Végeredmény: Gyirmót- Soroksár: 2-2 (0-2)

A Merkantil Bank Liga 13. fordulója a megszokottól eltérően szombaton kerül megrendezésre. Csapatunk a 3. helyezett Gyirmót vendégeként lép pályára.

Az előző heti remek fordítást követően a kiegyensúlyozott formát mutató Gyirmót otthonában sem lesz könnyű dolga csapatunknak. Jó hír, hogy vezetőedzőnk ezen a héten már a kispad mellől irányíthatja a játékosokat, ez sem akadályozza az eredményes szereplést.

Szurkolóink a hazai csapat honlapján keresztül képekben is nyomonkövethetik a mérkőzés pillanatait!

Győr, ALCUFER Stadion     vezeti: Pilók Ádám  (Kulman Tamás, Rózsa Dávid)

Gyirmót: Rusák- Szegi, Polgár, Hajdú, Nahirnij- Vass- Herjeczki, Kovács, Berki, Medgyes- Simon

Vezetőedző: Csertői Aurél

Soroksár: Holczer- Nagy, Króner, Valencsik, Pintér- Haris, Hudák- Halmai, Köböl, Hajdú- Lisztes

Gyirmót FC - Soroksár SC: 2-2    (2-0)

90+4. perc: 2-2: Hudák fejese után Halmai kapásból a bal alsó sarokba lőtt.

A játékvezető 4 percet hosszabbít.

87. perc: Nahirnij vitte le a labdát az alapvonalig. Lapos beadása két támadó között keresztbe gurult.

85. perc: Króner labdavesztését követően Soltész jutott lövéshez. A keresztező Valencsik a labda útjába állt elhárítva a veszélyt.

83. perc: A sérült Simon helyére Pehtő érkezett a Gyirmót csapatába.

79. perc: Kettős cserét hajtott végre a hazai csapat. Berki és Medgyes helyére Kovács D. és Soltész érkeztek.

78. perc: Simon ütött vissza, amiért sárga lapot kapott.

77. perc: Handú helyére Hegyi érkezett a Soriba.

76. perc: Berki keresztlabdájával Medgyes került ziccerbe, de a visszafutó Lisztes szorításában nem tudta ellőni a labdát Holczer mellett.

65. perc: Csontos szögletét Valencsik fejelte kapu fölé.

63. perc: Szegi kapott sárga lapot.

62. perc: Laposan belőtt szabadrúgást követően Erdélyi rántotta le Simont, amiért a játékvezető tizenegyest ítélt, Erdélyi pedig sárga lapot kapott. Berki büntetőjét Holczer bravúrral kiütötte.

58. perc: 2-1: Haris verekedte ki a labdát. A jobb oldalon érkező Lisztes passzolt, aki védhetetlenül bombázott a jobb felső sarokba.

53. perc: Króner kapott sárga lapot Medgyes buktatásáért.

50. perc: Nahirnij vitte le a labdát az alapvonalig, majd visszagurított az érkező Berki elé. A közeli lövés a felső lécről a gólvonalra pattant, majd beszorult a vetődő Holczer alá.

47. perc: Erdélyi harcolt védőjével a labdáért. A játékszer Hudák elé gurult, de lövését blokkolta Polgár.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. Szünetben Pintér lés Nagy helyére Csontos és Erdélyi érkezett.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

45. perc: Lisztes távoli fejesét fogta Kecskés.

42. perc: 2-0: Medgyes indult el mélységből. Egy az egyben megverte Nagyot, majd laposan a jobb sarokba lőtt.

39. perc: Szegi lapos beadása után Simon 5 méterről rosszul találta el a labdát. Nagy helyzet maradt ki!

38. perc: Ismét a bal oldalunkon bontottak meg. Berki középre lőtt labdájáról azonban lemaradtak a támadók.

32. perc: Jobb oldali szögletet követően Króner fejelt, de a védőkről lecsorgó labda nem  okozott gondot a hazai kapusnak.

29. perc: Nagy laposan belőtt labdáját Kecskés kivetődve védte.

22. perc: A 27 méterről járó szabadrúgást Haris a sorfalba lőtte.

21. perc: Herjeczki helyére érkezett a csere kapus, Kecskés.

18. perc: Halmai húzta el a labdát a kifutó Rusák mellett, aki buktatta. A játékvezető kiállította a hazai kapust.

17. perc: Vass indításával Medgyes tört előre, majd ziccerbe hozta a jobb oldalon felfutó Herjeczkit. Kapusunk jó ütemben mozdult ki és testtel védte a hazai támadó bökését.

12. perc: Herjeczki készítette le lövésre a labdát. Berki közeli bombájába Haris csúszott bele és blokkolni tudott.

7. perc: Herjeczki verte Pintért a bal oldalon, lapos beadását a rövid sarok felé mozgó Simon pörgette kapura. Holczer hatalmas védése kellett, hogy ne nőjön hátrányunk.

3. perc: 1-0: Valencsik próbálta kikísérni a labdát, de elcsúszott. Herjeczki lecsapott a játékszerre, beadását Króner vágta ki. A nagy bedobást követően Vass elé csorgott le a labda, aki állítgatás nélkül 16 méterről a jobb sarokba lőtt.

1. perc: A mérkőzést a sárga mezes hazai csapat kezdte! A Sori tiszta feketében lépett ma pályára!