Végeredmény: PMFC- Soroksár: 2-1  (0-1)

Végeredmény: PMFC- Soroksár: 2-1 (0-1)

A Merkantil Bank Liga NB2 11. fordulójában a listavezető Pécs vendége lesz csapatunk.

A tiszakécskei kisiklást követően szerdán Halmai Ádám duplájával magabiztos győzelmet aratott a Lipcsei legénység. Három nappal később folytathatja a Sori az élmezőnyhöz való felzárkózást, ám a mai napon várhatóan sokkal nehezebb dolga lesz! Ellenfelünk  a bajnokság egyetlen veretlen csapata, aki az előző fordulóban szerzett pontjának köszönhetően átvette a vezetést a tabellán.

PMFC Stadion,  vezeti: Farkas Tibor (Máyer Gábor, Ország Péter)

PMFC: Helesfay- Rácz, Katona, Tóth-Gábor, Kesztyűs, Gera, Svedyuk, Hadaró, Nikitscher, Kocsis, Szeles

Vezetőedző: Weitner Ádám

Soroksár: Holczer- Ternován, Króner, Valencsik, Csontos- Haris, Hudák- Hajdú, Lőrinczy, Halmai- Lisztes

PMFC - Soroksár: 2-1  (0-1)

A játékvezető 5 percet hosszabbít.

88. perc: A játékvezető vezetőedzőnket, Lipcsei Péter is kiállította. Közben Kocsis helyére Marques-Airosa érkezett.

86. perc: Gera helyére Kövesdi érkezett a PMFC csapatába.

85. perc: Lőrinczy helyére Hegyi érkezett a csapatunkba.

84. perc: Kocsis is sárga lapot kapott labdaelrúgásért.

82. perc: Nikitscher helyére Terbe érkezett.

81. perc: Nikitscher lépett ki ziccerben, de Haris visszaért és elpöckölte a labdát.

76. perc: Gera kapott sárga lapot labdaelrúgásért.

74. perc: Svedyuk becsúszva saját kapuját vette célba. Helesfay vetődve oldalra ütötte a labdát.

71. perc: 2-1: Svedyuk beadása Hajdú kezére pattant, a játékvezető büntetőt ítélt. A büntetőt Tóth-Gábor a bal alsóba lőtte.  Közben Hajdú és Halmai helyére Köböl és Korozmán érkeztek.

66. perc: Lisztes kapott sárga lapot műesésért. Neki ez már a második volt, így el kiállította a játékvezető.

63. perc: Csontos helyére Pintér érkezett csapatunkba.

60. perc: Kesztyűs adott be pontosan balról. Tóth-Gábor nagy helyzetben fejelhetett, ismét Holczer védett.

55. perc: Újabb hazai helyzet, ezúttal Kocsis közeli lövését védte lábbal a kapusunk.

53. perc: 1-1: Tóth-Gábor fejelt a szöglet után, Holczer oldalra ütötte a labdát, de az érkező támadó közelről besodorta a labdát.

51. perc: Felívelést követően Szeles elé csorgott le a labda, aki 14 méterről nem talált kaput.

50. perc: Lisztes kapott sárga lapot.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. Szünetben egyik csapat sem cserélt.

35. perc: Gera szögletét követően kocsis jutott lövéshez a hosszú saroknál. Csontos a gólvonalon állva rúgta ki a labdát.

31. perc: Hadaró rántotta le Hudákot, amiért sárga lapot kapott.

30. perc: Haris kezezését követően a tizenhatos sarkától rúghatott szabadrúgást Gera. Léc alá tartó labdáját Holczer szögletre tolta.

27. perc: Lőrinczy két csel után külsővel indította Halmait. A passz túlságosan erős volt, Helesfay menteni tudott.

20. perc: 0-1: Hudák 25 méteres lapos lövése utat talált a bal alsó sarokba.

19. perc: Gera lapos beadását követően Nikitscher esett el Valencsik szorításában, Farkas játékvezető szabályosnak ítélte a szerelést.

16. perc: Hudák labdavesztését követően Niktscher jutott el lövésig. Erős, de középre tartó labdáját Holczer szögletre ütötte.

11. perc: Lőrinczy bal oldali szöglete Harist kereste, de figyeltek a védők és megakadályozták a kapás lövést.

8. perc: Kesztyűs jobb oldali szögletét Lisztes fejelte ki a rövid saroknál.

3. perc: Gera indítását Holczer kapujából kilépve fogta meg az induló Kocsis előtt.

1. perc: A mérkőzést a piros mezes hazaiak kezdték.