ütötte.

87. perc: Mikló 20 méteres lövése elkerülte Varga kapuját.

83. perc: Lőrinczy oldal szabadrúgása Pálról Huszák elé pattant, aki kiszorított helyzetből nem tudott kapura lőni. A kontra megakadályozása érdekében Misic szabálytalankodott, amiért sárga lapot kapott.

80. perc: Orosz helyére Misic érkezett, így nekünk sincs több cserelehetőségünk.

76. perc: 1-0: Pált Heil rántotta le, amiért sárga lapot kapott. A büntetőt Lőrinczy magabiztosan a kapuba lőtte.

74. perc: A vendégek kihasználták 3. cserelehetőségüket, Oldal helyére Mikló érkezett.

73. perc: Erdélyi helyére Pál érkezett csapatunkba.

71. perc: Lőrinczy 16 méterről leadott bal lábas lövését Horváth vetődve védte.

66. perc: Virág kapott sárga lapot Orosz lerántásáért.

64. perc: Toma kapott sárga lapot Orosz lerúgásáért. A játékszünetben cseréltünk, Csonka helyére Gárdos érkezett.

62. perc: Molnár ápolása miatt áll a játék.

57. perc: Harangozó sérülése súlyos bizonyul, helyére Virág érkezik.

54. perc: Oldal 23 méteres szabadrúgását Varga magabiztosan védte.

52. perc: Krausz kapott sárga lapot Erdélyi visszarántásáért.

51. perc: Oldal 25 méteres megpattanó lövését Varga magabiztosan védte.

49. perc: Lőrinczy szöktette Erdélyit, aki kiszorított helyzetből Horváth kezébe lőtt.

47. perc: Lőrinczy vette át a labdát, majd 20 méterről kapu mellé lőtt.

46. perc: A játékvezető sípszavára a vendégek kezdték a játékrészt. Gálhidi György a szünetben Oltean helyére Heilt küldte pályára.

A játékvezető egy percet hosszabbít.

42. perc: Gyönyörű variáció után Molnár tört kapura. Horváth buktatta, a megítélt büntetőt Gyömbér bár sarokra rúgta, a kapus nagyot vetődve menteni tudott.

40. perc: Huszák indításával Lőrinczy lépett ki, majd az alapvonal közeléből a második ütemben érkező Korozmán elé gurított, aki nagy helyzetben kapu fölé lőtt.

34. perc: Huszák 17 méteres lövése centikkel ment kapu mellé.

31. perc: Korozmán vett le gyönyörűen egy előre ívelt labdát, majd Lőrinczy elé gurított. Középpályásunk 12 méteres lövését Horváth bravúrral szögletre ütötte a rövid sarok elől.

28. perc: Lukács beadása Géringerig pattogott, aki kapásból gyengén Varga kezébe emelt.

25. perc: A játékvezető ivószünetet rendelt el.

23. perc: Orosz és Korozmán is sarokkal hozta játékba csapattársát, majd előbbi 25 méterről kapu mellé lőtt.

21. perc: Lőrinczy ütempasszával Korozmán lépett ki a bal oldalon. Támadónk egy csel után lőtt, labdája a védőkről szögletre pattant.

18. perc: Berki bal oldali középre gurítását Oldal az ötösünk sarkáról méterekkel mellé rúgta.

16. perc: Lőrinczy középről felívelt szabadrúgása mély lett, Horváth zavartalanul ölelhette magához a labdát.

12. perc: Berki végezhetett el szabadrúgást a tizenhatosunk sarkától. Hosszúra ívelt labdáját Takács csúsztatta a tizenhatoson kívülre.

9. perc: Erdélyi szerzett labdát Olteannal szemben. A vendég védő lent maradt, ápolása miatt áll a játék.

6. perc: Lőrinczy vette le a labdát kecsegtető helyzetben. Bár  partjelző semmit sem jelzett, a játékvezető lest ítélt.

4. perc: Gyömbér kezére pattant a labda. A megítélt szabadrúgást Berki veszélyesen tekerte középre, melyről Lukács centikkel késett le.

1. perc: Szokásos sárga mezében, csapatunk kezdte a mérkőzést.