Vége: ZTE- Soroksár 3-0 (1-0)

Vasárnap 17 órakor az éllovas Zalaegerszeg vendégeként lép pályára csapatunk. Lipcsei Péter dolgát eltiltás nem nehezíti, de továbbra sem számíthat Szpiruliszra és Frőhlichre.

Zalaegerszeg,  vezeti: Bogár Gergő (Huszár Balázs, Szabó Péter)

Nézőszám: 2236

ZTE- Soroksár   3-0   (1-0)

Zalaegerszeg: Zöldesi- Bolla, Lesjak, Devecseri, Bedi- Kocsis,Kiss- Farkas, Grumic, Barczi- Bobál

Vezetőedző:Dobos Barnabás

Soroksár: Kovács- Gárdos, Dvorschák, Valencsik, Molnár- Gyömbér, Huszák- Csernik, Tamási, Kundrák- Orosz

1. perc: Rövid köszöntések után a hazai csapat kezdte a mérkőzést és rögtön támadólag léptek fel a hazaiak.

2. perc: Molnár rosszul számolta ki a keresztbe ívelt labda ívét, így Farkas előnybe került, ám Gyömbér jó ütemben kisegítette védőnket.

7. perc: Bedi beadását követően Molnár mentett Grumic elől.

8. perc: Jobb oldali szögletet követően Lesjak lőtt jobbal kapu fölé.

10. perc: Orosz tört be a tizenhatoson belülre, lábai összekoccantak, de a játékvezető sípja néma maradt.

12. perc: Tamási ívelt lövésre egy szögletet. Csernik bár eltörte a labdát, Kundrák még bele tudott  érni. A labda a kapufát érintve hagyta el a játékteret.

16. perc: 1-0: Hazai labdaszerzést követően Bobál került helyzetbe, de ő még 16 méterről nem lőtt. Farkas elé passzolt, aki futtából ballal védhetetlenül lőtt a léc alá.

21. perc: Farkas adott tökéletes labdát a felfutó Bollának, aki jobbal laposan a hosszú sarok mellé lőtt. Nagy helyzet volt.

25. perc: Huszák indításával Orosz indult el a jobb szélen. Befelé cselezett, de a hazai túlerő legyőzte, Barczi szerelni tudta.

28. perc: Orosz gyorsan elvégzett szabadrúgását követően Kundrák készítette le a labdát Csernik számára, de szélsőnk nem találta el a kaput.

30. perc: Gárdos beadását követően Tamási fejelhetett kapura. Labdája nem okozott gondot Zöldesinek.

31. perc: Barczi kapott sárga lapot reklamálásért.

32. perc: Kapu előtt kavarodás után Kiss találta el a kapufát.

34. perc: Huszák kapott sárga lapot Barczi buktatásáért.

39. perc: Kundrák beadását Bedi fejelte ki a hosszún érkező Orosz elől.

41. perc: Kundrák ismét Oroszt kereste, aki dropliból a kapus kezébe pörgette a labdát.

43. perc: Gárdos beadását két ember közül Orosz fejelte kapu mellé.

45. perc: Egy eladott labda után Barczi került lövőhelyzetbe. Labdája szögletre pattant a blokkoló védőkről, de ezt már nem várta meg a játékvezető és lefújta a félidőt.

46. perc: A szünetben Tamási helyére Lőrinczy érkezett.

49. perc: Orosz szabadrúgását Csernik fejelte középre, de Zöldesi kilépve kapujából megszerezte a labdát.

54. perc: Átvettük a játékirányítását, a hazaiak kontrákra rendezkedtek be.

57. perc: Bobál indította Grumicot, aki ballal kapura fordult. Lövése a becsúszó Gárdos lábáról pattant kapu mellé.

60. perc: 2-0: Bobál rázta le magáról Valencsik Dávidot, majd ballal 12 méterről a laposan a kapuba gurított.

62. perc: Gárdos beadását Orosz vette le a hosszú saroknál. Megverte védőjét, majd a hosszú sarkot vette célba. Zöldesi hatalmas bravúrral védeni tudott.

63. perc: Orosz helyére Erdélyi érkezett csapatunkba.

68. perc: Huszák indítása után Molnár adott be a bal oldalról, Lejak szögletre mentett.

71. perc: Huszák-Erdélyi összjáték után utóbbi fordult kapura. 18 méteres lövése nem jelentett veszélyt a hazai kapura.

73. perc: Lesjak kapott sárga lapot labda elrúgásért.

74. perc: Bobál helyére Novák érkezett a hazai csapatba.

76. perc: Egy oldalszabadrúgást Kundrák csúsztatott Gyömbérhez. Középpályásunk lövését Zöldesi fogta a rövid saroknál. A helyzet után kihasználtuk harmadik cserénket is. Csernik helyére Lakatos érkezett. A hazai csapatba Kiss helyére Gajdos érkezett.

82. perc: Hudák a hazaiak harmadik cseréje. Farkas helyére érkezik.

85. perc: Valencsik röviden fejelte haza a labdát, így Gajdos becsúszva elérte még, de kapura irányítani már nem tudta.

88. perc: 3-0: Lesjak előre vágott labdáját Novák vette át mesterien a védők között, majd fordulásból a hosszú sarokba lőtt.