Vége: Csákvár- Soroksár 2-1 (1-0)

Az Merkantil Bank Liga 34. fordulójában Csákváron lép pályára csapatunk. A mérkőzés eseményeit folyamatos frissítés mellett követheti nyomon!

Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár, vezeti: Gaál Ákos  (Kulman Tamás, Bertalan Dávid)

Csákvár: Markek- Csillus, Dulló, Kiprich,Deutsch- Farkas, Mészáros- Skribek, Sándor, Simon- Baracskai

Vezetőedző: Szijjártó István

Soroksár: Kovács- Molnár, Dvorschák, Valencsik, Bor- Derekas, Huszák- Gárdos, Tamási, Kovács Dávid- Pál

AQVITAL FC Csákvár - Soroksár SC   2-1   (1-0)

A játékvezető lefújta a mérkőzést!

90. perc: Bor oldalszabadrúgását Valencsik vette le, de lövés előtt elcsúszott a vizes füvön.

89. perc: Farkas nagyon csúnyán elkaszálta Gárdost, ezért a játékvezető csak sárga lapot adott.

86. perc: Gárdos élesen belőtt labdája Markek melléről egy védőre pattant, de mielőtt a kapuba csorgott volna a játékszer Dulló menteni tudott.

84. perc: 2-1: Korozmán csúsztatott a kapuba a rövid saroknál.

83. perc: Lőrinczy két védőt is megvert a bal oldalon, majd a középen érkező Korozmán elé gurított. Támadónk lepattant.

82. perc: Csilus helyére Nándori érkezik, így a hazaiaknak sincs több csere lehetőségük.

78. perc: Papp Máté érkezik Mészáros helyére.

73. perc: Lőrinczy szabadrúgását Dulló fejelte Dvorschák elé, aki kapásból ráfordult, ám lövése elkerülte a kaput.

71. perc: Szabó tökéletes beadását Farkas hosszan vette át az ötösön, így Kovács vetődve menteni tudott.

69. perc: Szabó kapott sárga lapot Molnár megrúgásáért.

68. perc: Harmadik cserénket is kihasználjuk, Pál helyére Korozmán érkezett.

67. perc: Simon helyére Szabó érkezik a hazai csapatba.

66. perc: Skribek szögletét Farkas lőtte kapu mellé a hosszú saroknál.

60. perc: Farkas szorításában Derekas estében leadott 18 méteres lövése kapu fölé szállt.

55. perc: Gárodos kapott remek kiugratást Lőrinczytől, de lövés helyett beadással próbálkozott, így Deutsch becsúszva menteni tudott.

52. perc: 2-0: Baracskai csapta be védőjét, majd a tizenhatoson belülről a szabadon érkező Skribek elé gurított, aki 5 méterről laposan a hosszú sarokba helyezte a labdát.

49. perc: Skribek csapta be Bort a bal oldalon, majd nagy erővel a rövid sarkot vette célba. Kovács a helyén volt és szögletre ütötte a labdát.

47. perc: Bor oldal szabadrúgását  Kundrák húzta sarokkal kapu felé. Az érkező Derekas becsúszva sem tudott beleszúrni, így Markek védeni tudott.

46. perc: Kettős cserét hajtottunk végre a szünetben. Tamási és Kovács Dávid helyére Lőrinczy és Kundrák érkeztek.

A játékvezető lefújta a félidőt.

45. perc: Huszák adott remek labdát Derekasnak, de a játékvezető les miatt megállította az akciót.

42. perc: Kovács indította Bort a lesre játszó védők között. Egy átvétel után a hosszú sarok irányába lőtt, de Markek vetődve védeni tudott.

40. perc: A bal oldali védelmünket bontották meg a hazaiak. Csillus beadását Molnár fejelte ki Baracskai elől.

33. perc: Derekas indításával a keresztbe mozgó Gárdos lépett ki, de kisodródott és már nem tudott kapura lőni.

31. perc: Első szögletünket Farkas fejelte ki. A labda ismét a bal oldalra került, Bor beadását Deutsch becsúszva szögletre mentette.

28. perc: Gárdos veszélyesen tekert középre. Labdájáról támadóink centikkel maradtak le. Végül Kiprich emelte ki a labdát.

24. perc: Pál cselezte tisztára magát a tizenhatos vonalán. Bal lábas lövése centikkel kerülte el a hosszú sarkot.

23. perc: Tamási hazaadása hosszúra sikerült, Kovács már nem tudta benntartani. Simon szögletét Bor röviden emelte ki. Farkas kapásból lőtt, Kovács csak ütni tudta a labdát.

19. perc: Csillus indítását Simon vette át a tizenhatoson belül. Egy csel után ballal a hosszú sarkot vette célba, labdája mindenki előtt elcsorogva kapu mellé gurult.

16. perc: Deutsch kapott sárga lapot labda elrúgásért.

14. perc: Deutsch száguldott el a bal oldalon, lapos beadására Skribek érkezett a rövidre. Hosszúra tartó lövését Kovács Dániel hatalmas bravúrral védeni tudta.

13. perc: Bor indította Pált, aki Kiprich Dáviddal küzdött a labdáért, de a kapus kimozdulva menteni tudott.

10. perc: Simon tört be a tizenhatoson belülre, lövését Valencsik blokkolta.

7. perc: Gyors kontrát vezetett a hazai csapat a jobb oldalon. Baracskai beadásáról Simon alig maradt le.

5. perc: Simon kapott sárga lapot, miután csúnyán rácsúszott Huszákra.

3. perc: 1-0: Csillus beadását Sándor fejelte a hosszú sarokba.

1. perc: Csapatunk tiszta fehér szerelésben kezdte a mérkőzést.