Végeredmény: Tiszakécske- Soroksár: 1-0 (0-0)

Három hét bajnoki szünet után Tiszakécskén lép pályára csapatunk a Merkantil Bank Liga NB2 9. fordulójában.

Ellenfelünk az előző évben a hajrában vívta ki a bentmaradást, ebben a szezonban viszont már sokkal stabilabban teljesít. Nyolc fordulót követően 11 ponttal a 10. helyen áll. Legutóbb a számunkra is komoly nehézségeket okozó Siófok ellen játszottak 0-0-ás döntetlent. Lipcsei Péter ezúttal bővebb merítési lehetőséggel rendelkezik, nincs eltiltott játékosunk és sérültjeink is felépültek.

Tiszakécskei Városi Sportcentrum,      vezeti: Zierkelbach Péter  (Szécsényi István, Szalai Dániel)

Tiszakécske: Halasi- Máté, Csáki, Erdei, Zamostny, Balázs, Szekér, Farkas, Lovas, Gyurján, Balajti

Vezetőedző: Visinka Ede

Soroksár: Holczer- Ternován, Króner, Valencsik, Csontos- Haris, Hudák- Lisztes, Hajdú, Halmai- Lovrencsics

Tiszakécske - Soroksár: 1-0  (0-0)

90+3. perc: Vági szabálytalankodott utolsó emberként. A játékvezető kiállította.

90+1. perc: Halasi kapott sárga lapot időhúzásért.

89. perc: Kiss közeli fejesét Holczer biztosan fogta.

88. perc: Lovrencsics beadására Korozmán robbant be két védő között. Perdítése az oldalhálóban landolt.

86. perc: A hazai csapatba Balajti helyére Winkler érkezett.

84. perc: Ismét cseréltünk, Haris helyére Vági érkezett.

82. perc: Vachtler lépett nagy helyzetben. Ziccerben ballal kapu előtt keresztbe lőtte  a labdát.

80. perc: Kiss kapott sárga lapot labdaelrúgásért.

79. perc: Lovrencsics jobb alsóba tartó fejesét védte Halasi.

77. perc: 1-0: Zamostny verekedte tisztára magát majd 14 méterről félmagasan a rövid sarokba lőtt.

71. perc: Cserél a hazai csapat is. Lovas és Gyurján helyére Kiss és Vachtler érkeztek.

70. perc: Korozmán éles szögből leadott lövését Máté blokkolta testtel.

66. perc: Kettős cserét hajtottunk végre. Hajdú és Halmai helyére Lőrinczy és Korozmán érkeztek.

60. perc: Erdei és Lisztes kapott sárga lapot kakaskodásért.

57. perc: Lovrencsics szerzett labdát a tizenhatos vonala előtt, Csáki ütemtelenül megrúgta. A szabadrúgást Hudák a kapus kezébe lőtte.

54. perc: Lisztes lövése után Króner próbált lőni, de védője lerántotta. A játékvezető sípja néma maradt.

51. perc: Farkas veszélyesen adott be balról.  A hosszú saroknál Csontos szögletre mentett.  A sarokrúgást után Farkas fejelhetett közelről, de nem talált kaput.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés, szünetben egyik csapat sem cserélt.

45. perc: Lovrencsics csúsztatott Halmaihoz, aki szép csel után 16 méterről a jobb alsó sarok mellé lőtt.

41. perc: Lovrencsics készítette le a labdát Hudáknak, aki 17 méterről Halasi kezébe lőtte a labdát.

39. perc: Lovrencsics buktatta Erdeit, amiért sárga lapot kapott.

34. perc: Sípszó után Farkas megrúgta Harist, amiért sárga lapot kapott.

31. perc: Hudák hozta lövőhelyzetbe Hajdút, aki sokat várt. 17 méteres lövését Csáki blokkolni tudta.

25. perc: Zamostny jutott el lövésig.  A hosszú sarokba tartó guruló labdát Haris vágta ki a gólvonalról.

23. perc: Króner blokkolta Zamostny közeli lövését, a lepattanót Balázs lőtte kapu mellé.

21. perc: Halmai, Lovrencsics, Hajdú összjáték után utóbbi került helyzetbe. Lövés helyett cselezett, így szerelni tudták a visszaérő védők.

19. perc: Zamostny jobb oldali beadását Lovas pörgette kapura. Az erőtlen labda nem okozott gondot Holczernek.

15. perc: Csontos pontos beadásával Lisztes került helyzetbe, azonban a játékvezető les miatt megállította a támadást.

13. perc: Gyurján 22 méteres lapos lövése nem talált kaput.

10. perc: Hudák buktatta Gyurjánt, amiért sárga lapot kapott.

6. perc: Szekér szorításában Halmai 16 méterről ballal kapu fölé lőtt.

5. perc: Hazaadást követően Zamostny támadta le Holczert, de kapusunk még időben felszabadított az ötösön belülről.

1. perc: A mérkőzést a fehér mezes hazai csapat kezdte.