Soroksár- Csákvár: 2-2  (0-1)

Soroksár- Csákvár: 2-2 (0-1)

Két győzelem után a Csákvár csapatát fogadjuk ma 17 óra 30 perckor a Merkantil Bank Liga NB2 3. fordulójában.

Az első fordulóban hazai pályán megszerzett 3 pontot követően Lipcsei Péter csapata Diósgyőrben is győzni tudott, így Gyirmót mellett az egyetlen 100%-os csapat a mezőnyben. Csapatunkkal szemben hazai pályán nem lehet más az elvárás, mint a győzelem. Azonban ellenfelünk is jól kezdte a szezont ,4 pontot szerezve veretlen. Szervezett, gyors csapatról van szó, így izgalmas, élvezetes, kiegyenlített mérkőzés várható a Haraszti úton!

Szamosi Mihály Sporttelep,   vezeti: Zimmermann Márió (Berényi Ákos, Punyi Gyula)

Soroksár: Kovács- Nagy, Kékesi, Valencsik, Csontos- Hudák, Haris- Ternován, Lőrinczy, Hajdú- Lovrencsics

Csákvár: Auerbach- Karacs, Tamás, Janyickij, Kártik, Mészáros, Gazdag, Murka, Vaskó, Baracskai, László

Vezetőedző: Tóth Balázs

Soroksár SC - AQVITAL Csákvár: 2-2   (0-1)

90+6. perc: 2-2: A játékvezető büntetőt ítélt a javunkra. Lőrinczy a bal alsóba lőtte a labdát!

90+5. perc: Torvund kapott sárga lapot visszarántásért.

90+4. perc: Kékesi indítását Lovrencsics vette mellre, majd fél fordulatból csúnyán fölé lőtt.

A játékvezető 6 percet hosszabbít.

90. perc: Hudák kapott sárga lapot könyök használatért.

88. perc: Lőrinczy remekül lőtte középre jobbról a szabadrúgást. Ikonomou alig fél méterrel késett le róla.

87. perc: Murka kapott sárga lapot időhúzásért.

84. perc: Az esetet követően kettős cserét hajtottunk végre.  Hajdú és Pintér helyére Hegyi és Vági érkeztek.

81. perc: Kocsis kapott piros lapot egy csúnya talpalást követően. Pintért az eset után hordágyon kellett levinni a pályáról.

77. perc: 1-2: Jobb oldali szögletet követően Vaskó emelkedett a legmagasabbra és szépen fejelt a bal sarokba.

76. perc: Mészáros helyére Kocsis érkezett a vendég csapatba.

68. perc: 1-1: Lovrencsics tartotta meg a labdát Vaskóval szemben, majd védhetetlenül lőtt 20 méterről a bal alsó sarokba.

66. perc: Ternován helyére Pintér érkezett csapatunkba.

64. perc: Ternován jobb oldali beadását Lovrencsics remekül fejelte meg a rövid saroknál. Auerbach bravúrral védte a lábához érkező labdát.

63. perc: Csontos piros lapot kapott.

61. perc: Fejős kapott sárga lapot.

60. perc: Lőrinczy sikerrel támadta le a kapust. A labda Lovrencsics irányába pattant, akit fellökött Karacs, de a játékvezető sípja néma maradt.

57. perc: Kettős cserét hajt végre a vendég csapat. Tamás és Baracskai helyére Torvund és Fejős érkeztek.

53. perc: Ikonomou kapott sárga lapot buktatásért.

49. perc: Lőrinczy bal lábas lövése 25 méterről kevéssel kerülte el a jobb felső sarkot.

48. perc: Lőrinczy oldalszabadrúgását követően kapura emeltük a labdát, de a játékvezető már lest ítélt.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés, szünetben egyik csapat sem cserélt.

45+4. perc: Mészáros léc alá tartó lövését Kovács szépen védte.

A játékvezető 4 percet hosszabbít.

44. perc: Újabb lehetőség. Ezúttal Ternován elé csorgott le egy baloldali beadás, de középpályásunk becsúszva sem érte el.

41. perc: Hajdú éles szögből leadott lövését bravúrral védte a kapus. A kipattanó kicsit Lovrencsics  mögé jött, nem sikerült bekotorni a kapuba.

40. perc: Csontos tökéletes beadását Lovrencsics nagy helyzetben kapu fölé lőtte.

39. perc: A sérült Kártik helyére Magyar érkezett a Csákvár csapatába.

37. perc: Hudák 28 méterről leadott lövését biztosan védte a vendég kapus.

31. perc: A sérült Valencsik helyére Ikonomou érkezett.

28. perc: Ternován viharzott el a jobb oldalon. A beadásra Hajdú érkezett a rövid sarokra, de lekésett a labdáról, így Auerbach védeni tudott.

24. perc: A melegre való tekintettel a játékvezető ivószünetet rendelt el.

22. perc: Nagy beadása után Vaskó menteni próbált, de közelről arcon fejelte labdával Lovrencsicset. A vendég kapus figyelt, védte a veszélyesen pattanó labdát.

18. perc: Baracskai vitte le a labdát a bal oldalon, majd középre passzolt. Kártik előtt elcsúszott a játékszer, Hudák felszabadított.

12. perc: Vaskó indításával Tamási iramodott meg a jobb szélen, majd Janyickijhoz passzolt. A ziccerben lévő támadót Kékesi szerelte.

11. perc: Az induló Hudák kapott remek labdát a vonalat húzó védők között. Rosszul vette át a labdát, oda lett a helyzet.

6. perc: Loverencsics lefejelt labdájára Lőrinczy csapott le. Éles szögből leadott lövését Auerbach szögletre ütötte.

5. perc: Rögtön meg volt a lehetőség az egyenlítésre, ám Lovrencsics ziccerben hosszan vette át a labdát.

3. perc: 0-1: Félpályán eladott labdával Kártik iramodott meg. Senki sem támadta, így 18 méterről szépen a bal alsó sarokba csavarhatott.

1. perc: A kék mezben játszó Csákvár kezdte a mérkőzést.