Vége: Soroksár- Budafok 0-1 (0-0)

Vasárnap délután 14 órakor kitűnő időjárási körülmények között remekül előkészített pályán fogadjuk a Budafok csapatát. Mindkét vezetőedző az előző heti győztes csapatnak szavazott bizalmat, egyik kezdő sem változott egy hét alatt!

Szamosi Mihály Sporttelep,  vezeti: Nagy Norbert (Kepe, Mohos)

Soroksár SC: Kovács Dániel- Molnár, Dvorschák, Szpirulisz, Valencsik- Gyömbér, Huszák- Kovács Dávid Sz., Tamási, Kundrák- Orosz

Budafoki MTE: Kovács- Margitics, Vaszicsku, Króner, Góhér- Micsinai, Oláh- Vankó, Kulcsár, Kercsó- Kovács Dávid

Vezetőedző: Csizmadia Csaba

1. perc: A mérkőzést a vendég csapat kezdte.

5. perc: A csapatok ismerkednek egymással, sok hibával, csapongó játék folyik.

6. perc: Molnár beadása kicsit magas volt Kundrák számára, így már nem tudta kapura irányítani.

9. perc: Vendég kontra végén Vankó vezette végig a labdát a félpályán. 16 méterről lövésre szánta el magát, Kovács Dániel szögletre ütötte a labdát.

11. perc: Újabb vendég lehetőség. Góhér nagy bedobását Vaszicsku csúsztatta meg, majd Kulcsár bevetődve 4 méterről Kovácsba lőtte a labdát.

16. perc: Kulcsár kapott sárga lapot, mert nem engedte elvégezni a szabadrúgást.

23. perc: Króner vágta fel Kundrákot, amiért sárga lapot kapott.

26. perc: Vaszicsku nagy bedobását követően Tamási fejelte ki a labdát a hosszún érkezők elől.

29. perc: Tamási jobb oldali szögletét Valencsik csak csúsztatni tudta.

30. perc: Molnár kapott sárga lapot talpalásért.

33. perc: Huszák labdájával Tamási került helyzetbe. Középpályásunk 16 méteres lapos lövése centikkel kerülte el a hosszú sarkot.

37. perc. Valencsik eladott labdája után kontrázott a vendég csapat. A beadás Oláhig jutott, aki helyzetben már lövésre lendített lábát, amikor a visszazáró Kovács Dávid Szilveszter szerelni tudta.

42. perc: A labda egyértelműen Kercsó kezére pattant a tizenhatoson belül, de a játékvezető továbbot intett.

45. perc: 22 méterről lőhettünk szabadrúgást. Huszák lövése a vendégek csapatkapitányát találta fejbe, így nem jelentett veszélyt a kapura.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

46. perc: A szünetben egyik vezetőedző sem cserélt!

49. perc: Gyönyörű Orosz-Tamási- Huszák összjáték végén csapatkapitányunk lövését védte a vendég kapus a rövid saroknál.

52. perc: Kovács Dávid beadását blokkolta Szpirulisz, de a labda visszapattant a vendégek támadója elé. Ismétlésként éles szögből kapura lőtt, de Kovács Dani  lábbal védeni tudott.

55. perc: Oroszt buktatták 17 méterre a kaputól. A szabadrúgást a sértett a felső kapufára bombázta.

58. perc: Kovács verekedte át magát Szpiruliszon, majd Kulcsárhoz passzolt, aki 16 méterről a hosszú sarkot vette célba. Kovács vetődve védeni tudott.

60. perc: Kettős cserét hajtunk végre. Kovács Dávid Szilveszter és Tamási helyére Lőrinczy és Csernik érkeztek.

62. perc: Molnár beadását Huszák lőtte el kapásból, de lábáról lepörgött a labda.

66. perc: Cserélnek a vendégek is. Kulcsár helyére Filkor érkezik.

69. perc: A sérült Dvorschák helyére Bor érkezett csapatunkba.

73. perc: Orosz kapott sárga lapot Vankó visszarántásáért.

75. perc: Gól: Újabb nagy bedobás után Góhér sodorta be a labdát a kapuba közvetlen közelről.

77. perc: A sérült Vaszicsku helyére Veszelinov érkezett.

82. perc: Orosz beadását Bor kapásból kapura lőtte. Kovács Zoltán bravúrral szögletre ütötte a labdát.

85. perc: Kovács Dávid helyére Pölöskei Péter érkezik.

87. perc: Orosz szögletét Huszák fejelte a léc alá, de Kovács Zoltán vetődve menteni tudott.

A hosszabbításban már nem volt említésre méltó helyzet. A játékvezető vendég vezetéssel fújta le a mérkőzést.