Soroksár- KBSC: 3-1  (0-1)

Soroksár- KBSC: 3-1 (0-1)

(fotó: Árvai Károly)

Az újonc Kazincbarcikát fogadjuk a Haraszti úton a Merkantil Bank Liga NB2 12. fordulójában.

A vendégek egy év NB3-as szereplés után jutottak vissza az NB2-be, ahol remekül rajtoltak. Elmúlt hetekben megtört a borsodi csapat lendülete, de sajnos a Sori eredményei is hullámzóak. Varga Attila, akinek az irányításával csapatunk feljutott az NB2-be, habitusát ismerve egy harcos, rendkívül szervezett csapat vár ma ránk. A mérkőzésen játék mellett a párharcokban is fel kell vennünk a kesztyűt, hogy eredményesek lehessünk!

Szamosi Mihály Sporttelep,    vezeti: Molnár Attila (Aradi József, Vörös Dániel)

Soroksár: Kovács- Nagy, Króner, Valencsik, Pintér- Haris, Hudák- Köböl, Lőrinczy, Hajdú- Halmai

Kazincbarcika: Megyeri- Szemere, Ádám, Nagy, Pálinkás, Dvorschák, Csatári, Süttő, Laczkó, Ur, Lippai

Vezetőedző: Varga Attila

Soroksár SC - Kolorcity Kazincbarcika SC: 3-1  (0-1)

A játékvezető lefújta a mérkőzést!

90+1. perc: 3-1: Hegyi vezette keresztbe a labdát, majd jobbal védhetetlenül lőtt a jobb felső sarokba.

87. perc: 2-1: Hudák kapott sarokkal egy indítást, egy átvétel után a bal alsóba gurított. Közben Halmai helyére Hegyi érkezett.

85. perc: Szabó kapott sárga lapot utánrúgásért.

81. perc: A sérült Szemere helyére Kovács D. érkezett a vendég csapatba.

78. perc: Ismét cserélünk, Hajdú helyére Erdélyi érkezett.

76. perc: Lackó helyére Szabó érkezett a KBSC csapatába.

71. perc: Halmai vehette át szabadon a labdát az ellenfél tizenhatosán. Lövése erőtlen volt, Megyeri védett.

70. perc: Halmai hozta ziccerbe Köbölt, aki a kapusba lőtt. A labda Lőrinczy elé pattant, játékmesterünk közelről nem találta el a kaput.

67. perc: Egy kifejelt labdát visszaemelt a vendég csapat. Pálinkás hatalmas helyzetben rosszul vette át a játékszert.

61. perc: 1-1: Jobb oldali szögletet követően Króner csúsztatását Hudák fejelte közelről a kapuba.

60. perc: Pintér helyére Csontos érkezett csapatunkba.

58. perc: Halmai kapott kicsit hosszú indítást, így Megyeri közel tudott érni és védte a közeli lövést.

53. perc: Lőrinczy 22 méteres léc alá tartó lövését védte Megyeri.

52. perc: Eladott labda után Laczkó iramodott meg, lapos lövését Kovács először ütötte, majd összeszedte a kipattanót.

49. perc: Lőrinczy szabadrúgása megpattant a sorfalon. Bár veszélyesen csapódott, csak felülről érte a hálót.

48. perc: Nagy J. vágta fel Lőrinczyt, amiért sárga lapot kapott.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. A szünetben Ur helyére Heil érkezett.

A játékvezető lefújta az 1. félidőt.

A játékvezető 1 percet hosszabbít.

44. perc: Lőrinczy szép cselekkel vitte befelé a labdát, de lövés előtt szerelni tudták!

39. perc: Haris kapott sárga lapot buktatásért.

36. perc: Szemere bal lábas lövését Kovács a léc alól tolta szögletre.

33. perc: Újabb oldalszabadrúgásunk után kellett nagyot védenie Megyerinek, de a játékvezető közben lest ítélt.

29. perc: 0-1: Nagy beadás helyett kapura lőtte a labdát. A kapufáról a vetődő Kovácsra, majd a hálóba pattant a labda.

28. perc: Valencsik taglózta le ellenfelét, amiért sárga lapot kapott.

27. perc: Köböl-Haris összjáték után Hudák jutott lövéshez, de nem talált kaput.

25. perc: Süttő a második visszarántásáért már sárga lapot kapott. A szabadrúgásvariáció után Hudák nagy helyzetben 6 méterről kapu fölé fejelt.

22. perc: Ádám kapott sárga lapot buktatásért.  A tizenhatos sarkától Lőrinczy alig lőtte fölé a megítélt szabadrúgást.

21. perc: Szép bal oldali akció végén Hajdú beadása mindenki fölött elszállt.

17. perc: Süttő rántotta le Köbölt, a játékvezető érthetetlen módon nem adott sárga lapot.

15. perc: Lőrinczy kapura lőtte a szögletet, Megyeri öklözve mentett.

11. perc: Lőrinczy 40 méteres keresztlabdája után Hajdú hozta helyzetbe Hudákot, aki csúnyán mellé lőtt.

10. perc: Lackó cselezte magát az alapvonalig, majd középre lőtte a labdát. Kovács vetődve a mezőnybe ütötte a beadást.

7. perc: Pintér tört előre a bal oldalon, éles szögből leadott lövését Megyeri védte.

2. perc: Szemre megpattanó lövése centikkel ment kapu fölé.

1. perc: A mérkőzést a fekete mezben pályára lépő Sori kezdte.