Vége: Budaörs- Soroksár  0-1   (0-0)

Vége: Budaörs- Soroksár 0-1 (0-0)

A Merkantil Bank Liga NB II. 28 fordulójában a Budaörs vendégeként lépünk pályára Tatabányán!

Ellenfelünk 3 vereség után javítani szeretne ellenünk, de csapatunk számára is meg van a kellő motiváció, hisz győzelem esetén helyet cserél a két gárda a tabellán. Lipcsei Péter csapatában nincs eltiltott és csak egy játékos, Szpirulisz Markosz küzd sérüléssel.

Budaörs- Soroksár:   0-1  (0-0)

Tatabánya, Grosics Gyula Stadion;  vezeti: Szilágyi Sándor (Király Krisztián, Kulman Tamás)

Budaörs: Demjén- Menyhárt, Kékesi, Tányéros, Medgyes- , Sajbán- Csiki, Stieber, Végh,Marques-Airosa- Fejős

Vezetőedző: Bognár György

Soroksár: Kovács- Gárdos, Dvorschák, Gyömbér, Molnár- Tamási, Huszák- Csernik, Lőrinczy, Kundrák- Orosz

1. perc: A hazaiak kezdik a mérkőzést.

3. perc: Orosz játszotta meg a tizenhatos sarkánál Kundrákot, aki egy szűk csel után jobbal kapu fölé lőtt.

5. perc: Nyomnak a hazaiak. Több beadás is veszélyesen szállt középre, de védőink menteni tudtak.

8. perc: Orosz gurított vissza az alapvonal közeléből a tizenhatos vonalára. Lőrinczy visszafele mozogva rögtön kapura fordult, de lövése középre ment.

10. perc: Kékesi rántotta le utolsó emberként Oroszt, a játékvezető csak sárga lapot adott.

12. perc: Gárdos kapott sárga lapot visszarántásért.

14. perc: Marques cselezett befelé a bal oldalról, majd 18 méterről lőtt. A becsúszó Gárdoson megpattant a labda, de Kovács még szögletre tudta ütni.

19. perc: Tamási indítására Csernik csapott le. Lapos beadását Demjén vette fel Kundrák elől.

22. perc: Marques futott el bal oldalon, középre lőtte a labdát. A hosszú saroknál Stieber lőtt 7 méterről, de Tamási remek ütemben becsúszva blokkolni tudott.

27 perc: Középpályán eladott labda után gyors kontrát vezettek a hazaiak. Csiki játszotta tisztára magát, de 14 méterről leadott lövése nem talált kaput.

29. perc: Gyömbér ugrott fel fejelni, de a játékvezető szabálytalanságot ítélt ellene. Csiki 20 méteres szabadrúgása levágódott a sorfalról.

32. perc: Dvorschák felpasszát Orosz átlépte, így Csernik a kapuig vihette volna a labdát. Kicsit kivárt, a visszazáró védők így szerelni tudták.

35. perc: Orosz kapott sárga lapot, mert sípszó előtt végzett el egy szabadrúgást.

40. perc: Fejős beadását Marques fejelte el. Felugrás közben lekönyökölte Gárdost, ezért sárga lapot kapott.

43. perc: Fejős hozta zavarba Gyömbért, de rutinos játékosunknak ha nem is könnyen, de sikerült átjátszania a letámadó hazai csatárt.

46. perc: A szünetben Gárdos helyére Bor érkezett csapatunkba.

48. perc: Gyors bedobás után Bor emelte középre a labdát, Demjén azonban lehúzta azt.

52. perc: Huszák indítása Oroszt találta lesen.

56. perc: Csiki helyére Sajbán Máté érkezik a hazai csapatba.

59. perc: Medgyes bal oldali beadását Kovács húzta le.

60. perc: Lőrinczy 18 méteres lapos lövése elkerülte a kaput. Az akció végén Végh kapott sárga lapot egy korábbi szabálytalanságért. Véghet le is cserélte edzője, helyére Fodor érkezett.

61. perc: Medgyes tartotta fel Huszákot, amiért sárga lapot kapott.

63. perc: Bor kapott sárga lapot.

65. perc: 0-1: Szerencsés körülmények között Orosz elé pattant a labda, aki átvétel után 15 méterről a kapuba passzolt.

68. perc: Lőrinczy helyére Derekas érkezik csapatunkba.

70. perc: Cserél a hazai csapat is. Marques helyére Lengyel érkezik.

74. perc: Huszák 17 méterre a kaputól átvette a labdát, majd ballal Demjén kezébe lőtt.

76. perc: Derekas kapott sárga lapot könyöklésért.

77. perc: Szerencsénk volt! Fodor beadását követően Lengyel sarokkal húzta a kapura a labdát. A játékszer a kapufáról kifele pattant.

80. perc: Kihasználjuk harmadik cserénket is. Orosz helyére Erdélyi érkezik.

85. perc: Erdélyi Fejőst rázta le magáról, aki utolsó emberként visszahúzta. Ezért is csak sárga járt.

88. perc: Egy felívelt labda után Fejős elé pattant a játékszer, aki Kovács kezébe lőtt.

90+2. perc: Kékesi rántotta le Erdélyit, ezért megkapta második sárga lapját. Kiállította a játékvezető.