Vége: Soroksár- Mosonmagyaróvár  4-2  (2-1)

Vége: Soroksár- Mosonmagyaróvár 4-2 (2-1)

Ismét szerdai mérkőzésre kerül sor, ezúttal a Merkantil Bank Liga 27. fordulójában. Vendégünk a 21 pontos Mosonmagyaróvár együttese lesz.

Szamosi Mihály Sporttelep,  vezeti: Kovács Gábor Péter  (Garai Péter, Márkus Péter)

Soroksár: Kovács- Molnár, Dvorschák, Gyömbér, Valencsik- Huszák, Lőrinczy- Orosz, Csernik, Kundrák- Pál

MTE: Somogyi- Kovalovszki, Debreceni, Forgács, Czár- Winkler, Németh, Kovács Á.,Nagy - Szabó- Bartos

Vezetőedző: Tóth András

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés.

3. perc: 1-0: Orosz bal oldali beadását Csernik lőtte a léc alá közvetlen közelről.

10. perc: Vendég szabadrúgás után Kovács Á fejelt kapura, hálóőrünk a helyén volt.

12. perc: Lőrinczy szögletét Kundrák fejelte kapura. Somogyi hatalmas bravúrral menteni tudott a rövid saroknál.

17. perc: Lőrinczy szögletét ismét Kundrák csúsztatta meg. A hosszú saroknál üresen érkező Huszák lába előtt azonban elcsúszott a labda.

23. perc: Felívelésekkel próbálkoznak a hazai védők, de védőink jól állják a sarat.

25. perc: Pál vezette rá a labdát Debrecenire, de kissé hosszan szöktette magát, így a rutinos védő menteni tudott.

27. perc: 1-1: Szabó szerzett labdát a térfelünk közepén, majd rövid labdavezetés után 20 méterről a kapuba bombázta.

31. perc: Németh kapott sárga lapot könyöklésért.

33. perc: Nagy szabadrúgása Debrecenit kereste a hosszú saroknál, de Dvorschák ment az emberével és fejjel menteni tudott.

36. perc: Molnár kapott sárga lapot buktatásért.

41. perc: Lőrinczy oldalszabadrúgását Kundrák csúsztatta meg, de a védők között elakadt a labda.

43. perc: 2-1:Kovalovszki buktatta Lőrincet, amiért sárga lapot kapott. A szabadrúgást Dvorschák fejelte középre, amire Kundrák érkezett. Először a kapusba lőtte a labdát, de az ismétlés már utat talált a hálóba.

46. perc: Szünetben cseréltünk, Valencsik helyére Gárdos érkezett.

48. perc: 3-1: Orosz lőtt kapura egy szóló után. Somogyi védeni tudott, de a kipattanót Kundrák az üres kapuba helyezte.

52. perc: Lőrinczy bal oldali szögletét Forgács fejelte ki.

54. perc: Kettős cserét hajtott végre a vendég csapat. Nagy és Kovalovszki helyére Zsirai és Jelena érkezett.

63. perc: Lőrinczy csavarta kapu felé az oldalszabadrúgást, de mindenki előtt elcsúszott a labda.

64. perc: Orosz helyére Derekas érkezett.

69. perc: Kovács Ádám rántotta le Kundrákot, amiért ő is sárga lapot kapott.

70. perc: 3-2: Kapu előtt kavarodás után Kovács Ádám gurított a hosszú sarokba.

74. perc: Németh Ádám helyére Bakos érkezett a vendég csapatba.

76. perc: Pál helyére Erdélyi érkezett.

77. perc: 4-2: Huszák hajszál pontos indítását Csernik vette le a tizenhatoson belül, majd egy lövőcsel után a kapuba helyezett.

85. perc: Erdélyit találta fejbe egy labda, de rövid ápolás után folytatni tudta.

87. perc: Erdélyi indítását a kilépő Somogyi vette fel Derekas elől.